Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

BU NE AHLAKSIZLIK ya bide utanılacak halleriyle tartışmaya giriyorlar.Bu ameliyatı yaptırana destek olan arkadaşlar peki ya siz ne ayaksınız anlamadım belki sizin kardeşinizi abinizi akrabbanızı kandırıp evlenecek böyle biri ? ! O zaman eminim böyle konuşursunuz!. Kardeşimkadın erkek eşittir günahın edebin ahlakın cinsiyeti olmaz. Erkek bakirliğini koruyacak kadın bakireliğini. Siz koruyamamışsınız yazık olmuş sonunuz sümüklü mendil gibi kullanılıp atılmışsınız

Öyle büyük konuşup insanları aşağılamışsınız ki ben olsam korkardım böyle büyük laflardan:KK14:

kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez...herkes yanlışıyla doğrusuyla seçtiği hayatı yaşar, sonuçlarına katlanır...

ayrıca "vay efendim erkekler şöyle de, haediyorlar da, yaptıranlar düşünsün de ...." tarzı bahaneler hiç samimi gelmiyor bana...

ama gerçekten merak ettiğim bişey var, buna cevap verecek olan var mı bilemiyorum....insan böyle büyük bir yalanı ömrü boyunca nasıl taşır??? cidden merak ediyorum, yukarıdaki ve benzeri mazeretler vicdan sesini bastırmaya yeterli oluyor mu? ...oluyor sanırım ki, bu kadar insan bu operasyonları yaptırıyor....

yeni yaptıran değil de yaptırıp hayatına devam eden birileri ile cidden konuşmak isterdim....

Gercekten ben de isterdim öyle biriyle konuşmayı. Haklısın. Maalesef insanlar yaptirip yaşadıktan sonra bir daha girmiyor foruma. Herkes unutmak istiyor. Bir ömür hakikaten geçer mi boyle bir seyle?

Öyle büyük konuşup insanları aşağılamışsınız ki ben olsam korkardım böyle büyük laflardan:KK14:

Ben başıma gelmez demiyorum bu hayatta her şey olabilir. Ama şöyle bir şey var toplumumuzda artık bişeylere laf edilmedikçe tepki verilmedikçe ahlaksızlık artık normal bi şeymiş gibi görünmeye başlıyor bunun da farkındasınızdır herhalde

Degilim sence olmalı miyim? Cunku sen sumuklu bi mendilsin. Çöpe atarım ben genelde. Aramda bi saygı sevgi bağlantısı olmaz.

Ben başıma gelmez demiyorum bu hayatta her şey olabilir. Ama şöyle bir şey var toplumumuzda artık bişeylere laf edilmedikçe tepki verilmedikçe ahlaksızlık artık normal bi şeymiş gibi görünmeye başlıyor bunun da farkındasınızdır herhalde

Vallahi arkadaşım ben kendi günahlarımın hesabını nasıl vereceğimi düşünüyorken başkalrınınki ile ilgilenmek, başkalarını yargılamak bana ağır gelir.
Ha evet yine de akıl vermek istersiniz doğru, ama bu şekilde değil. Sümüklü mendil gibi atmışlar ne demek mesela? İnanın Allahın adaleti şaşmaz. Böyle kalp kırmaktan ve büyük konuşmaktan sakının.

Size gore ahlaksizlik ama diger kisilere gore degil demek ki.Bu ayrintiyi gozden kacirmayin ve bence de cok buyuk konusmussunuz zaten.Yasiniz soyle bi 20 nin ustundeyse buyuk konusmamak ve kinamamak gerektiginin orneklerini kendiniz ya da cevrenizden gormus olmalisiniz

Degilim sence olmalı miyim? Cunku sen sumuklu bi mendilsin. Çöpe atarım ben genelde. Aramda bi saygı sevgi bağlantısı olmaz.

Yukardaki sanaydi kacirma. Sumuklu mendiller konuşmaz ki bide buyuk mu konuscak.

Ayrıca şu ülkede zilyon tane tepki verilcek sey var, bir duyarlı vatandaş ömrünü burda harcıyor.

BU NE AHLAKSIZLIK ya bide utanılacak halleriyle tartışmaya giriyorlar.Bu ameliyatı yaptırana destek olan arkadaşlar peki ya siz ne ayaksınız anlamadım belki sizin kardeşinizi abinizi akrabbanızı kandırıp evlenecek böyle biri ? ! O zaman eminim böyle konuşursunuz!. Kardeşimkadın erkek eşittir günahın edebin ahlakın cinsiyeti olmaz. Erkek bakirliğini koruyacak kadın bakireliğini. Siz koruyamamışsınız yazık olmuş sonunuz sümüklü mendil gibi kullanılıp atılmışsınız

Benim kardesim kadinin degerini vajinasiyla vermez o yuzden onun karaisina cikacak kiz da bunu yapmaz :KK66:

Şu yazdıklarında sadece bi yer dikkatimi çekti evet sana yemin ediyorum ben birini kınadım. Üniversiteden bi arkadas. Arkadaşlığımı da bitirdim gercekten. Ve artik suna inanıyorum bu dünyada hiç bir şeyi kinamiycaksin. Ayrıca ay ne hoş yap yap diktir mi demişim ben orda. Tamam söylemek isterim diyorum beni terk etsin evlenmesin benimle ama bana zarar vermesin. Bide senin yazdıklarından sonra şunu anladım sen insanlara herseyi anlatmaya calis ama herkesin kapasitesi belli nasil anlamak istiyorsa öyle anlıyor. Ya bide ben oğlum olursa onun hiç bir sekilde ilişki yaşamasını istemem ilk birlikteliği eşi ile olsun. Ama dedimya ben inançlı bi insanim allah kimi layık gorduyse ilerdeki oğluma onunla evlenir zaten. Yakarsa birinin canını onun da yaksinlar canını.

Baskalarina anlatmaya calisirsin anlamazlar ama kendimiz her zaman iyi anlariz dimi. :KK14: Yapacagin seyi asla onaylamam ama ben senin hikayende etkisiz elemanim. Sadece sunu ekleyeyim ; oglun olursa kimsenin canini yakmasina gerek yok. Bazen ailelerin hatalarini cocuklari ceker.

Bana gore senin hatanin bedeli seni oyle kabul eden bir erkek bulana kadar evlenmemek. Bunu yapabilirsen iste o zaman samimisin diyebilirim.

Bir kadinin hayatına mal olacak sa yaptirmali bence... Bazen insanlar hata yapar o hatasida affedilmez insanlar tarafından ama Allah affeder eğer pişman olup af dilediyse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

milletin zari, orasi burasi sizi niye irgaladi allah askina? ben bakireyim ve evlenmeden once birliktelik yaşamayı dusunmuyorum. bu benim fikrimdir. yasayan yasar yasamayan yasamaz. milletin bacak arasindan ne zaman cikaracaksiniz kafanizi?

Baskalarina anlatmaya calisirsin anlamazlar ama kendimiz her zaman iyi anlariz dimi. :KK14: Yapacagin seyi asla onaylamam ama ben senin hikayende etkisiz elemanim. Sadece sunu ekleyeyim ; oglun olursa kimsenin canini yakmasina gerek yok. Bazen ailelerin hatalarini cocuklari ceker.

Bana gore senin hatanin bedeli seni oyle kabul eden bir erkek bulana kadar evlenmemek. Bunu yapabilirsen iste o zaman samimisin diyebilirim.

Haklısın babama sormadım kardeşime soramadım annem yapmaz zaten eminim. Ben acaba hangisi yüzünden bu cezayı çekiyorum. İnan bazen düşünüyorum. Bakalım öyle evlilik gibi bir niyetim yok. Cunku aşık olamicam sevemiycem kimseyi. Hiç kimse onun gibi olmicak gibi. Zaman geçsin herşeyin ilacı zaman .

Her ne yasanirsa yasansin tecavuzde olsa karsindakine karsi dürüst olmalisiniz kimi kandiryorsun ki boyle yaparak evliliğin en önemli degerini ilk basda yitiriyorsunuz

Konuyla ilgili sorum yok alakam da yok ama dayanamadim yazicam. Hala bekarete takilmis beyinsiz erkekler oldugu surece bu operasyonu yaptiran kizlar da bitmeyecek. Onlar once adam olsun sevdigi kadini gecmisiyle.kabul etmeyi ogrensin sonra gelip kadinlara ahlak dersi verilsin. Erkekler yapinca bisey yok tabi. Sanki erkekler bu halti tek basina yiyormus gibi.

Canim adam mecbur mu onun bununla yatmış kızı almaya seçim meselesi saygılı olmak lazim kizin tercihide iliskide serbestlikse kendi gibi düşünen birini bulucak

Merhaba kızlar burdakı butun arkadasların stresını sıkıntısını cok ıyı anlıyorum ben ve arkadasım sızın gıbı cozum arayanlardandık ve arkadasım bugun sabah 25 dakıkalık bır operasyonla kurtuldu ...

Doktor adı veremem unlu bır doktor hatır gonul olayıyla hallettı bu ıslemı ... sadece dıyecegım tek sey sakın korkmayın arkadasım hemen kendıne geldı tabı narkozun etkısı 1,5 saat kadar surdu suandada cok ıyı ...

sormak ıstedıklerınız varsa sorun yanıtlıyayım ...

Yanlız ben evlenmeden 2-3gün önce o islemi yaptirdiğinda sonra gerdege girdiginde kanama oldugunu biliyorum zaman gectikten sonra bir ise yaramiyomus yani..tabii arkadasinizin bir daha yirtilmasin diye evlilik disi iliskiye girmemesi acisindan iyibi yöntem

İmza

Canim adam mecbur mu onun bununla yatmış kızı almaya seçim meselesi saygılı olmak lazim kizin tercihide iliskide serbestlikse kendi gibi düşünen birini bulucak

Tabi ki mecbur değil. Bana surdan şu çöpü al at desen ben de mecbur degilim. Tabi daha once senden bişey istemediysem. Tabi o da daha once kimseyle yatmadiysa yani bakirse.

Buarada su yorum yapanlarin hepside namus bekcisi kesildi birden bire..herkes dönsün bi kendine baksın namus bacak arasında değil ağzıyla or...luk yapan bir sürü kadın var önemli olan ona buna dil uzatmadan dedikodu yapmadan hak yemeden yasamak..

İmza

X