Kızmayın lütfen 🙏🏼

Bana çok garip geldi,kardeşimle böyle bir durum hiç yaşamak istemem.Büyüyünce işin içine çıkarlar giriyor demek ki.Kardeşimi evimde istemesem ben üzülürüm ya, karşılıklı birbirimize anlayış gösterip sahip çıkmak en güzeli.
Bu konuyu anlamıyor oluşunuzu kıskandım demek ki karşınızda anlayışlı kardeşler var
Ama bazıları şeytandan beter, çıkarcı, menfaatçi
Benim evimde kardeşim annemle tartışıp benim eşyalarımı kırmıştı mesela gel de iste evinde bunu

ablani alışverişe gönder, donunce beraber bir seyler yapin beraber buzluga atmak icin. tam baslamisken belin agrisin sen salona gec o devam etsin.
yarin camlari siler misin de ,.banyoyu temizlicem yardim et de ona kitle... arada da söylen "kaynanam cok titiz, her yere bakar. mahcup olmak istemem. mutfak raflarini da yapalim mi? ben alt gözü yapayım sen üstü" diye. canin ceksin cokertme kebabi iste falan.
rahati bozulunca topuklarina vura vura kacar, merak etme

Konu sahihi bunların birini bile yapamaz. yapsaydı 9 günde yapardı.

Eşiniz birkaç günlüğüne süpriz bir tatil ayarladıgını söylesin yakınlar da bir yerde gitmeyin ama gittiğinizi zannetsin madem kırmak istemiyorsunuz,bu gibi bu durumda malesef bende karşı tarafı düşünmekten kendim harap olurum huyuma s..yım 🤣Yani belli ki gitmeyecek o yüzden siz gidin numaradan😁

Eşiniz birkaç günlüğüne süpriz bir tatil ayarladıgını söylesin yakınlar da bir yerde gitmeyin ama gittiğinizi zannetsin madem kırmak istemiyorsunuz,bu gibi bu durumda malesef bende karşı tarafı düşünmekten kendim harap olurum huyuma s..yım 🤣Yani belli ki gitmeyecek o yüzden siz gidin numaradan😁
Ablası öyle bir yüzsüz ki tamam siz gidin ben burda beklerim sizi der

Ablasına gün doğar ki o zaman 😁

Bir tane mantıklı çözüm var anneniz konusacak küslük olmasın neticede kardeşsiniz
Anneniz kimseyi küstürmeden halledecek başka çözüm gelmiyor aklıma
O değilde bu stres sizi sabah aksam doğuma sokar yakındır 😔

Merhaba 38haftalık gebeyim doğurdum doğrucam hala evimde gereksiz misafir ağırlıyorum :KK43:
Normalde bana asla gelmeyen kızkardeşim ve 2 tane hadsiz erkek çocuğu evime çöreklendi
Daha önce de konu açtım herkes bana hak verdi şimdi sorun şu ki güya benim için doğuma kadar kalmak istiyor ama ben asla istemiyorum çünkü kendi işimi görüyorum hatta onlar yokken daha rahat uyuyorum kalkıyorum
Tamam yiyip içtiğini kaldırıyor yıkıyor ama başka da yaptığı bişey yok evde yaptığım her hazırlık çöp oldu..
Misafir için hamur işi yaptım tükendi,et köfte hazırladım tükendi temizlik yaptım temizlik emaresi yok..
Dün gece annemle konuşurken sen gelene kadar kalırım aklın kalmasın diyor 🤦🏻‍♀️ yahu istemiyorum rahatsız olma git evine kocan yalnız bile dedim hayır diyor bırakamam seni böyle diyor
Cidden sıkıldım yoruldum
Uyku uyuyamıyorum son günlerim bezdim bebeğime odaklanamıyorum 😭 gece 2-3e kadar oturuyor
Ben Sabah olduğu gibi uyanan biriyim okuldan öyle alıştım,sabahçıydım,uykusuz kalıp perişan olan benim kendisi öğlene kadar uyuyor..
Sonra küçük oğlu dakika başı buzdolabında 1 hafta içinde 3 defa market manav alışverişi yaptık bebeğe hazırlık yapmam gerekirken onlara yiyecek stokluyorum 🤦🏻‍♀️
Gece de büyük ergen olan sitede kız avlıyor,annesine diyorum 10dan sonraya kalmasın nolcak deyip 1-2 de arıyor gel diye..
Dün sitedeki bi kadının (2kızı var aynı yaşlarda) yeğenime parmak salladığını gördüm,muhtemelen kızlarını rahatsız etti,sordum yoo yok öyle bişey sen yanlış gördün dedi,salak muamelesi de görüyorum🤦🏻‍♀️
Ne yaparsam giderler lütfen öneride bulunun acil bir şekilde 😢

Gidin gerek yok dedim net söyleyeyim bunu ama bana mısın diyen yok !
Annene konuyu olduğu gibi anlat. İstemiyirum söyle kızına gitsin de gönder. Sana kızmıyoruz. Kardeşine kızıyoruz aslında

Annene konuyu olduğu gibi anlat. İstemiyirum söyle kızına gitsin de gönder. Sana kızmıyoruz. Kardeşine kızıyoruz aslında
Bence annesinin umuru değil öyle olsa kendi düşünür 2 çocukla ne işin var diye, kimse kusura bakmasın ama ergen erkeklerle uğraşmak çok zor herkes kendininkiyle zor baş ediyor birde kadıncağızın başına sarmışlar
Konu sahibi ve eşi kovacak evden bence başka yolu yok

Bence annesinin umuru değil öyle olsa kendi düşünür 2 çocukla ne işin var diye, kimse kusura bakmasın ama ergen erkeklerle uğraşmak çok zor herkes kendininkiyle zor baş ediyor birde kadıncağızın başına sarmışlar
Konu sahibi ve eşi kovacak evden bence başka yolu yok
Vallahi okurken sanki ben yaşıyorum bunları gibi geliyor. Bir stresleniyorum anlatamam. Ben orda olsam konu sahibinin evine arkadaşı gibi gelir. Kız bu kadını yazık değil mi 2 çocukla doluşmussun evine çek git de kadın rahat etsin bu nedir ya derdim ahaha 😅

Anneniz ablanizi arayıp diyecek ki enişten rahatsız olmaya başlamış ablan gitse diye söylemiş kardeşin sana diyememis .sen gel biraz yalnız kalsınlar sonra zaten ben yanında olacağım . Hala da gitmezse eşinizi sokun devreye . Ay kendim yaşamış gibi streslendim😶

Annenizde konusun çözüm olmazsa da net bir dille çok yoruldugunuzu artık misafir kabul edemeyeceginizi söyleyin çünkü ablaniz bebek olduktan sonra da kalabilir gibi geldi bana yardımcı olmak adına 😂😂😂 bu arada buzlugu neden harcıyorsunuz ki ablaniz evde zaten taze yapıp yiyin herşeyi

Merhaba 38haftalık gebeyim doğurdum doğrucam hala evimde gereksiz misafir ağırlıyorum :KK43:
Normalde bana asla gelmeyen kızkardeşim ve 2 tane hadsiz erkek çocuğu evime çöreklendi
Daha önce de konu açtım herkes bana hak verdi şimdi sorun şu ki güya benim için doğuma kadar kalmak istiyor ama ben asla istemiyorum çünkü kendi işimi görüyorum hatta onlar yokken daha rahat uyuyorum kalkıyorum
Tamam yiyip içtiğini kaldırıyor yıkıyor ama başka da yaptığı bişey yok evde yaptığım her hazırlık çöp oldu..
Misafir için hamur işi yaptım tükendi,et köfte hazırladım tükendi temizlik yaptım temizlik emaresi yok..
Dün gece annemle konuşurken sen gelene kadar kalırım aklın kalmasın diyor 🤦🏻‍♀️ yahu istemiyorum rahatsız olma git evine kocan yalnız bile dedim hayır diyor bırakamam seni böyle diyor
Cidden sıkıldım yoruldum
Uyku uyuyamıyorum son günlerim bezdim bebeğime odaklanamıyorum 😭 gece 2-3e kadar oturuyor
Ben Sabah olduğu gibi uyanan biriyim okuldan öyle alıştım,sabahçıydım,uykusuz kalıp perişan olan benim kendisi öğlene kadar uyuyor..
Sonra küçük oğlu dakika başı buzdolabında 1 hafta içinde 3 defa market manav alışverişi yaptık bebeğe hazırlık yapmam gerekirken onlara yiyecek stokluyorum 🤦🏻‍♀️
Gece de büyük ergen olan sitede kız avlıyor,annesine diyorum 10dan sonraya kalmasın nolcak deyip 1-2 de arıyor gel diye..
Dün sitedeki bi kadının (2kızı var aynı yaşlarda) yeğenime parmak salladığını gördüm,muhtemelen kızlarını rahatsız etti,sordum yoo yok öyle bişey sen yanlış gördün dedi,salak muamelesi de görüyorum🤦🏻‍♀️

Allah sabır versin. Tek diyebileceğim bu 😐

Aile ilişkilerinizi bilemiyorum tabii ama annenize konuşup ondan yardım isteseniz? Ablaniza uygun bir dille anlatabilir gitmesini isteyebilir. 10. Güne tamamlamış olur yarın giderse zaten🥹

Cidden sıkıldım yoruldum

Kimse kimsenin evine çöreklenemez.
Eşyalarını kapının önüne koyup eve almayın.
Sizi dinşemiyorsa eşiniz söylesin.
Bukadar pasif olmayın.

Üçüncü çocuğunuzu doğurmak uzeresiniz ama sınırlarınızı çizip kendi evinizde bile çocuklarinizin maddi manevi sagligini huzurunu koruyamiyorsunuz...Ablaniz en azından kendi çocuklarinin çikarini, mutluluğunu gozetiyor, böyle bakınca abla iyi yapıyor diyesim geldi , hiç kusura bakmayın, sefalari olsun diyorum

Ben liseye giderken dayım her sabah 8de bize gelirdi yaz tatillerinde, bizde bilgisayar internet vardı saatlerce ordan kadınlarla konuşurdu annem ayağına çay kahve servis ederdi
O gidince ben kavga çıkarırdım ben öğlene kadar uyumak istiyorum, uyanıp rahatça duşa girmek istiyorum söyle gelmesin diye ne zararı var kızım derdi, sonra ben başka bir şehire taşındım ailem de ayrı bir şehre gitti, dayım evlendi boşandı çocuklara da o bakıyor anneme diyor ki sen niye gittin taşındın burdan, çocukları da anneme itelerdi annem de kendini paralardı onları memnun etmek için

X