klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar sayfaya yazmaktan zorlanıyorum..sizde de aynı sorun var mı?tam yazıyorum tekrar ad-şifre yaz diyor...
bu arada sanırım yumurta çatladı...çünkü ağrısı hafifledi...:KK50:

canım bende bazen internet yavaşlayınca oluyor öyle ama şu anda sorun yok

kızlar birde diğer bir topikte kızlar salatı tefriciye okuyorlardı okuyabildiği kadar herkes perşembe akşamıda 1 kişi yasin okuyup duasını yapıyordu ve gerçekten arka arkaya o kadar çok hamile kalan oldu ki bizde okusak mı ne dersiniz

canım bencede çok iyi fikir arapçasını bilmeyenler türkçesinden okuyabilir benim adetim bitsin inşallah yasin suresinide okurum

gidermiyim tatlım bende çok alıştım tüm anne adaylarına inşallah rabbim tez zamnda dualarımızla kollarımıı doldurur (amin):111::111::111::111:ilk haberleri duyunca yani (+)poztif:KK49: ahada böyle oluruz valla:KK1::KK1:

gitmeyin sakın topiğimizi neşenlendirin inşallahhhh o gözler ne kız fıldır fıldır :KK9:
:KK9:

kızlar sayfaya yazmaktan zorlanıyorum..sizde de aynı sorun var mı?tam yazıyorum tekrar ad-şifre yaz diyor...
.:KK50:

canım bilgisayarını ve modemını kapat ac bakalım sorun dewam edecekmi sifreyı girince beni hatırla yazıyor oraya tıklıyormusun:26:

pembeli ne yaptın nerdesiniz adetin geldimi? gelirsen yaz inşallah

geldim canım şimdi geldim,sabahtan gittim kan tahlili verdim doktorum kanda bakalım belki yenidir dedi,eşimle eve geldik öğleden sonra gidelim diye bi geldim ki benim kırmızılar gelmiş,öğleden sonra gittik tekrar doktorum muayene etti,adetin 4.günü başlanacak klomen verdi,14.gün yumurta takibi yapacakmış ve aşılama yapalım dedi,bende tamam dedim,umarım bu sefer olur..

X