klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya canım acaba incir kürü mü denemek lazım? ben de incir yiyorum. ama incir kürü de çook sıkıcı.. sabah akşam 50 gün boyunca.
bu arada denizcim hayıt suyunu unutuyorum hep yaa. acaba tohum yerine o sudan mı alsaydım :KK43: sabah akşam uğraşmak zor geliyor. misafir oluyor evde olmuyorum unutuyorum. bir de arı sütü polen bal aldım. onları yicem haberiin ola:nazar::nazar:

evet yaa birden çıktım. kociş geldii. acıkmış yemek hazırladım ona. yarın da görümcem gelecek bişeyler hazırladım akşamdan. şimdi kıçım koltuğa değdi. ütü de beni bekliyoor. dağ gibi. nefret ediyorum
canim bu konuda ben cok tembelim hergun ugrasamam o yuzden hep hazira kaciyom hayit suyunu alsaydin ama elindekiler bitince alirsin bir dahaki ay dr gitcen hayitmi denicen simdi ziyan etme bal lari ne biliyim yaa cuma gunude gec sanki aklimdakini dicemde korkuyom seni uzmeye
kızlar bugun adetten sonrakı 17. gunum. beklemekten cok sıkıldım. ya göğüslerım oyle buyudu ben bıle sasırdım. sag tarafımda da ınce bır agrı var. bu ay doktoro hıc gıtmedım ne durumdayım bellı degıl. hanı hamıle bayanlara ıncır ye ssütün gelir derler bende o kadar cok yedım kı bebiş gelmeden süt gelmesın :))))

klomen kullandinmi?

canim bu konuda ben cok tembelim hergun ugrasamam o yuzden hep hazira kaciyom hayit suyunu alsaydin ama elindekiler bitince alirsin bir dahaki ay dr gitcen hayitmi denicen simdi ziyan etme bal lari ne biliyim yaa cuma gunude gec sanki aklimdakini dicemde korkuyom seni uzmeye

klomen kullandinmi?

yok canım bu ay hıc bır ıgne ılac kullanmadım.hatta kist te var sol tarafta. 2. asılamaya bu ay adet olunca gececegız.doktor bu ay bekleyelım dedı

yemiyorsun zaten canım suyunu ıcıyorsun. sıcakken ıcılmıyorda soguyunca ıcılıyor ıste şerbet gıbı. 1,70 boyundayım . incire baslamadan once 52,5 dım sımdı 56,5 :))) dusun artık 50günde ne olurum:)))

yavv canım incirler kalıyor yaa onları ne yapıyorsun dedm ben.. onları da mı yiyorsun? yine iyisin canım. 65' e kadar yolun var :KK9::KK9:

klomen kullandinmi?

süle beyaa... olmayan yımırta 2 günde nasıl çıkıp da büyüyecek de :KK9::KK9:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:kızlar nasılsınız ailem yanımda gelemiyorum buraya kusuruma bakmayın hamişimiz varmı? ailem haftaya gidecek ozamana kadar selametle kalın inşallah hepinizi teker teker öptüm hepinizi teker teker sewiyorum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:kızlar nasılsınız ailem yanımda gelemiyorum buraya kusuruma bakmayın hamişimiz varmı? ailem haftaya gidecek ozamana kadar selametle kalın inşallah hepinizi teker teker öptüm hepinizi teker teker sewiyorum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

a.s. biz de diyorduk bu nerde? topiği açtı kaçtı. henüz hamiş yok malesefff

süle beyaa... olmayan yımırta 2 günde nasıl çıkıp da büyüyecek de :KK9::KK9:
canim dr demis ya rahim duvarin kalinlasmis diye bir keresinde adetim geciktiginde dr gitmistin o da rahim duvarin kalinlasmis dedi bende bebek mi diye dusunuyom ee ne olmus kalinlastiysa dedim 1 haftaya adet olursun yani onu dedim dedi.olmazsan gel oyle ilac veriyim dedi bir iki gune oldum yani ama sen cumaya kadar gene yumosu buyutmeye calis adet olursanda bu arada uzulme tamam
yok canım bu ay hıc bır ıgne ılac kullanmadım.hatta kist te var sol tarafta. 2. asılamaya bu ay adet olunca gececegız.doktor bu ay bekleyelım dedı
canim incir cekti yaa adet olunca bende yicem guvenmiyom bu 3 igneye

kiz bocuk nirdesin sen benim evde int.yok cepde sinirli giremiyom.fazla

canim dr demis ya rahim duvarin kalinlasmis diye bir keresinde adetim geciktiginde dr gitmistin o da rahim duvarin kalinlasmis dedi bende bebek mi diye dusunuyom ee ne olmus kalinlastiysa dedim 1 haftaya adet olursun yani onu dedim dedi.olmazsan gel oyle ilac veriyim dedi bir iki gune oldum yani ama sen cumaya kadar gene yumosu buyutmeye calis adet olursanda bu arada uzulme tamam

sen sımdıden ye... bu arada sen ne durumdasın hangı asamadasın unuttum o kadar cok topik takıp edıyorum kı karısıyor :))

sen sımdıden ye... bu arada sen ne durumdasın hangı asamadasın unuttum o kadar cok topik takıp edıyorum kı karısıyor :))
aynen benimde oyle unutuyom herkezin durumunu adet olmayi bekliyom sonra yumosun buyumesini sonra catlicak sonra asilama olcak yani cookk beklemem lazim su 1 ay gecmedi bir adet olaydim iyiydi.

canım benim adet olmam imkansız ama. 25 nisan regl tarihim. üstelik ben her ay en az 1 hafta geç olurum. doktor da bugün dedi yumurtan geç oluştuğu için geç dışarı atılıyor o yüzden adetin gecikiyor diye. ahh keşke olsam da klomenle çatlatma iğnesine baslasam bir an önce :KK52::KK52:

aynen benimde oyle unutuyom herkezin durumunu adet olmayi bekliyom sonra yumosun buyumesini sonra catlicak sonra asilama olcak yani cookk beklemem lazim su 1 ay gecmedi bir adet olaydim iyiydi.

evet sımdı hatırladım canım bende beklıyorum hem olsun dıye, hemde olmasın dıye dua edıyorum ıste:))) 19 nısan benımkı . senın ne zamandı

X