Kızmayın lütfen 🙏🏼

Ahahhsfjk
Ben olsam eline liste verirdim abla buzluk hazirligim ve dolap tamtakir oldu ellerinden öper derdim
Konu sahibi bunu yapmiyor malesef
Yapsa ablasi topuklayacak
Aklima baska birsey gelmedi🥴
Kv gelsin diyenleri dinledim onlar yarın geliyoruz dediği gibi bu “ben gideyim yanında sigara içemem” diyor
Yani rahatım bozulacak dedi kısaca
İlk anda yapmadığıma pişman oldum
Bundan sonra olayım bu olacak
Onlar geldiği gibi kv yi çağırcam 😂😂

Esinizle konusun anlasin onlarin onunde buyuk bir kavga edin
Yalandan aglayin kendinizi odaya kapatin esiniz de ciksin gitsin evden
Birkac saat gozukmeyin ortalarda
Seslenirse cevap vermeyin
Sonra odadan cikin abla sen cocuklari hazirla sabah gidin bende bi kalip kafami toplamam lazim ayrilmayi bile dusunuyorum diyin
Yok birakamam seni derse elinize bardak alin firlatin YALNIZ KALMAK ISTIYORUM LUTFEN DEDIGIMI YAPPPPPPP diyin🥴
Valla yapardım bunu son çare
Ama gidiyorlar şükür 🥲

Yalandan diyin eşimin tarafından su kişi vefat etmiş oraya gitmemiz lazım.baska bı şehir söyleyin.siz yokken illa da kalicam demez heralde.

Bu konuyu anlamıyor oluşunuzu kıskandım demek ki karşınızda anlayışlı kardeşler var
Ama bazıları şeytandan beter, çıkarcı, menfaatçi
Benim evimde kardeşim annemle tartışıp benim eşyalarımı kırmıştı mesela gel de iste evinde bunu
Çok güzel demişsiniz
Ben NORMAL olan kardeşi başımda taşırım
Daha önceki doğumumda evimde öyle bir kavga ettiler ki az daha polislik oluyorduk 🤦🏻‍♀️
Ben de travma bıraktılar
Ayrıca empati yoksunu hepsi de
Yarın kv gelecek deyince “ayy ben gideyim sigara içemem yanında “ dedi
Güya benim için burdaydı
Ama söz konusu kendi konforu olunca hemen gitmeye karar verdi
Böyle kardeşlik mi olur ?

Kv gelsin diyenleri dinledim onlar yarın geliyoruz dediği gibi bu “ben gideyim yanında sigara içemem” diyor
Yani rahatım bozulacak dedi kısaca
İlk anda yapmadığıma pişman oldum
Bundan sonra olayım bu olacak
Onlar geldiği gibi kv yi çağırcam 😂😂
Kayınvalideyi cidden çağırmanıza gerek yokki,o gelirse evde yine insan yükü.Bence son zamanlarda eşinizle kalın doğum sonrası zaten gelen giden olur,bu günleri iyi değerlendirin.Tabi kayınvalidem yardımcı olur, bende rahat ederim,yanında rahatsız olmuyorum diye düşünüyorsanız orası size kalmış.

Çok güzel demişsiniz
Ben NORMAL olan kardeşi başımda taşırım
Daha önceki doğumumda evimde öyle bir kavga ettiler ki az daha polislik oluyorduk 🤦🏻‍♀️
Ben de travma bıraktılar
Ayrıca empati yoksunu hepsi de
Yarın kv gelecek deyince “ayy ben gideyim sigara içemem yanında “ dedi
Güya benim için burdaydı
Ama söz konusu kendi konforu olunca hemen gitmeye karar verdi
Böyle kardeşlik mi olur ?
Olmaz bundan sonra siz de gelmeden önünü kesersiniz yatılı misafir kabul etmeyin onu

Kv aranız nasıl bilmiyorum ama bence anneniz varken de gitmez. Kv gelecek abla sen git diyeceksiniz. Yok olmaz diyebilir yine bu seferde o senin yanında rahat edemez git diyeceksiniz. Yüzsüz anlamıyor belli.
Yok tmm oldu 😂 kv gelecek deyince tamam gideyim sigara içemem dedi
Yani benim için kalmıyor demekte çok haklıymışım
Öyle olsa kendi konforu söz konusu olunca ben gideyim demezdi yine de senin için kalırım derdi🤷🏻‍♀️

Merhaba 38haftalık gebeyim doğurdum doğrucam hala evimde gereksiz misafir ağırlıyorum :KK43:
Normalde bana asla gelmeyen kızkardeşim ve 2 tane hadsiz erkek çocuğu evime çöreklendi
Daha önce de konu açtım herkes bana hak verdi şimdi sorun şu ki güya benim için doğuma kadar kalmak istiyor ama ben asla istemiyorum çünkü kendi işimi görüyorum hatta onlar yokken daha rahat uyuyorum kalkıyorum
Tamam yiyip içtiğini kaldırıyor yıkıyor ama başka da yaptığı bişey yok evde yaptığım her hazırlık çöp oldu..
Misafir için hamur işi yaptım tükendi,et köfte hazırladım tükendi temizlik yaptım temizlik emaresi yok..
Dün gece annemle konuşurken sen gelene kadar kalırım aklın kalmasın diyor 🤦🏻‍♀️ yahu istemiyorum rahatsız olma git evine kocan yalnız bile dedim hayır diyor bırakamam seni böyle diyor
Cidden sıkıldım yoruldum
Uyku uyuyamıyorum son günlerim bezdim bebeğime odaklanamıyorum 😭 gece 2-3e kadar oturuyor
Ben Sabah olduğu gibi uyanan biriyim okuldan öyle alıştım,sabahçıydım,uykusuz kalıp perişan olan benim kendisi öğlene kadar uyuyor..
Sonra küçük oğlu dakika başı buzdolabında 1 hafta içinde 3 defa market manav alışverişi yaptık bebeğe hazırlık yapmam gerekirken onlara yiyecek stokluyorum 🤦🏻‍♀️
Gece de büyük ergen olan sitede kız avlıyor,annesine diyorum 10dan sonraya kalmasın nolcak deyip 1-2 de arıyor gel diye..
Dün sitedeki bi kadının (2kızı var aynı yaşlarda) yeğenime parmak salladığını gördüm,muhtemelen kızlarını rahatsız etti,sordum yoo yok öyle bişey sen yanlış gördün dedi,salak muamelesi de görüyorum🤦🏻‍♀️
Ne yaparsam giderler lütfen öneride bulunun acil bir şekilde 😢

Gidin gerek yok dedim net söyleyeyim bunu ama bana mısın diyen yok !
Annene soylesene alsın basından

Kayınvalideyi cidden çağırmanıza gerek yokki,o gelirse evde yine insan yükü.Bence son zamanlarda eşinizle kalın doğum sonrası zaten gelen giden olur,bu günleri iyi değerlendirin.Tabi kayınvalidem yardımcı olur, bende rahat ederim,yanında rahatsız olmuyorum diye düşünüyorsanız orası size kalmış.
Yok kv akşama bile kalmaz gider ben rahat değilim dediğim anda bile kalmaz ki ben rahatça ona söyleyebilirim

Açık açık yardım etmiyorsun artık gidin yoruldum diyin. Ya da iş buyurun onları yapsınlar. Madem buzluktaki stokları tükettiler, gidin malzeme alın, şundan şunu yap bundan bunu yap diye yönlendirin. Temizlik yaptırın. Geldiler bir işe yarasınlar. Market alışverişi de yapsınlar. Niye karınca gibi taşıyorsunuz? Ergen oğlu varmış, gitsinler yapsınlar alışveriş.
Ergen oğluna git fırından ekmek al dedik (200mt mesafesi) hayır gidmem dedi

6 sayfa yorum okumadım illa ki söyleyen olmuştur ama ben de söyleyeyim:
1. Annenize söyleyin al bunları başımdan diye
2. Kardeşinize “yanlış anlama da hava çok sıcak eşim yanınızda şortla donla dolasamıyor, bu kadar yaptınız sağolun eşimi de daha fazla zorlamayalım tadımız kaçmasın deseniz?
Anneme demedim güvenmiyorum beni gambazlar ama kv ME söyledim o gelecek
Onlar geliyor deyince hemen toparlandı gidelim biz dedi 😂

Yok kv akşama bile kalmaz gider ben rahat değilim dediğim anda bile kalmaz ki ben rahatça ona söyleyebilirim
İyi en azından bir yerden yüzünüz gülmüş.Ben sizin konunuzda anneyi de hiç mantıklı biri gibi görmedim.Normal şartlarda yük olma kızım iki çocukla der zır zır arar bir anne,uyarır.
Üzgünüm ama sizin annenizde kardeşi destekliyor ve bencil düşünceye sahipler,en azından buradan bakınca öyle görünüyor.O yüzden daha gelmeden net bir şekilde kalmalı misafir istemediğinizi belirtin yoksa hep karnınız ağrır.

İyi en azından bir yerden yüzünüz gülmüş.Ben sizin konunuzda anneyi de hiç mantıklı biri gibi görmedim.Normal şartlarda yük olma kızım iki çocukla der zır zır arar bir anne,uyarır.
Üzgünüm ama sizin annenizde kardeşi destekliyor ve bencil düşünceye sahipler,en azından buradan bakınca öyle görünüyor.O yüzden daha gelmeden net bir şekilde kalmalı misafir istemediğinizi belirtin yoksa hep karnınız ağrır.
Annem çok anne gibi değil nerde dedikodu malzemesi var annem kullanır,çocuklarının arasında bile olsa söyler çekinmez

Merhaba 38haftalık gebeyim doğurdum doğrucam hala evimde gereksiz misafir ağırlıyorum :KK43:
Normalde bana asla gelmeyen kızkardeşim ve 2 tane hadsiz erkek çocuğu evime çöreklendi
Daha önce de konu açtım herkes bana hak verdi şimdi sorun şu ki güya benim için doğuma kadar kalmak istiyor ama ben asla istemiyorum çünkü kendi işimi görüyorum hatta onlar yokken daha rahat uyuyorum kalkıyorum
Tamam yiyip içtiğini kaldırıyor yıkıyor ama başka da yaptığı bişey yok evde yaptığım her hazırlık çöp oldu..
Misafir için hamur işi yaptım tükendi,et köfte hazırladım tükendi temizlik yaptım temizlik emaresi yok..
Dün gece annemle konuşurken sen gelene kadar kalırım aklın kalmasın diyor 🤦🏻‍♀️ yahu istemiyorum rahatsız olma git evine kocan yalnız bile dedim hayır diyor bırakamam seni böyle diyor
Cidden sıkıldım yoruldum
Uyku uyuyamıyorum son günlerim bezdim bebeğime odaklanamıyorum 😭 gece 2-3e kadar oturuyor
Ben Sabah olduğu gibi uyanan biriyim okuldan öyle alıştım,sabahçıydım,uykusuz kalıp perişan olan benim kendisi öğlene kadar uyuyor..
Sonra küçük oğlu dakika başı buzdolabında 1 hafta içinde 3 defa market manav alışverişi yaptık bebeğe hazırlık yapmam gerekirken onlara yiyecek stokluyorum 🤦🏻‍♀️
Gece de büyük ergen olan sitede kız avlıyor,annesine diyorum 10dan sonraya kalmasın nolcak deyip 1-2 de arıyor gel diye..
Dün sitedeki bi kadının (2kızı var aynı yaşlarda) yeğenime parmak salladığını gördüm,muhtemelen kızlarını rahatsız etti,sordum yoo yok öyle bişey sen yanlış gördün dedi,salak muamelesi de görüyorum🤦🏻‍♀️

Açıkça konuşacaksın bu şekilde stres oluyorum son günlerimi sakin geçirmek istiyorum diyeceksin, ay nasıl hala susuyorsun !

Cidden sıkıldım yoruldum

Canım deki abla yaptığım hazırlıkları size ikram ettim , dogum sonrası için bi hazirligim stogum kalmadı. Madem gitmiyorsun . Biseyler yap , buzlugumu doldur evi de temizleyiver . Sancilarim ağrılarım var yapmaya da halim yok , size hizmet etmeye de deyiver. Kusura bakma madem benim için kalıyorsun başta kıyamadım ama artık vücudum erir veriyor de . Uzat ayaklarını yat , o çalışsın az faydası olsun sana

X