klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kiz belki hamilelik belirtisdir nerdn biliyrsun

yok canım hamilelik belirtisi böyle erken olmaz bu belirti her ayla aynı canım.bakalım erken gelmesi daha iyi ilaclarda hazır baslarım hemen bende daha iyi zaman kazanırız.su asılamalar bitsede tüp gecsem sıkıldım artık uzuntu uzuntu nereye kadar.

Cok dogru söylyrsun bu ise o kadar odaklanmsız ki cevremizde olanlar bzen yok gbi.ben evlilgmdn bir sey anlamadm dsem yeri.söyle söylym ilk gündn korunmadk hemen gelsn bebis istedk ama 8ay oldu yok ve her ay bi beklenti hamilelge hazirlans.öyle gecip gtti

diyarbakırdayım ben bende istemiyorum diyorum ama gelde inandır stres yapmamak elde degilki baskıları söylentileri geçtim bende çok istiyorum korkuyorum aslında hiç olmicak diye
ya zaten bu cevre baskisi insani delirtiyor.bi sussalar hemen oluverecek. o kaynana de ki "kafami bozma seni kaynar kazana atarim"
sen uzulme canim. bak burda hepimiz ayni durumdayiz.

takmamaya çalışıyorum ama olmuyo işte eşimde üzülüyo kıyamıyorum ona zavallım bişeyde diyemiyo :)) ve inan buradayken sizinle yazışınca rahatlıyorum biraz olsun teşekkür ederim hepinize gerçekten :)

canım ben baslarda istemedim evliligin tadına vardım 2 sene kadar ama geri kalan zaman cok sıkıcı nasıl gecti anlamıyor insan her ay diger ayı bekle ve ömrunden aksın gitsin.yakında bebek gelcek vade dolcak galiba

:))))Allah korusun yaw.ama ben genc anne olmak istrdm.düsün simdi hamile kalsak cocuk 20yasina geldgnde ben 50olcm:)

sen takıl bizee bak muhtar burda kayıt yaptır gir aramıza

yav onun ustalari var. bole gobuse parmagi sokup ceviriyorlar. yaslilar yapar genelde:)

bilen birisini yapması daha önemli
işde ustayı nasıl bulcazz kızz benim istemedigimi sanıyor herkezz neyse kaldı artık.

sorun ne canım yapıldı testler ne asamadasın bosver sen milleti[/QUOTE]

klomen tedavisindeyim çatlatma ignesi yapıldı geçen ay ve sonuç negatif bu ayın 8 inde gidicem bakalım yine igne vurucak heralde 3 aydır kullanıyorum klomeni

sen bi daha ne zaman gideceksin? Bi de kadinin dedigi otlari illa biz mi toplucaz aktardan alsak olmuyor mu

bu ay sonunda felan gideceğim cnm otlar yeşil olacak kuru olmadığı için bide bana 1 su bardağı pekmez yarım çay bardağı zeytin yağı bi su bardağı su bunlardan hamur yap karnına sar yat dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…