klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlaaaar ben ancak girebldm,eve geldik yemedk yedik msafr geldi derken anca...ben hala adet olmadım =)) ama inatla testi yapmadık bugün,çünkü bir öncekinde de böyle olmştu,testi yapıp negatf çıkmasına rağmen hala regl olmaynca psikopata dönüo insan nie nasıl die stresten mahvolmştuk:KK43: bu yüzden bu sefer sabretcez bakalm..bu arada karnım fena ağrıo:KK43: her an olacakmşm gibi.. klomenden dolayı geckmiştir belki diyorum, kim bilir..

ooo senın yerınden gelıyor ne guzel taze taze... ben marketlerden alıyorum :KK43:
bikaç kez aldım dışardan içinden kurt çıkınca soğudum. tek tek açıyordum içini :KK9: öyle güzeldi ki ordan gelenler. valla haşlamaya kıyamadım :KK1:ama şimdi söyledi eşim sordum da incir kalmamış arkadasına söylemiş meger. dönemi geçmiş kalmamış. ben de mecbur dışardan alıcam.

kızlaaaar ben ancak girebldm,eve geldik yemedk yedik msafr geldi derken anca...ben hala adet olmadım =)) ama inatla testi yapmadık bugün,çünkü bir öncekinde de böyle olmştu,testi yapıp negatf çıkmasına rağmen hala regl olmaynca psikopata dönüo insan nie nasıl die stresten mahvolmştuk:KK43: bu yüzden bu sefer sabretcez bakalm..bu arada karnım fena ağrıo:KK43: her an olacakmşm gibi.. klomenden dolayı geckmiştir belki diyorum, kim bilir..

klomen gecıkme yapmaz demıstı benım doktorum .. ınsallah hamılesındır ayyy ne guzelll olur ya :)))

bikaç kez aldım dışardan içinden kurt çıkınca soğudum. tek tek açıyordum içini :KK9: öyle güzeldi ki ordan gelenler. valla haşlamaya kıyamadım :KK1:ama şimdi söyledi eşim sordum da incir kalmamış arkadasına söylemiş meger. dönemi geçmiş kalmamış. ben de mecbur dışardan alıcam.

olsun olsun ınsallah kalıtelı yumosların olur hadı bakalım:)

canım benim adet olmam imkansız ama. 25 nisan regl tarihim. üstelik ben her ay en az 1 hafta geç olurum. doktor da bugün dedi yumurtan geç oluştuğu için geç dışarı atılıyor o yüzden adetin gecikiyor diye. ahh keşke olsam da klomenle çatlatma iğnesine baslasam bir an önce :KK52::KK52:
insallah olmazsin canim bisey dicem bir dahaki ay klomen kullanip incir hayit polen yapmican dimi bak cok buyurse ise yaramaz dikkat et iyice arastir bu isi sonra coookk buyudu deme o zaman ise yaramiyor kas yapiyim derken goz cikarmayalim arastir.
evet sımdı hatırladım canım bende beklıyorum hem olsun dıye, hemde olmasın dıye dua edıyorum ıste:))) 19 nısan benımkı . senın ne zamandı

cuma gunu ama yumurta olusmamis nasil olcamki ins.olurum.sana bisey sorcam simdi 3 tane puregon 300 kullancam yaa incir yersem cooook buyurmu yani ise yaramaz hale gelirmi bilemedim kulansam bir dert kullanmasam dert yani akil verin kizlar klomenle incir 12 gun 18mm oldu.bu igne kulamenden cok etkiliymis ondan tirstim yaa cok buyurse diye korkuyom incirle bir akil verin

insallah olmazsin canim bisey dicem bir dahaki ay klomen kullanip incir hayit polen yapmican dimi bak cok buyurse ise yaramaz dikkat et iyice arastir bu isi sonra coookk buyudu deme o zaman ise yaramiyor kas yapiyim derken goz cikarmayalim arastir.

cuma gunu ama yumurta olusmamis nasil olcamki ins.olurum.sana bisey sorcam simdi 3 tane puregon 300 kullancam yaa incir yersem cooook buyurmu yani ise yaramaz hale gelirmi bilemedim kulansam bir dert kullanmasam dert yani akil verin kizlar klomenle incir 12 gun 18mm oldu.bu igne kulamenden cok etkiliymis ondan tirstim yaa cok buyurse diye korkuyom incirle bir akil verin

hımmm buda sorun tabı. ıstersen sen sadece ıgne kullan cumayada bırsey kalmadı zaten:)

deniz kullanma o zaman. kiste dönüşmesin sonra. ne olur ne olmaz. klomen bile çok işe yaramış sen de.

cat.ignesi oldunmu?

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:kızlar nasılsınız ailem yanımda gelemiyorum buraya kusuruma bakmayın hamişimiz varmı? ailem haftaya gidecek ozamana kadar selametle kalın inşallah hepinizi teker teker öptüm hepinizi teker teker sewiyorum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
kızzz assolist gibisin valla:KK9::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:topiği açıp kaçtın çabuk gel emi inşallah hamiş olarak dön sayfana:KK16::KK16::KK16:

deniz kullanma o zaman. kiste dönüşmesin sonra. ne olur ne olmaz. klomen bile çok işe yaramış sen de.

klomen degilde incir yaradi canim ondan onceki ay sadece klomen buyutmediydi ondan oncesindede 17.gun zor buyudu bal vs ile ama isde klomenle oluyorda bu igneyi bilemedim nasil tepki veririm.3 ignede az geldi bana buyumezse 3 igneyle sonraki aya kalcakmis bu sorulari kiza sordum buyumezse ne olcak falan diyince kiz siz hemsiremisiniz dedii.bence 3 igneyle buyumuyor ama prosodur geregimi baslatiyor diye kafama takildi yani...

canım klomen 1 gün falan geciktiriyorveya tam gününde oluyorsun inşallah hamişsindir kısss:KK49:: hadi senin arkandanda biz geliriz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Valla benim klomenle ilk ayim basarisiz.bu ay doz artacak.bende incir yemeyi dusundum ama vazgectim.belki doz artinca yeterli buyukluge ulasir.fazla buyumesin bu seferde.
2 gundur sag bagdemcigin cok acio ama ilac icmek istemiorum ne olur ne olmaz

Valla benim klomenle ilk ayim basarisiz.bu ay doz artacak.bende incir yemeyi dusundum ama vazgectim.belki doz artinca yeterli buyukluge ulasir.fazla buyumesin bu seferde.
2 gundur sag bagdemcigin cok acio ama ilac icmek istemiorum ne olur ne olmaz
ben hep diyorum dikkatli olalim sonra cok buyurse o ayda gitti yani bu yumoslarin ortasini yakalamakda zor sastim kaldim valla

catladigini hissettinmi beki? niye soruyorum eger hissettiysen o gunden 15 gun say ve adet olmadiysan hayirli bir evlat olur ins.dicemde..

canım işte 2 önceki çarşamba gtmiştik doktora çatlamış demişti..O günden sayarsak bgn 14. yarın da 15.gün oluyo.. Bugünü atlattım sayılır, hayırlısıyla yarını da atlatırsam olur bu iş inşallah!!!

klomen degilde incir yaradi canim ondan onceki ay sadece klomen buyutmediydi ondan oncesindede 17.gun zor buyudu bal vs ile ama isde klomenle oluyorda bu igneyi bilemedim nasil tepki veririm.3 ignede az geldi bana buyumezse 3 igneyle sonraki aya kalcakmis bu sorulari kiza sordum buyumezse ne olcak falan diyince kiz siz hemsiremisiniz dedii.bence 3 igneyle buyumuyor ama prosodur geregimi baslatiyor diye kafama takildi yani...
o zaman çok fazla yeme. günde 3 tane falan yesen yeter herhalde.. öncesinde bal falan da kullanmışsın. sadece incir ye bu kez

catladigini hissettinmi beki? niye soruyorum eger hissettiysen o gunden 15 gun say ve adet olmadiysan hayirli bir evlat olur ins.dicemde..
canım ben çatladıktan 18 gün sonra regl oldum. belli olmuyor yani. ben de hep öyle okumuştum yazılanlardan. o yüzden çok umutlanmıştım. ama sonra pıııssss.:KK5:

X