klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim ben o gune kadar incir ye derim gunde 5 tane falan

faydası olur mu ki arkadaşım ya,hemen çıkıp alayım yemeye başlayım bugün o zaman ben..

neden olmasınkı sonucta ne zararı olacak incir bu. ben kürünü yapıyorum kaynatıp suyunu ıcıyorum ibrahım saraçoglu nun sıtesınde oyle yorumlar yazmıslar kı ınanamadım okudum oturdum hepsını sasılacak seyler. sana da tavsıye ederım

kesin bisey diyemem ama denemeye deger ki benim onun sayesinde buyumustu.gunde 5 tane yeee hatta arada biraz daha fazla at ama seker falan yoksa tabii

ibrahım saracoglunun sıtesınde yazılan yorumları bır okusan sen sanırsın mıllet incir dayesınde hamıle kalmıs su dunyada . sastım kaldım...

peki arkadaşlarım nasıl tüketeyim ben inciri?

peki arkadaşlarım nasıl tüketeyim ben inciri?

Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı
Bir litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına içilir. ,

2x25U+7A

25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama
toplam 50 günlük uygulama

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibeş gün uygulanır ve her yirmibeş gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi elli gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Kür: Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre klorsuz suya altı-yedi adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte üç dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve yirmi dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken içiniz. Her gün taze hazırlanmalıdır. Bu uygulamaya bir hafta boyunca her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra üç ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

ibrahım saracoglunun sıtesınde yazılan yorumları bır okusan sen sanırsın mıllet incir dayesınde hamıle kalmıs su dunyada . sastım kaldım...

bir dr bana incir kuranda bile geciyor bence etkisine guven demisti.arkadaslar ben kurle falan ugrasmadim sikilirim hergun ayni seyi yapmakdan ama cok sevdigimden hergun 5 tane bazen biraz daha fazla yedim yumurtasi buyumeyen ben 12 gun 18mm yumosu olmustu.tabiki klomende icmistim ama ondan onceki ay klomen tek basina ise yaramamisti.simdi cuma gunune 3 gun yani 15-20 arasi incir eder ne kadar buyutur bilemedim ama sen bir dene ne kaybedersin.normal de ben adet olunca yemeye basladim klomenide 5 gun sabah aksam ictim 12.ilk kontrolumde 18 mm yumos vardi ve incir sayesindendi

degılmı ya neler denemıyoruz kı... ıncır altı ustu :) rbbım neler yaratıyor bız bılmeden nelere ıyı gelıyor kı....

Selam bacılar
ev kedimiz onaylandı evimizi alıyoruz
çok mutluyum inş yeni evde yeni bebek gelir

degılmı ya neler denemıyoruz kı... ıncır altı ustu :) rbbım neler yaratıyor bız bılmeden nelere ıyı gelıyor kı....
evet canim o dr kadin dogumcu degildi aile hekimiydi ve bana kuranda da geciyor dedi.yani sen ye dedide isde klomen tedavim bitince bende biraktim birde testler yapildi yaa hicbirsey kullanmadim.
Selam bacılar
ev kedimiz onaylandı evimizi alıyoruz
çok mutluyum inş yeni evde yeni bebek gelir
hayirli olsun gule gule otur canim.aysee benim progestan testtim cok kotu cikti yumurtam gelismemis bu ay ama ben sasirmadim.zaten bu testte bisey olcagi belliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…