Kızmayın lütfen 🙏🏼

Nasıl, gelmeyin mi dediniz direkt? Tebrik ederim sizi ama kv de çok anlayışlıymış.

Kızkardeş kv nin iptal olduğunu biliyor mu? İstenmediğini bile bile tatili gereksiz uzattı. Sizi çok iyi anlıyorum kışa doğumun var şimdiden buzluğu doldurma derdine düştüm. Bu saatten sonra dinlenin bol bol. Artık son anlarınızın tadını çıkarın. İnsan doğumdan sonra gebeliğini özlüyor.
Kv candır asla yadırgamaz yargılamaz çok anlayışlıdır çok severim
Ailem onların yarısı kadar olsa keşke 😏

Konu sahıbı akıllanmassınız. Sıze sayfalarca yazıldı. Istemıyırum yarın gıt duyıp otogara bırakıo gelıceksınız. Konu kibarlığı gectı coktan
Böyle diyorsunuz da bana dün dedi ki diğer kardeşimiz de sana gelmek istiyor ama senden davet bekliyor dedi
Etmem dedim
Neden dedi şaşırdı
Huysuz her şeyde mana arayan tipler evime gelsin istemiyorum dedim
Yok öyle yok böyle dedi
Dedim çocupunu döven biri ne kadar normal olabilir ki 🤷🏻‍♀️ ne alakası var beni ilgilendirmez ben söyledim diye çağırma tabii dedi 😂😂
Benim şükür aklım var çağırmam dedim 🥲👋

Böyle diyorsunuz da bana dün dedi ki diğer kardeşimiz de sana gelmek istiyor ama senden davet bekliyor dedi
Etmem dedim
Neden dedi şaşırdı
Huysuz her şeyde mana arayan tipler evime gelsin istemiyorum dedim
Yok öyle yok böyle dedi
Dedim çocupunu döven biri ne kadar normal olabilir ki 🤷🏻‍♀️ ne alakası var beni ilgilendirmez ben söyledim diye çağırma tabii dedi 😂😂
Benim şükür aklım var çağırmam dedim 🥲👋
Sankı bnm evıme zorla gelmişler gıbı bn sınır olmustım artık. Bunara bdv de fazla takıldım gerginim zaar. Ablanız bmm yanımda olsa dove dove kovacaktım o raddeye geldim😂😂. Artık bu kararlılık ile devam edın

Gittiler ancak annemi arayıp doğuma kadar kalırdım ama istemiyordu bizi falan demiş 🤦🏻‍♀️ o kadar emek ver yine suçlu oldum ama açıklama yapmam ne düşünüyorsa düşünsün 😏

Siz ailenizi mutlu etmeye çalışmaktan vazgeçmeden mutlu olmazsınız. Böyle olacağını biliyordunuz.

Evet anne evimin içine ettiler, bir haftada bir aylık masraf yaptık, tüm dolabını yediler ama ben suçluyum bir daha gelmesin evime demek lazım ama siz diyemezsiniz.

Sanki benim evimden gitmişler gibi sevindim😁 Annem yazlığa çağırıyor ısrarla . Bu sıcakta ben kendime bile fazla geliyorum dedim anneme.
Neyse ki hamile halinle sana yaşattıkları stres geçte olsa bitti . Geçmiş olsun..
Teşekkür ederim evimle başbaşayım cidden evinde rahat olmak bile lüksmüş 😍

X