klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet canim o dr kadin dogumcu degildi aile hekimiydi ve bana kuranda da geciyor dedi.yani sen ye dedide isde klomen tedavim bitince bende biraktim birde testler yapildi yaa hicbirsey kullanmadim.

hayirli olsun gule gule otur canim.aysee benim progestan testtim cok kotu cikti yumurtam gelismemis bu ay ama ben sasirmadim.zaten bu testte bisey olcagi belliydi :KK9:

cnm çok sağol okudum cnm ama üzülme zaten beklentin yoktu ben klomenle yumurtlamadım sanırım
sen aşılamadan sonrada mutlaka testi yaptır derim ben

cnm çok sağol okudum cnm ama üzülme zaten beklentin yoktu ben klomenle yumurtlamadım sanırım
sen aşılamadan sonrada mutlaka testi yaptır derim ben

evet canim onemli olan cat.ign.den sonraki durum amaaaa yaaa catlamasa gununde hatta 1 gun once nasil adet olabilirim dimi cunku cat ignesinden sonra hic sasmadi hep gununde adet oldum.

evet canim onemli olan cat.ign.den sonraki durum amaaaa yaaa catlamasa gununde hatta 1 gun once nasil adet olabilirim dimi cunku cat ignesinden sonra hic sasmadi hep gununde adet oldum.

çok büyük ihtimalle çatlıyordur sen yinede öğren şansa bırakma

çok büyük ihtimalle çatlıyordur sen yinede öğren şansa bırakma
eger cat.ignesi vurulursam kesin yaptircam gene sonucu merak ediyorum ama once adet olmam sonra yumoslarin buyumesi sonra cat.ignesi su adeti bir olsam gerisi gelcekte
alerjim falan yok,denemekten ne çıkar hem sonuca göre diğer arkadaşlarada faydam olur belki..
evet ilerde birine yardimci olursun ben incire guveniyorum kesin buyucek

eger cat.ignesi vurulursam kesin yaptircam gene sonucu merak ediyorum ama once adet olmam sonra yumoslarin buyumesi sonra cat.ignesi su adeti bir olsam gerisi gelcekte

evet ilerde birine yardimci olursun ben incire guveniyorum kesin buyucek

ya canım acaba incir kürü mü denemek lazım? ben de incir yiyorum. ama incir kürü de çook sıkıcı.. sabah akşam 50 gün boyunca.
bu arada denizcim hayıt suyunu unutuyorum hep yaa. acaba tohum yerine o sudan mı alsaydım :KK43: sabah akşam uğraşmak zor geliyor. misafir oluyor evde olmuyorum unutuyorum. bir de arı sütü polen bal aldım. onları yicem haberiin ola:nazar::nazar:

kiz yazisirken ortadan kayboldum ne yaptin anlat bakiyim

evet yaa birden çıktım. kociş geldii. acıkmış yemek hazırladım ona. yarın da görümcem gelecek bişeyler hazırladım akşamdan. şimdi kıçım koltuğa değdi. ütü de beni bekliyoor. dağ gibi. nefret ediyorum

ya canım acaba incir kürü mü denemek lazım? ben de incir yiyorum. ama incir kürü de çook sıkıcı.. sabah akşam 50 gün boyunca.
bu arada denizcim hayıt suyunu unutuyorum hep yaa. acaba tohum yerine o sudan mı alsaydım :KK43: sabah akşam uğraşmak zor geliyor. misafir oluyor evde olmuyorum unutuyorum. bir de arı sütü polen bal aldım. onları yicem haberiin ola:nazar::nazar:

aslında cok zor olmuyor ya. alısıyorsun. ben 2 haftadır kullanıyorum bakalım...

aslında cok zor olmuyor ya. alısıyorsun. ben 2 haftadır kullanıyorum bakalım...

ne bileyim soğan kürü yapmıştım o bile zor gelmişti. bir de gelen giden oluyor biz gidiyoruz bir yerlere. o zaman yapamıyorum..bir gün yaptım sadece:KK9::KK9:
kalan incirlere ne yapıyorsun:? bayağı incir ziyan oluyor

ne bileyim soğan kürü yapmıştım o bile zor gelmişti. bir de gelen giden oluyor biz gidiyoruz bir yerlere. o zaman yapamıyorum..bir gün yaptım sadece:KK9::KK9:
kalan incirlere ne yapıyorsun:? bayağı incir ziyan oluyor

bır seferde 8-9 ıncırı kaynatıyorum. ıkı haftada 3. kutu bıtmek uzere. benım zıyan olmadı hıc. gelıp gıttıkcede yıyorum hunde 10-15 tane :))))) hıc zıyan olmadı daha:)))

kızlar bugun adetten sonrakı 17. gunum. beklemekten cok sıkıldım. ya göğüslerım oyle buyudu ben bıle sasırdım. sag tarafımda da ınce bır agrı var. bu ay doktoro hıc gıtmedım ne durumdayım bellı degıl. hanı hamıle bayanlara ıncır ye ssütün gelir derler bende o kadar cok yedım kı bebiş gelmeden süt gelmesın :))))

X