klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızzzzz hamile misin yoksa miden bulanıyo mu başın dönüyo mu iştahın arttı mı aş eriyon mu Hadi inşallah karnın davul gibi şişer

inşallah hepimizin karnı bebişle dolsun canım bilmiyorum ama sanmıyorum sivilcem bile çıktı adet olucam kesin

Canım benimde ruh halim dün senin gibiydi insan ne yapacağını bilemiyor allah bize booooooooool sabır ve dinginlik versin..İnşallah önümüzde ki ay.....

canım ıncır kurunu deneyın gercekten faydasını goren arkaslar var. sonuncu tüp bebekten once denedı ve yumoşlar cevap verdı...

kızlar işinize yarar mı bilmiyorum ama benim hamile kaldığım zamanda daha adet günüme vardı yüzümde kırmızılıklar oldu,arkadaşım hamile misin yüzün kızarmış dedi daha üç gün var demiştim,ve gerçekten o ay hamile olduğumu öğrenmiştim.

bu gıbı belırtıler kısıden kısıye degısıyormus . Bu ay bende de kucuk kucuk sıvılcemsı seyler olustu. Banada dedı ev sahıbım hamıle mısın dıye ... Ama ben yenı regl olmustum o zaman

arkadasımın sıvılcelerı cımıstı ama hamıleydı:)

Benim arkadaşımda evlendiği ilk aylar doğum kontrol hapı kullanmasına rağmen hamile kaldı üstelik adet oldu bir kere .sonra halsizlik felan olunca hastaneye gitti hamile olduğunu öğrendi üstüne tekrar adet oldu doktor düşük tehlikesi felan var dedi ama çok şükür sağlıklı doğurdu hemde kızın zayıflığını görseniz bu kız bu çoçuğu doğuramaz dersiniz hamile olmadığını bilmeden içtiği ilaçların Allah'tan zararı olmadı. Ne olacağı hiç belli olmuyo bu yüzden her zaman söylüyorum Allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmez nelere Kadir

Meraba arkadaslar yazdiklarinizi okudum hepinize tesekkur bende yaptiklarimi anlatiyim yanlıs dogru soylersiniz ha bu arada dün bizim burda bi ziyaret var ordan bana badem getirmislerdi yutturdular dogrumu yaptim bilmiyorum ama bu sekilde cogu insan kaliyomus benim teyzemde öyle hamile kalmis umarım ise yarar sizede gonderrim dun ignemi yaptım ama dun ve bugun çok fazla sancim var catliyolar heralde igneden önceki gece birlikte olduk bugun olmasi lazim ama esim calisiyo umarim tutmustur temennim ondan yana dualarim sizinle inanin arada giremiyorum misafirden firsat buldikca giriyorum yazmasamda yazilarinizi okuyorum isallah toplu gebelik olur yarabbim

kızlarrr bende geldim.anca bitirebildim sayfaları okumayı.galiba topicten bi hamiş çıkıo.hadi artık yolu açınnnn

kızlar hepinize çok teşekkür ederim biraz moralim yerine geldi Allah hepinizin gönlüne göre versin kucaklarınızı bebeklerle doldursun inşallah

vay be mıllet korunur hamıle kalır ben saatlık hesaplama yapıyorum tık yok :)

kızlarrr bende geldim.anca bitirebildim sayfaları okumayı.galiba topicten bi hamiş çıkıo.hadi artık yolu açınnnn

evet ya sayfa o kadar hareketlı kı okuyana kadar konular degusıyor ne yazacaktım unutuyorum. Masallah butun kızlar toplanmıs :)

evet ya sayfa o kadar hareketlı kı okuyana kadar konular degusıyor ne yazacaktım unutuyorum. Masallah butun kızlar toplanmıs :)

gerçekten öle cnm.ya benim göğüslerim acıdıkça moralim bozuluyo 6 gün bekleyemiyorum.test yapsam daha çok erken demi??galiba regl olcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…