klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sen takıl bizee bak muhtar burda kayıt yaptır gir aramıza

işde ustayı nasıl bulcazz kızz benim istemedigimi sanıyor herkezz :KK53: Neyse kaldı artık.

canım sende istanbuldasın istersen sende o kadına gidebilirsin

sen bi daha ne zaman gideceksin? bi de kadinin dedigi otlari illa biz mi toplucaz aktardan alsak olmuyor mu
öyle kolayı kacma topla bakemmm
:))))Allah korusun yaw.ama ben genc anne olmak istrdm.düsün simdi hamile kalsak cocuk 20yasina geldgnde ben 50olcm:)
hee valla 50 gencmi kızz benim 3 senem daha varmıss o zaman bak sevindimm :KK1:

bu ay sonunda felan gideceğim cnm otlar yeşil olacak kuru olmadığı için bide bana 1 su bardağı pekmez yarım çay bardağı zeytin yağı bi su bardağı su bunlardan hamur yap karnına sar yat dedi
yesil otu nerden bulacam yahu :KK43: neyse sen bi yap bakalim. ben de kocisin agzini arayayim. o kesin sacmalama dicek:) olmazsa burdan haberlesiriz. kacak gelirim :)

yesil otu nerden bulacam yahu :KK43: neyse sen bi yap bakalim. Ben de kocisin agzini arayayim. O kesin sacmalama dicek:) olmazsa burdan haberlesiriz. Kacak gelirim :)

yav çevrende ot yokmu onlardan işte hepsinden alacaksın ben bi deneyeyim bakalımm kocan öyle diyebilir ama benimki bişey demedi allah tan

sorun ne canım yapıldı testler ne asamadasın bosver sen milleti

klomen tedavisindeyim çatlatma ignesi yapıldı geçen ay ve sonuç negatif bu ayın 8 inde gidicem bakalım yine igne vurucak heralde 3 aydır kullanıyorum klomeni[/QUOTE]
ne guzel işde tedavide oluyosun stres yapmazsan kesin tutar deniz demişti dersin.
canım sende istanbuldasın istersen sende o kadına gidebilirsin
yok canım uzak bana anadolu dan avrupaya gecene kadar biliyosun trafigi bosver.
:KK8::KK8::KK8::KK8:
cok geveze biriyim yaa iki cift laf edince nesem yerine geliyorr yanlız kalamıyom benn
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yok kiz yasli oluyrm iste.20 yasinda evlenp hemen cocuk sahbi olaydm iyiydi:))))
yok be ne yaslısı zamanı işde sende erken dogursaydınn gençligini yasayamazdın ama 25 de dogurmak ısterdim ben zaten 3 3.5 yıldır istıyorum tutmuyor.yaramaz bir gelse kalbımın derinliklerınde ınanmıyorum ya gelcegıne acaba ondanmı gelmıyor kı

yok be ne yaslısı zamanı işde sende erken dogursaydınn gençligini yasayamazdın ama 25 de dogurmak ısterdim ben zaten 3 3.5 yıldır istıyorum tutmuyor.yaramaz bir gelse kalbımın derinliklerınde ınanmıyorum ya gelcegıne acaba ondanmı gelmıyor kı

Rabbim daha fazla aratmasn.bir an evvel gelsinlerde bizd Allahn iznyle hayırlı bir evlat
Yetistirelm insallah

yav çevrende ot yokmu onlardan işte hepsinden alacaksın ben bi deneyeyim bakalımm kocan öyle diyebilir ama benimki bişey demedi allah tan

yav burda ottan bol ne var ama nasıl ot isteyecek? onları nasıl bulucam o açıdan dedim yanii.. ay kız durr bakalım valla belli mi olur..
bak söyle de bişey var: benim eltim geçen yıl evlendi.38 yaşında. çocuk düşünüyor o da. o da böyle bir kadına gitti bikaç ay önce. kadın bunu aynen bu şekilde kontrol etmiş karnını kasıklarını falan. sonracıma "sen de bir sorun yok. yumurtalıklar gayet iyi. sorun kocanda" demiş. kocasıyla da bu yüzden arası bozulmuş.ama geçen memleketinde doktora gitmiş ve ve kadına erken menapoz teşhisi konulmuş. şimdi benim kociş bunu biliyor. o yüzden hayır deme ihtimali yüksek :))

yav burda ottan bol ne var ama nasıl ot isteyecek? Onları nasıl bulucam o açıdan dedim yanii.. Ay kız durr bakalım valla belli mi olur..
Bak söyle de bişey var: Benim eltim geçen yıl evlendi.38 yaşında. çocuk düşünüyor o da. O da böyle bir kadına gitti bikaç ay önce. Kadın bunu aynen bu şekilde kontrol etmiş karnını kasıklarını falan. Sonracıma "sen de bir sorun yok. Yumurtalıklar gayet iyi. Sorun kocanda" demiş. Kocasıyla da bu yüzden arası bozulmuş.ama geçen memleketinde doktora gitmiş ve ve kadına erken menapoz teşhisi konulmuş. şimdi benim kociş bunu biliyor. O yüzden hayır deme ihtimali yüksek :))

anladım oyüzden vermez bana her ottan biraz al dedi ama bi kıza 3 çeşit ot var onlar dedi bizede gösterdi hatta birine biz kömeç deriz yemeğini yaparız

Kizlar aklıma geldide güldüm simdi.benim kocam buraya kahvehane yakistirmasi yapti,nasil tel.elime aliyrm heh kahveye mi ugrayacn diyo:))))

X