klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yumurtlamadan sonra geçen süre (gün) En düşük En yüksek Ortalama
12 17 119 48
13 17 147 59
14 33 223 95
15 17 429 132
16 70 758 292
17 111 514 303
18 135 1690 522
19 324 4310 1061
20 185 3279 1287
21 506 4660 2034
22 540 10.000 2637

teşekkür ederim verdiğin bilgi için. galiba idrar testlerinde 50 nin altı negatif oluyormuş. benim kaç olması gerek ki? inş yarın sonuçları alabilirim

mrb arkadaşlar hyrlı olsun topiğiniz bende katılmak istiyorum benide yazar mısınız acaba 14 aydır evliyim eşimle bebeğimizin olmasını çok istiyoruz geçen ay doktora gittim ve şuan klomen kullanıyorum inş rabbim herkese hyrlı bi evlat verir ve banada nasip eder inş..

mrb arkadaşlar hyrlı olsun topiğiniz bende katılmak istiyorum benide yazar mısınız acaba 14 aydır evliyim eşimle bebeğimizin olmasını çok istiyoruz geçen ay doktora gittim ve şuan klomen kullanıyorum inş rabbim herkese hyrlı bi evlat verir ve banada nasip eder inş..

ınsallah canım... hayırlısı olsun ınsallah...

hoşgeldin :) inş canım. şimdiden hayırlı olsun

slm kızlar. yine ben. malum gece tuvaletine kalktım ve idrar testini yeniledim. ama moralim bozuldu :KK43: dün yaptığıma göre ikinci çizgi çok daha silik. sanki hiç yok. benim ümidim iyice azaldı yani.bugün kesin adet olurum heralde :KK43:

slm kızlar. yine ben. malum gece tuvaletine kalktım ve idrar testini yeniledim. ama moralim bozuldu :KK43: dün yaptığıma göre ikinci çizgi çok daha silik. sanki hiç yok. benim ümidim iyice azaldı yani.bugün kesin adet olurum heralde :KK43:

bende de aynısı oldu..sabah 6 buçukta uyandım ve durum aynı.. anlamadığım şeyse karın ağrım da gitti,allah allaah..

Arkadaşlarım günaydın bugün 13.30 da randevum var gelişmeyen yumurtalarım çok az bir umutlu 16. gün gelişecek mi diye bakacak doktor bugün.Sonra da yeni aşamamız göbekten iğne tedavisine başlayacağıZ.Allahım sen hakkımızda en hayırlısını ver.Herkezin yüzünü güldür karnımızı şişir kucaklarımızı doldur.

hayırlısı olsun canım. acaba ıgnelerın etkısı ıle mı belırgın cıkmıstı. belkı daha erkendır. kanda cıkar ınsallah. adet olmadıgın surece hala umıt var demektır....

X