klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

800 tane tefriciye aldım ben inşallah 700 tanede burda oldu etti 1500 tane tefriciye varmı başka okumak isteyen?

hanımlar mrblarrr benide aranıza alın .iki yıllık evliyim bir yıl dır akttif olarak bebek çalışmalarımız sürüyor ama olumlu cevap alamadım

salavat-ı tefriciye mi okuyoruz allahümme salli salaten kamileten ve sellim... diye devam edense şimdilik 300 alıyorum çünkü çalışıyorum bitince tekrar alırım.

Bebetom sayfan hayırlı olsun ve hepimize Uğur getirsin inşallah. Beni de aranıza alırsınız değil mi?
29 yaşındayım. 5 yıllık evliyim. 1 ölü doğumum var malesefaylardır çok sıkı çalışıyoruz bu ay ilk kez klomen+çatlatma iğnesi+östrojen kullandım. Bat 29 Mart. Heyecanla beklemekteym..

Bu arada çok geçmiş olsun muhammedömer. İlk kez duydum böyle bir şeyi ve çok şaşırdım.... Umarım emeklerimize değer...

Son düzenleme:
800 tane tefriciye aldım ben inşallah 700 tanede burda oldu etti 1500 tane tefriciye varmı başka okumak isteyen?
ya ben okumak ısterimde bu persembeye yetişem bugun cok işim var yarında dr gitcem maglum zaten ömrum yollarda geciyor. haftaya persembeye katılsam olurmu bide kac adet olması lazım benim pek anlamadım aydınlat beni ama haftaya persembe veririm daha markete gitcem sonra yapcam yemek pişerkende mutfagı toplucamm sizin yazdıklarınızı olkuyom ama yazamıyom cookk işim var güvencde turlu yapcam ilk kez yanına corba ne yapsam yaa

pixieesss: oy kuzum takibi eklerimmmm hemşerim benimmmm kız inşallahhh hamilesindir aşılamaya gerek kalmaz :)
yok cnm yaaa nerdeee dayanamadım bugün okul çıkışı test yaptım ama sonuç NEGATİF....çok moralim bozuldu her şeye rağmen ümitliydim.bugün de durayım da yarın bi gideyim diyorum dr.a bakalım ne dicek.niye gecikti?geçen ay da klomen kullanmıştım ama tam zamanında 28. günde olmuştum.anlamadım ki ilaç mı geciktirdi acaba?

Sagol cnm.bu ay ilk defa klomen kullandm oda bacgmda toplar damari tıkattı

çok geçmiş olsun canım benim kardeşimin eşinde de aynısı oldu doğum yaptı 1 hafta sonra bacakta sorun başladı bacağı aşırı derecede şişti ve morardı ama onun ki aşırı derece tıkanma olmuş çok ağır geçirdi ama şimdi çok iyi karabaş otu kullandı damar tıkanıklığına çok faydası varmış sende internetten bi araştır istersen canıım

Allah razi olsun cnm.evet Allah emeklermzi bosa ckarmasn insallah.her zorlukta bi kolaylık vardr Allahn iznyle

Benimde cok fena..en az 6ay igne vurulcm.Allah beterndn korusun

Benimde cok fena..en az 6ay igne vurulcm.Allah beterndn korusun

Allah acil şifalar versin canım kan sulandırıcı iğne vuruluyorsun dimi gelinimizde hala kullanıyor 7 ay oldu ama ilk 2 ay ağır geçti sonra normale döndü tekrarlamaması için kullandırıyorlar sanırım

Sagol cnm.bu ay ilk defa klomen kullandm oda bacgmda toplar damari tıkattı

doktorunuz tedavi sürecinde coraspin (kan sulandırıcı) vermedi mi?benim daha ilk ayda başladı ekimden bu yana kulanıyorum daha bıraktırmadı.klomeni bu ay 2.kez kullanıyorum günde 2 kez alıyorum ve şükür bahsettiğiniz gibi bişey olmadı.çok geçmiş olsunn

canım merhaba hoşgeldin aramıza sende inşallah en kısa zamanda sonuç alırsın sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…