klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

denizcim nasılsın?

iyiyim canim yazilari okuyup cvp yaziyodum eve geldim marketti kahvalti etmeden gitmistim biseyler yedim bulasik yikadim yatagi topladim derken anca girebildim evdeki int.sorun var cepden yaziyom bende yaa kizlar benim simdi aklima geldi ben bu cat.ignesinden sonra gunumde adet oldum yani catlamiskii oldum ignelerle catlamasaydi olmazdim dimi simdi aklima geldi bak ayy oyle ayrintilar varki kafam corba unutup duruyom herseyi

kızlar yumurta catladıgında meydana gelen belırtılerı hıssedenınız var mı? nette arastırdım ama ben hıc hıssedemıyorum o belırtılerı tabı tutturmak ta cok zor oluyor bu durumda...

kızlar yumurta catladıgında meydana gelen belırtılerı hıssedenınız var mı? nette arastırdım ama ben hıc hıssedemıyorum o belırtılerı tabı tutturmak ta cok zor oluyor bu durumda...
sadece agri ve akinti oluyordu birde igneyle cat.icin iliski gununu biliyoduk ama ise yaramadi
kizlar bu ayy adet olmayi birtek ben bekliyorun galiba sizin kirmizilari bana bugun gonderinde gun kaybim olmasin simdi adet olsam ne guzel olur hemen ignelere baslarim.

sen anneliği bir kez de olsa tatmışsın :) Allah bize de nasip eder inş canım. hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun. senin hamile kalma şansın bizlerden daha yüksek bence. sonuçta bir kez kalmışsın.

bende o kırmızıları beklıyorum:) 19 nısana kadarda gelmez emınım. sımdıye kadar hıc sasmadı masallah. bende hemen ıgnelere baslamayı ıstıyorum...

Son düzenleme:
bende o kırmızıları beklıyorum:) 19 nısana kadarda gelmez emınım. sımdıye kadar hıc sasmadı masallah. bende hemen ıgnelere baslamayı ıstıyorum...
seninde asilama olcak dimi ignenin adi ne bir kere oldundu tutmadiydi dimi kusura bakma benim hafiza balik gibi unutuyorum hemen

eveeeet bu hafta yımırtlama haftam :)) tabi yumurtlarsam. doktor bugün bakmak için çağırdı ama ben gitmedim. varsa bile küçüktür dedim. yarın gitcem bakalım.
canım aşılama sürecinde incir gibi şeyler kullanan yok mu acaba? eğer alerjin falan yoksa ben ye derim. gerçekten etkisi oluyor.

cok canim ikinci ignede adet oluncu incir yedim gunde bes tane 12 dr gittigimde 18mm olmustu yumurta tabii klomende ictim gunde iki tane simdi igne daha etkiliymis ya ben gunde 2-3 yiyim bakalim ne olcak dr kontrolde vok buyumus derse keserim hemem

insallah tutar bu ayda seninde son olur.

ınsallah tutar. bugun özel hastahaneyı aradım. tüp bebek ıcın fıyat aldım. ortalama 6 ile 7 bın dedı. o yuzden devletten rapor aldıktan sonra gıtmeye karar verdım. bu yuzden mecburen 2. asılamayı da yaptırmak zorundayım... ki tutmazsa rapor alabıleyım

bende bende senin gibi dusunuyorum kizlar benim gibi dusunen birii ayy cok sevindim bende oyle yapcam cunku 2 asilama sonra tup diyorum hangi hastaneye gidiyosun ?

ya tüp bebek ne kadar pahalı... hayır insan tutacağını bilse seve seve verir de.. o parayı verip bi de tutmama ihtimali var.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…