klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne yapiyim kiz int.baglantim yok cepdekini sinirli kullaniyom okuyup cikiyorum.:KK9:

canim sen bu ay klomen kullnmadin dimi

yoook kullanmadım canm. sadece bal tarçın çörekotu da işe yaramadı.
bu arada a101 de arı sütü polen bal satılıyor. 6 tl . ya çok ucuz değil mi emin olamadım bir türlü :KK43: almadım.

ya sorma evlendıgım gunden berı adet gunlerım telde kayıtlı tam 3 senenın cetelesını tuttum. elımde kagıt kalem tumurtlama gunumu adet gunumu hesaplıyorum:) mıllet sasırıyor bunları nasıl tuttun dıye ılk gunden berı aklımdakı bu ne yaprsın. ılaclar ıgneler rahım fılmı asılama.... oooo ne yazsam az mıllet korunur hamıle kalır bu artık sans ısı mı bılemıyorum :)ya bız beceremıyoruz ....:)))

Bende senin gibiyim seni anliya biliyorum tlf fesmen takvim olarak kullaniyorum hesap yapmak ince ince dusunmek cok zor gercekten

yoook kullanmadım canm. sadece bal tarçın çörekotu da işe yaramadı.
bu arada a101 de arı sütü polen bal satılıyor. 6 tl . ya çok ucuz değil mi emin olamadım bir türlü :KK43: almadım.

bence fiyati normal canim o kucuktur zaten bende o fiyatlarda kucuk bisey gormustum.canim moralini bozma incirde yee cumaya kadr cuma gunu kacinci gun olcak o nu de hele

kızlarr geldim doktordan. benim yumoşlarda tık yok :KK5::KK5: cuma günü tekrar çağırdı doktor. acaba oluşur mu ki cumaya?
karnını ova ova yürüyen hamişlere sinir oluyorum :KK19::KK19: olan var olmayan var kardeşimmmm:117::117:

Zendure adetin kaçıncı günü hiç mı oluşmamış mı

canım yumurta çatlama sorunu olanlar çatlatma iğnesi kullanıyor bildiğim kadarıyla. mesela ben.. ama sadece klomen kullananlar var. sen de yumurta oluşumunu düzene sokmak için klomen vermiştir doktor. kiste dönüşmesini çatlatma iğnesinin engellediğini hiç duymadm ben.

teşekkür ederim cnm.. çok saol yaaa ..:emir_bebek:

bence fiyati normal canim o kucuktur zaten bende o fiyatlarda kucuk bisey gormustum.canim moralini bozma incirde yee cumaya kadr cuma gunu kacinci gun olcak o nu de hele

19. gün olacak canım :KK43: ayy ben alayım o zaman onları. 2 tane kalmıştı. kocişe söyleyim alsın gelirken. ne bileyim internetten bakmıştım çok pahalıydı:KK53:

Zendure adetin kaçıncı günü hiç mı oluşmamış mı

16. günümdü canım. ya geçen gittiğimde 9.3 mm yazıyordu. bugünkünde 8.2 mm. sanırım başka başka yımırtalar bunlar. ama doktor yok dedi. rahim duvarım geçen sefer inceymiş bayağı. bugün rahim duvarın iyi kalınlaşmış dedi.

selam ben hala misafirim dimi :))) abarttım sanırım rahim kalınlığı kaç olmalı 8 mm di galiba benim bugün sağ kasığımda iğne batmış gibi sancı oluyo yumurtam dün 15mm di ne zaman çatlar acaba:KK43:((

16. günümdü canım. ya geçen gittiğimde 9.3 mm yazıyordu. bugünkünde 8.2 mm. sanırım başka başka yımırtalar bunlar. ama doktor yok dedi. rahim duvarım geçen sefer inceymiş bayağı. bugün rahim duvarın iyi kalınlaşmış dedi.

olsun canim uzylme bu ayda boyle gecsin bir dahaki ay mutlaka klomen ve arti seyler kullan yada hayitla o seyi dene sen ver kararini ya dr karsisina gec ben klomen iccem de yada dr bu ise karistirma hayitla o seyi dene hangini yapcaksin bana da soyle

Üzülme belki 2 günde gelişir şimdi sende öyle diyince bende tırstım Perşembe kontrole gidicem hemen incir alıp yemeye başladım

selam ben hala misafirim dimi :))) abarttım sanırım rahim kalınlığı kaç olmalı 8 mm di galiba benim bugün sağ kasığımda iğne batmış gibi sancı oluyo yumurtam dün 15mm di ne zaman çatlar acaba:KK43:((

arkadaşlar ne olur bana bir akıl verin,bugün adetin 14.günü sabah doktora gittim yumurta oluşmamış dedi,hamile bir arkadaşım kontrole gidiordu eşlik etmemi istedi,ordaki doktorla konuşurken bende dedim sabah gittim yumurta yokmuş dedim,doktor istersen birde ben bakayım dedi olur dedim,baktı 11.7 büyüklüğünde yumurtan var dedi cuma tekrar gel bakalım dedi.cumaya kadar gelişir mi acaba,ne olur bir akıl verin bana...

arkadaşlar ne olur bana bir akıl verin,bugün adetin 14.günü sabah doktora gittim yumurta oluşmamış dedi,hamile bir arkadaşım kontrole gidiordu eşlik etmemi istedi,ordaki doktorla konuşurken bende dedim sabah gittim yumurta yokmuş dedim,doktor istersen birde ben bakayım dedi olur dedim,baktı 11.7 büyüklüğünde yumurtan var dedi cuma tekrar gel bakalım dedi.cumaya kadar gelişir mi acaba,ne olur bir akıl verin bana...

doktorlara da güvenemeyeceğiz yaa.cnm benim de 16.gün yumurtam 11de kalmıştı.doktor klomenin dozu yetersiz geldi bidahaki ay arttıracağız dedi.ama hiç belli olmaz belki de geç yumurtlar ve geç döllenme ile hamile kalabilirsin dedi.o nedenle ilişkiye devam edin dedi.ve 19.gün yumurtladığımı hissettim.yumurta akı şeklinde akıntım oldu.günde 1,5/2 arası büyüdüğünü düşünürsek 16/17 gibi bir büyüklük oluyor.bu da çatlamaya müsait bildiğim kadarıyla.o yüzden doktor çağırdıysa git cnm.büyümemiş diye sallamış asıl doktorun.en azından bana verilen gibi bir bilgi verseymiş keşke.

bu arada ilişkiye de devam et

doktorlara da güvenemeyeceğiz yaa.cnm benim de 16.gün yumurtam 11de kalmıştı.doktor klomenin dozu yetersiz geldi bidahaki ay arttıracağız dedi.ama hiç belli olmaz belki de geç yumurtlar ve geç döllenme ile hamile kalabilirsin dedi.o nedenle ilişkiye devam edin dedi.ve 19.gün yumurtladığımı hissettim.yumurta akı şeklinde akıntım oldu.günde 1,5/2 arası büyüdüğünü düşünürsek 16/17 gibi bir büyüklük oluyor.bu da çatlamaya müsait bildiğim kadarıyla.o yüzden doktor çağırdıysa git cnm.büyümemiş diye sallamış asıl doktorun.en azından bana verilen gibi bir bilgi verseymiş keşke.

bu arada ilişkiye de devam et

cevabın için çok teşekkür ederim arkadaşım,artık kime inanacağımı şaşırdım cuma günü güdeyim ben o zaman..

X