klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yeye faydaliymisda

yapsinlar canim onun icin maas aliyolar dimi

bebetom gelince alir listeye

nerden dedim yogurt diyee anaammn

canim okul acilmadan git ver kan tlf yada int.bak olmazmi hem bebelerde ogretmensiz kalmasin :KK9:

ıyıkı dedın yoksa evde yogurt olmadıgını farketmeecektım:)

ınsallah canım. Hep dua edıyorum . Rabbım ıkız ver bana dıye . Verdıde ıkızı kaldı dıyenler var ama ben ıstoıyorum hayırlısı ıle rabbımın hazınesı genıs nasıl olsa :))))

inş canım allah gönlüne göre versin. inş ikizlerin olur. hem de bir kız bir erkek versin allah bir kerede hem kızına hem oğluna kavuşursun

bende bende ikiz istiyoruummm.aynisindan dua ediiinnn kizz muhtar sustun genee huhu

yeye faydaliymisda

yapsinlar canim onun icin maas aliyolar dimi

bebetom gelince alir listeye

nerden dedim yogurt diyee anaammn

canim okul acilmadan git ver kan tlf yada int.bak olmazmi hem bebelerde ogretmensiz kalmasin :KK9:

sizin orda sağlık çalışanları bayağı iyi galiba. bizimkiler sabah 9 a doğru salına salına gelip anca 9 dan sonra başlıyorlar.ama olmadı. uzun teneffüste gidicem gene gidicem kararlıyım. sonuçlar kaç saate çıkıyor?

bende bende ikiz istiyoruummm.aynisindan dua ediiinnn kizz muhtar sustun genee huhu

AY BIZIM SULALE IKIZ KAYNIYOR HEM ANNE TARAFIMM HEM BABA TARAFIM. KARDESLERIM IKIZ. HALAMIN COCUKLARI IKIZ. BABAMIN TEYZE KIZLARI IKIZ. ANNEMIN HALASININ 3 IKIZ 6 COCUK DUSUN. ESIMIN TARAFINDada teyzesının cocukları ıkız ama tup bebek onlarınkı sayılmaz :) dusun bu kadar bereketlı bır sulale gel bende tık yok :)))

sizin orda sağlık çalışanları bayağı iyi galiba. bizimkiler sabah 9 a doğru salına salına gelip anca 9 dan sonra başlıyorlar.ama olmadı. uzun teneffüste gidicem gene gidicem kararlıyım. sonuçlar kaç saate çıkıyor?

aslında tam 35dk cıkıyor ama makıneye ne zaman verırler ne zaman onaylarlar bılınmez. sen verde sonuc bır sekılde tel ıle falan ogrenırsın artık.

AY BIZIM SULALE IKIZ KAYNIYOR HEM ANNE TARAFIMM HEM BABA TARAFIM. KARDESLERIM IKIZ. HALAMIN COCUKLARI IKIZ. BABAMIN TEYZE KIZLARI IKIZ. ANNEMIN HALASININ 3 IKIZ 6 COCUK DUSUN. ESIMIN TARAFINDada teyzesının cocukları ıkız ama tup bebek onlarınkı sayılmaz :) dusun bu kadar bereketlı bır sulale gel bende tık yok :)))

ya bende de aynı valla. rabbimin bi bildiği vardır elbet ama insanın içi gidiyor başkalarının çocuklarını görünce :KK43: artık reklamlarda bile bebek görsem dayanamayıp kapatıyorum :KK43:

canim degisiyor valla ozeller daha erken devlettede bir gun sonraya kalanda var 2 saat sonraya kalanda...
canim benim babannem ikiz teyzemler ikizmis olmusler bebekken kocam ikiz ve baba tarafimdada anne tarafimdada kimseye vurmadi beni bekliyolar.kesin sende ama dogurmuyosun diyolar.

canim degisiyor valla ozeller daha erken devlettede bir gun sonraya kalanda var 2 saat sonraya kalanda...

canim benim babannem ikiz teyzemler ikizmis olmusler bebekken kocam ikiz ve baba tarafimdada anne tarafimdada kimseye vurmadi beni bekliyolar.kesin sende ama dogurmuyosun diyolar.

doğurda görsünler . ınsallah olur ya dusun o zaman bu zamana kadar kaybettıgımız zamanı bırden telafı ederız artık :)

burda özel hastane zaten yok.en yakını 60 km uzakta. artık devlette yaptıracağım. sonucunu da bekleyeceğiz artık :KK43:

X