klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

desene yarın ıkı bebıs mujdesı alacagız:)

bizede yaazz

benim ilk asilama olcak canim daha once 8-9 ay klomen kullandim 2 ay cat.ignesi oldum bu gunlere geldim isde ama sabrim kalmadigini hissediyorum.

inş canım daha ilk seferde tutarda buradan sevinçli haberlerini alırız :)ne zaman olacak ilk aşılaman

ben de bugün aynını yaşadım. ben de testi sabah tekrarlıcam ve gün içindede kan testi yaptıracağım. senin aşılamanın kaçıncı günü cnm

canim bu kist olayini hic bilmiyorum nedesem ama git dr yaa ne olur ne olmaz.bu arada dr demisken tuba nerde bir telas geldi gitti.

belkide bebiş tutunmaya çalışıyordur :) o sebepten bence içimden bi ses öyle diyor. inş da öyledir. hadi nisan ayı hepimize uğurlu gelsin. bahar bize yeni umutlar getirsin.

ben de bugün aynını yaşadım. ben de testi sabah tekrarlıcam ve gün içindede kan testi yaptıracağım. senin aşılamanın kaçıncı günü cnm

cnm bnm klomenle ilk ayım,doktor bu ay kendi haline bırakmştı iğne olmadım. ve adet tarihim dündü.. aslında bu testlerde 1 gün geckmede test yapılabilir yazıodu ama :S ne bembeyaz ne tam bi çizgi var anlayamadım..tek umudum hala regl olmamş olmak..

hic sasirmadim sanki yatmadigin zaman varda
dogru söze ne dnir.ya deniz kasıklarm ara ara agryr gögüslrm dokununca agryr bunlar kesinlikle adt belirtsi bilyrm.ama 2gündrde sarı akıntm var peceteye baya sürülüyr.tuvalete gttgmde sancm olmyr.mikrop mu kaptm acaba bide bunla ugrasmasam.

inş bebiş vardır. adet olmamış olman çok sevindirici. inş aşılamaya falan gerek kalmaz. kimsenin bunları yaşamasını istemem

inş hiç adet olmazsın :)
yok canim adet olmam lazim bu ay ara verdim testler yenilendi devlet hastanesine gittim.asilama icin. dogal olarak ilac falan kullanmadim ama yumos buyumemis ve catlamamis progestan testti yapildi oylee yani hamile degilim zaten bu ayy tatildim 1 kere iliski olmustu oylee biran once adet olsamda baslasam tedaviye

canim adet olcagim zaman bende de o akinti oluryordu birazda pis kokuyor dimi? bunlari yasadigim zaman adetim yaklasmis olur benim ama seni bilemiyorum canim iyi dusun iyi olsun.

o zaman inş çabucak olursun. ama bence senin ilk seferde olacak. doktorun ümidi varmış ki sadece klomen vermiş 8-9 ay. ben gene 1 ay klomen+ çatlatma sonra direkt aşılamaya geçiş yaptım. tabi doktor inceledi baktı bunda pek şans yok biz hemen aşılamaya geçelim dedi bence (

benim tedavi islerim biraz karisik seninde kafani karistirdim evet 8-9 ay klomen kullandim ama son 3 ayi kontluydu oncesi degil karisik biraz bosver ama benimde esimde ve bende testler hersey normal hormonlar falan ama pco gibi yumos olmuyor klomenle bile zor buyudu takviyelerle falan bakalim ignelerle buyucekmi?

bence büyür neden büyümesinki. eşinde ve sende problem olmaması büyük şans bence. moralini yüksek tut. psikoloji çok etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…