klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Insallah cnm hepimizn yüzü gülsn.ama bende dündndr korka korka gryrm tuvalete.ki benim yumurtam büyümemşti 11.günde 12mmdi.Allahtan umudumuzu kesmeyelim
canım hiç ümitsizliğe kapılma:KK20: benim klomene başladığım ilk ve 2. ay yumurtam 12. gün 13mm idi sonradan 22mm oldu ama gebelik gerçekleşmedi çünkü benim sol yumurtalıktaydı yumurta .orasıda rahime yapışıkmış oyüzden fallop tüpü ucu alamaz yumurtayı dedi belki diğeri alır dedi bazen oluyormuş ama bende olmadı:KK50:

canım hiç ümitsizliğe kapılma:KK20: benim klomene başladığım ilk ve 2. ay yumurtam 12. gün 13mm idi sonradan 22mm oldu ama gebelik gerçekleşmedi çünkü benim sol yumurtalıktaydı yumurta .orasıda rahime yapışıkmış oyüzden fallop tüpü ucu alamaz yumurtayı dedi belki diğeri alır dedi bazen oluyormuş ama bende olmadı:KK50:

Sonradan doktor beni kontrole cgrmadı iste.bu boyutta ctlatma ignesi vuramam dedi ama bir hafta kocnla iliskiye gir dedi.ama ben bır haftayi tam dgerlemdremdm cünkü bacgmdaki tıkaniklik ortaya cktı.nedn tekrar kont.cgrmadı acaba yaa

Sonradan doktor beni kontrole cgrmadı iste.bu boyutta ctlatma ignesi vuramam dedi ama bir hafta kocnla iliskiye gir dedi.ama ben bır haftayi tam dgerlemdremdm cünkü bacgmdaki tıkaniklik ortaya cktı.nedn tekrar kont.cgrmadı acaba yaa
klomeni komple içmiş bitirmiştin deyilmi .sonra çıktı tıkanıklık:44:eğer öyle ise bende farklı bişey yapmadım klomen bitti 5 gün sonra doktor baktı büyümesi iyi dedi bidaha gittim 3 gün sonra çatlatma iğnesini ozamn verdi .ama seninki niye çağırmamışki:KK23:

gamze ilhan sende benim gibiymisin bir kızın var ve olmuyormus insallah hayınlısıyla rabbim verir tüümm isteyenlere

benim ilk normal oldu bebek olsun dedik 4. ay int yumurta hesapladım 5 gün art arda denedik tuttuydu.

geçen ağustustan berinde korunmuyoruz ikinciyi istiyoruz ama malesef tutmuyor 3 aydırda tedavi oluyorum bakalım kısmet nasıp tabiki Allhım yavrularımaza hayırlı uzun ömür nasip etsin. kızım şu an 3,5 yasında

senin durumun nasıl

yaa inş. hamilesinizdir kızlar...benim karın ağrım fazla...reglimi bekliyorum umutsuzca...klomenimi+apranaxımı+pedimi hazırladım:KK43:

canım sende öyle hemen kötü düşünme hiç belli olmaz hem hamilelik belirtileri ile adet belirtileri benziyor zaten

klomeni komple içmiş bitirmiştin deyilmi .sonra çıktı tıkanıklık:44:eğer öyle ise bende farklı bişey yapmadım klomen bitti 5 gün sonra doktor baktı büyümesi iyi dedi bidaha gittim 3 gün sonra çatlatma iğnesini ozamn verdi .ama seninki niye çağırmamışki:KK23:

Evet 5gün boyunca günde 1tane olarak icmstm.klomen bitti 1gün ara verip doktra gttm iste.yani 11.gün.bşkada cgrmadı.bacgmdaki tıkanıklik klomen bittikten 4gün snra oldu

arkadaşlar beklenen adet tarihim yaklaştıkça o kadar çok umutsuzluğa kapılıyorumki biliyorum bu ay da olmayacak yine gözyaşı yine sıkıntı heray aynı şeyi yaşamaktan yoruldum klomende 3. ayım öncesinde de baya bir süre korunmamıştık ama olmuyorrrrr :KK43:( çok çaresiim kafamdan hiç silip atamıyorum işyerinde masamda takvim üzeri yazılı çizili sürekli elime alıp saymaktan beklemekten bıktım 11-12 nisan gibi hastalanmam gerekiyor ama içim bomboş sanki olmayacak yine biliyorum

bir kotu haberde benden hastanedeyim progestan testtim 0,699 cikti ee klomenle zor yumurta olusan ben hicbir ilac kullanmadan yumurta yapip kendi kendine catlamasini nasil bekler dimi neyse dr gostercem bakalim o ne dicek.

bende adetin 21 günü progesteron testi yaptım
tam olarak ne anlama geliyor bilmiyorum ve çıkan sonuç ne derece doğru onuda bilmiyorum
bnde geçen ay klomen kullanmıştım

arkadaşlar beklenen adet tarihim yaklaştıkça o kadar çok umutsuzluğa kapılıyorumki biliyorum bu ay da olmayacak yine gözyaşı yine sıkıntı heray aynı şeyi yaşamaktan yoruldum klomende 3. ayım öncesinde de baya bir süre korunmamıştık ama olmuyorrrrr :KK43:( çok çaresiim kafamdan hiç silip atamıyorum işyerinde masamda takvim üzeri yazılı çizili sürekli elime alıp saymaktan beklemekten bıktım 11-12 nisan gibi hastalanmam gerekiyor ama içim bomboş sanki olmayacak yine biliyorum

Umutsuzluğa kapılmayalım canım!!! ne zaman geleceği belli olmaz ki..Yalnız değilsin bak bz de aynı senin gibi hissediyoruz.. Ben de bugün her sancımda tuvalete gidip kontrol ediyorum en az 10 kez olmuştur,gitmicem d,yorm yine gidip bakıorm.. hayırlısı olsun inşallah!

ümitsiz olmamak gerekiyor insanın gönlünde hem ümit hem korku olduğu vakit
Rabbim kuluna umduğunu verir korktuğundan da emin kılar inşallah bizde ümit fazla olur
Rabbim yardımcımız olsun acaba sizin probleminiz nedir?

Son düzenleme:
Umutsuzluğa kapılmayalım canım!!! ne zaman geleceği belli olmaz ki..Yalnız değilsin bak bz de aynı senin gibi hissediyoruz.. Ben de bugün her sancımda tuvalete gidip kontrol ediyorum en az 10 kez olmuştur,gitmicem d,yorm yine gidip bakıorm.. hayırlısı olsun inşallah!

Cnm listde senin günün yarini gostryr.belirtn
Var mı?

bende iyiyim canım adet günümü bekliyorum çarşamba olmam lazım bu ay 1 tane yumurta büyümüştü 1 haftadır göğüs uçlarım çok acıyor bide derin nefes alınca sızlıyo normalde hiç olmaz bende hamileykende öğrendikten 3-4 gün sonra başlamıştı bide kasıklarımda hafif hafif ağrı var bunlardan umutlandım biraz ama gene umutlanıp tek çizgiyi görünce hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

hayırlısı olsun canım benim görsende üzülme imtihan dünyası bari çocuğumuz olmuyorsada rabbimin gönlüne hoş varalım öbür dünyamızı yapalım ama gayretimizide bırakmayalım
inşallah canım benim hamile belirtileri olur iğne ilaç kullanıyormuydun

hayırlısı olsun canım benim görsende üzülme imtihan dünyası bari çocuğumuz olmuyorsada rabbimin gönlüne hoş varalım öbür dünyamızı yapalım ama gayretimizide bırakmayalım
inşallah canım benim hamile belirtileri olur iğne ilaç kullanıyormuydun

haklısın canım inşallah sadece klomen kullandım

canım kokulara karşı tepkim var biraz kasıkta biraz ağrı ve ağız tadım değişik bilmiyorum meraklı bekleyiş :18::18:
insallah hamile cikarsin canim
ah canım çok geçmiş olsun yaaa.. sen kendini hep sıcak tut. üşütme. havuz, hamam vs gibi yerlerden uzak dur. tiksineceğni düşündüğün ortamlara hiç yaklaşma. Allah en kısa zamanda şifanı verir inş..

kızlar ben çıkıyorum şimdilik. kuaföre saçımı kestirmeye gidiyorum. azıcık kendimi iyi hissetmem lazım :) öptüm hepinizi.
suslu kokos yumurtlama haftan dimi?
ya zaten bu doktorları anlamıyorum. benim doktorum beni tüp bebek doktoruna yönlendirince annem çok sinirlenmişti. beni aradı "gelip o doktoru boğmak istiyorum. sen adetten kesilmemiş bir kadınsın.sana böyle demeye ne hakkı var. insanların seneler sonra çocukları oluyor" deyip ağlamıştı. kiminle konuşsam doktorlar halt etmiş diyorlar. yani kimsenin doktorlara güveni kalmamış. iyi bir doktor bulmak zor. canım test yaptırmasan da gidip muayene olabilirsin. kendin söyle yumurtam çatlamış mı onu takip etmek istiyorum de.
evet canim ilk cat ignesinde bilmiyordum bu testti 2. catlatma ignesindede aksilik cikti yaptiramadim.isde bu ayda hicbirsey kullanmadan denedik iyikide oldu kendi kendine yumos olmadigini gormus olduk.onemli olan onumuzdeki ay ben zaten klomenle bile yumoslarim zor buyuyor demistim yaa belgelenmis oldu.:KK9: ay su 3 igne buyutcekmi acaba yumoslari ben yaninda ek bisey yiyim yaa dimi incir cok degil 2 tane yesem gunde zararli olurmuki !
yaa inş. hamilesinizdir kızlar...benim karın ağrım fazla...reglimi bekliyorum umutsuzca...klomenimi+apranaxımı+pedimi hazırladım:KK43:
insallah onlari cope atarsinda kullanmazsin
Bende piknikteydm ama dayanamayp arada yazıyrdum:KK1:
ben sahidim yazdiiii....
bende adetin 21 günü progesteron testi yaptım
tam olarak ne anlama geliyor bilmiyorum ve çıkan sonuç ne derece doğru onuda bilmiyorum
bnde geçen ay klomen kullanmıştım
sonuc kac cikti hatirliyomusun o ayy yumurtan oldumu olduysa catladimi onu gosteriyor benim olmamis ve tabii catlayamamis ama ilac vs kullanmadim bu ayy supriz degildi bu sonuc
benim icin onemli olan ilaclardan igneden sonraki sonuc.

X