Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

burada bu konuda üzgün olan insanların yazdıklarına karşı duyarlıyım ben. seninle aramdaki fark bu.

yazılanlardan anlamalısın. hiç biri yüzleri kızarmadan yapmıyor bu işi. hepsi mecbur kaldığı için.

ama o kadar acımasızsın ki bunu göremiyorsun.

beni rahatsız eden bunca üzülen hemcinsine karşı bu kadar acımasız olman. onları aşağılaman.içinde bulunmadan bu denli yorum yapmanın ve dışarıdan konuşmanın çok kolay olduğunu düşünüyorum.

psikolojik problemlerim var veya yok olsa bile bir gün düzelir ama senin de allah yardımcın olsun. umarım insanları kınamaman gerektiğini bir gün öğrenirsin. çünkü benim düşünceme göre bunu öğrendiği an insan gerçek anlamda olgunlaşır.

Yüzü kızarmadan bu dediklerinizi yaşayan insanlar var maalesef ve ben o tipleri kastediyorum. Diğerleri üzerine alınmasın.

İnsanın başına hayatta her şey gelebilir ona bir lafım yok, Allah kimsenin başına vermesin. Başına gelende ben bakire değilim diye afiş assın demiyorum ama en azından evlenmeyi düşündüğü insana durumu açıklaması lazım.

Ben adaletten yanayım. Yanlış yapan hemcinsimde olsa hatasını onaylamam kesinlikle kusura bakmayın.

Allah hepimizin yardımcısı olsun, bir insan beni kandırıp enayi yerine koyacağına kalbimi kırsın darma duman etsin daha iyi...

Çok uzun yazmışsınız okuyamayacağım. Elinizde olmayan sebeplerden birtakım şeyler yaşamışsanız ve gerçekten niyetiniz birilerine enayi muamelesi yapmak değilse yaşadıklarınız sizi ilgilendirir. Ben kendi fikirlerimi paylaştım. Selamlar...
Okuyamiyacagim demeniz pek hos olmamis.nedeninine gelince
Bende ozunde sizin gibi dusunuyorum yani defalarca bu isi yapip ama erkeklerde yapiyor ne varki diyip sonrada diktirmek icim streslere girip kendilerini masum kizlar gibi erkeklere tekrar begendirmege calisan hemcinslerime hos bakmiyorum
Ama yukardaki yazida bir bayan arkadas bir hata yaptigini ve bu durumdan dolayi dustugu sikintiyi ve durustlugune karsi yasatilan travmayi anlatmis. Yani madalyonun oteki yuzunu cevirmis gostrriyor.okumak ve dinlemek lazim bu kisileri ki yanlis dusuncelere kspilmayalim...

Okuyamiyacagim demeniz pek hos olmamis.nedeninine gelince
Bende ozunde sizin gibi dusunuyorum yani defalarca bu isi yapip ama erkeklerde yapiyor ne varki diyip sonrada diktirmek icim streslere girip kendilerini masum kizlar gibi erkeklere tekrar begendirmege calisan hemcinslerime hos bakmiyorum
Ama yukardaki yazida bir bayan arkadas bir hata yaptigini ve bu durumdan dolayi dustugu sikintiyi ve durustlugune karsi yasatilan travmayi anlatmis. Yani madalyonun oteki yuzunu cevirmis gostrriyor.okumak ve dinlemek lazim bu kisileri ki yanlis dusuncelere kspilmayalim...

Haklısın ama gerçekten müsait olmadığım bir zamanda alıntılamış arkadaş yazdıklarımı biraz önce okudum.

oku o zaman ... ayrıca bunu 15-20 yaşlarında yapıyorlar daha kızlık zarı nerde onu bile bilmiyordum :KK43:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/eski-sevgilim-hakaretleri-hala-aklımda-lütfen-okuyun.752401/
çok sevdiğine inandığım biriydi, bu kadar kısa ömürlü olabileceğini hiç düşünmemiştim oysaki istediğim küçücük bir sevgiydi.. onu bile çok gördü bana...neyse konuya gelelim.. her şey çok güzel başlamıştı aslında beni bulunmaz hint kumaşı gibi görüyordu bu kadar sevgiye alışık değildim bende kısa sürede bağlandım, sürekli bana mükemmel bir insan olduğumu söylüyordu birgün nerden aklına geldiyse artık bana ''sen çok masum bir kızsın, bende geçmişimden ötürü sana kendimi çok suçlu hissediyorum.. sen biriyle öpüşmemişsindir bile dedi..bense çoğu kızla birlikte oldum dedi.. '' öyle dediğinde benim içim sızladı.. sevdiğim insan beni öpüşmemiş el değmemiş biriymişim gibi sanıyordu fakat bakire olmadığımı söylemedim daha erken olduğunu düşündüğüm için..''ama sen biriyle birlikte olsan ben seni bırakırdım'' dedi neden afedersin de sen hayat kadınıyla bile birlikte olmuşsun sevgilin olmayanlarla yatmışsın dedim o da bu erkek için bir tecrübe dedi..çok kızdım keşke o zaman ayrılsaydım -ama düşüncelerinin değişeceğini düşündüm-bende geçmiş adı üstünde dedim benleyken yapmazsan hiçbir önemi yok ben geçmişe takılmam bana benleyken yapmama garantisini ver güven hissettir sadece dedim.. her şey güzel gidiyordu onla memleketimiz aynıydı ama farklı bir şehirde olduğundan sadece iki kez görüşebilmiştik.. ben özlemi seviyordum benim için bir sıkıntı yoktu.. fakat o tanışmamıza çok kısa bir süre geçmesine rağmen '' bizi okulun bitene kadar boşuna bekletiyorsun ne var yani şimdi evlensek'' diye ilk aylarda bana baskı yapıyordu ben meslek edinmeden olmayacağını söyledim eğer aileme bu konuyu açarsak daha görüşmemize izin vermez dedim o da beni görememe korkusuyla okulun bitene kadar beklerim tamam dedi... bana sürekli ne yaparsan yap bana yalan söyleme diyordu bu cümle vicdanımı sızlatıyordu bende daha tanışalı üç ay olmasına rağmen bakire olmadığımı söyledim iyi halt ettim! çok kızdı... ben ta ilk başlarda söyledim sana geçmişimi saklamadım ben sana her şeyi anlat demedim mi dedi.. bende öyle ama her şey yeni başlıyordu ve ayrılmandan korktuğum için zamana bıraktım dedim.. kızdı , sinirlendi.. ama sonra yumuşadı ''seni seviyorum'' dedi.. bende hani bırakırdın o gün öyle demiştin birlikte olmayan bir kızla olmak istiyordun dedim.. o da o zaman seni tanımıyordum dedi.. sen çok iyi birisin öyle bir kız değilsin dedi.. bende tamam dedim hep ona dürüst oldum..isteklerimi söyledim bunu söyledim diye benden faydalanmaya çalışma o zaman anlayamam beni sevdiğin için mi cinsellik için mi birliktesin dedim.. bir tartışma esnasında bana bunu hatırladıkça senden soğuyorum dedi.. artık kime yaptırdıysan kendini gibi bi cümle kurdu.. ben çok üzüldüm yıkıldım.. sürekli ayrılıp barışıyorduk o aralar.. bir daha söz geçmişi unutacağım diyordu ama bana o... muamelesi yapmaya devam ediyordu beni kullanmaya çalıştı.. bakire olmamamdan faydalanmaya ''sen çok güzel bir kızsın bembeyaz pamuk gibisin.. evlenene kadar seni şehvetle yaparım'' dedi... ve ne diyor bu dedim! meğer evleniyormuş... aileler her şeyi konuşuyormuş benden saklamış.. ne zamandır var dedim bu evlenme muhabbeti 1 aydır var dedi yani benim bakire olmadığımı açıkladığımdan beri...bakire olmadığımı öğrenince beni basit kız listesine koymuştu canım çok acıdı..seviyor musun onu dedim evleneceğin kişiyi.. görücu usulü iş yerinden dedi.. bana kazık attın bana umut verdin evleneceğin halde dedim.. o da ''sana asıl kazığı sana ilişki yaşadığın o adam attı eğer sen o adama vermeseydin ben seni asla bırakmazdım,bir daha senin gibi biri karşıma çıkmayacak biliyorum dedi..'' ben yıkıldım.. oysaki ben senin geçmişini silip atmıştım ilkin olmasamda kendimi ilkin kabul edecektim dedim.. ne dersem boştu.. bana uzatma yuvamı yıkma senle konuşunca heyecanlanıyorum aklım kayıyor dedi..istenmeyen bir it gibisin, sikiksin sen dedi.... o... sun sen dedi bir kere yaptığına da inanmıyorum dedi..nasıl olsa ucu açık, bakireliğin yok sen yaparsın dedi..bu son konuşmamız oldu ben ağlamaktan cevap bile veremedim.. bir bir buçuk aydır istenmeyen it,sikik lafları hala aklımdan çıkmıyor ...
sonuç olarak burada genital estetik bölümü var hymenoplasti bölümü araştırdım muayene olanlar nasıl oluyor nasıl bir süreç falan diye çünkü yıkılmıştım dürüstlüğün işe yaramadığını anladım demekki bu ömür boyu saklanması gereken bir şeymiş diye düşündüm.. sonra ömür boyu bekar kalırım bu ameliyatı olmaktansa bu benim dürüst kişiliğime aykırı dedim.. illaki gelecek beklediğim kişi belki çok yıpranacağım ama dedim..arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum benimle benzer durum yaşayan var mı?

Başınızdan çok kötü bir olay geçmiş. Allah sabır versin karşınıza gerçekten iğrenç bir adam çıkmış bence bu adamdan işittiğiniz laflara üzülmeyin, ya evlenseydiniz? Allah' tan ne olduğunu evlenmeden önce belli etmiş. Sizde hatalısınız, aslına bakarsanız size en başından bu tür durumlarda nasıl hareket edeceğini söylemiş, istemezdim demiş. Sizin bunu öğrenir öğrenmez bu ilişkiye son vermeniz gerekiyordu.

Başından evlilik geçmiş bir erkekle gelecek düşünmeniz bence daha doğru olur. Bizim toplumumuzda bekar bir erkeğin böyle bir durumu sindirmesi çok zor. Yok mu? Var elbette böyle şeyleri problem yapmayan insanlar. Ya o insanlardan birisi karşınıza çıkana kadar bekleyeceksiniz yada dediğim gibi başında nikah geçmiş bir adamla ortak bir gelecek düşüneceksiniz.

Aslında kadınlar olarak bizde hatalı davranıyoruz bakın adam size nikahsız bir birliktelik yaşadığınız için kötü kadın muamelesi yapıyor halbuki kendisi pislik neler yaşamış ama siz bu zinakar adamı o pislikleriyle kabul etmişsiniz. Neden kabul ettiniz? Neden onu yaşadıkları sebebiyle hor görmediniz?

Dediğim gibi ben yaşadıklarınızı afişe edin demiyorum ama kendinize uygun bir insan bulun ve bu daha önce hiç evlenmemiş birisi olmasın mümkünse. Kadın erkek herkes kendisi gibi başından bu tip şeyler geçmemiş bir insan ister aslında, haksız da sayılmaz yani insanlar ama bu adam gerçekten çok rezil, iğrenç bir insanmış. Küfürü bassaydın bari. Yapmadıysan çok üzülürüm inan...

Allah bu konuda anlayisli insanlar cikarsin karsimiza :KK43: Allaha havale ettim onu da bekar da olsa bu konuda anlayisli insanlar olabiliyor..bende yasadim sonucta diyip erkekle kadini esit goruyor..eger oyle olmazsa bosanmis cocugu olmayan biri olabilir ya da bu yaptgmn bedeli olrak yalnz bir yasam surdurecegim ...

Allah bu konuda anlayisli insanlar cikarsin karsimiza :KK43: Allaha havale ettim onu da bekar da olsa bu konuda anlayisli insanlar olabiliyor..bende yasadim sonucta diyip erkekle kadini esit goruyor..eger oyle olmazsa bosanmis cocugu olmayan biri olabilir ya da bu yaptgmn bedeli olrak yalnz bir yasam surdurecegim ...

Şunu da demeden geçemeyeceğim;

Karşı tarafa durumu anlatın derken tutup ta yaşadığınız her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatın demiyorum ben kendi adıma. Başımdan bir ilişki geçti anlaşamadık bitirdik gibi bir açıklama yeterli olacaktır. Kendinizi kullanılıp atılmış bir kadınmış gibi göstermeyin kimseye, zaten hassas bir durumdasınız karşınıza art niyetli birileri çıkarsa bu durumunuzdan faydalanmak isteyebilirler.

Birde ahlaki zemininizi sağlamlaştırmanızı öneririm. Geleneksel yaklaşımları bir kenara bırakın. Zina haram, neden haram? Bunların üzerinde durun bence. Bundan sonra hata yapmayın, Allah' a sığının...

Şunu da demeden geçemeyeceğim;

Karşı tarafa durumu anlatın derken tutup ta yaşadığınız her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatın demiyorum ben kendi adıma. Başımdan bir ilişki geçti anlaşamadık bitirdik gibi bir açıklama yeterli olacaktır. Kendinizi kullanılıp atılmış bir kadınmış gibi göstermeyin kimseye, zaten hassas bir durumdasınız karşınıza art niyetli birileri çıkarsa bu durumunuzdan faydalanmak isteyebilirler.

Birde ahlaki zemininizi sağlamlaştırmanızı öneririm. Geleneksel yaklaşımları bir kenara bırakın. Zina haram, neden haram? Bunların üzerinde durun bence. Bundan sonra hata yapmayın, Allah' a sığının...
zinanın haram olduğunu biliyorum bile bile yaptım yani neden haram olduğuna gelince düştüğüm durumdan çokta güzel anlaşılıyor neden haram olduğu ..planlı da değildi kuran da çok güzel okurum pardesülü biriyim sanırım operasyon geçireceğim kimse bir kez olduğuna inanmaz en modern erkek bile oros.. gözüyle bakıyor risk alamam sonra millete anlatır falan adımı çıkarır uğraşamam bi de kapalı olduğum için burdan saldırırlar

anlatmayın arkadaşım ya ben sevgilimi rahat sanıyordum anlatacaktım da ama o da bildigin türk erkegi sanırım o da istemez bakire olmayanı eve giriş saatime bile karışıyor türk erkekleri maalesef böyle yaşadıysanız saklayın bence bende saklayacagım artık

arkadaşım sen çok üzülüyorsun takma artık bu kadar sen kötü biri degilsin diktir ve kurtul bakma sayfada konuşan dürüstlük abidelerine bende olacagım bu ameliyatı çaresiz arkadaşımız doktora gitmiş doktor zar duruyor ama esnek demiş sanırım anlalamış operasyn geçirdigini en iyisi bence hala harun özkan

arkadaşım sen çok üzülüyorsun takma artık bu kadar sen kötü biri degilsin diktir ve kurtul bakma sayfada konuşan dürüstlük abidelerine bende olacagım bu ameliyatı çaresiz arkadaşımız doktora gitmiş doktor zar duruyor ama esnek demiş sanırım anlalamış operasyn geçirdigini en iyisi bence hala harun özkan

Kabul etmiyorum bu söylediğinizi. Dürüstlük abidesi diye milleti kandırıp sonra ahlak timsali kesilenlere denir. Bu arada arkadaş pardesü ve başörtüsünü işin içine katarak tüyü de dikmiş oldu. Bazı şeylerin içini boşaltınca maalesef sonuç böyle oluyor.

Sizin gibi insanlar yaşadıklarının arkasında duramıyorlar. Cinsellik yaşıyor kızlık zarınızı diktiriyorsunuz. Dürüst davranınca elalem beni yüzler diye yalan söylüyorsunuz. Aslında göründüğünüz kadar cesur değilsiniz. Neyse, Allah hakkınızda hayırlısı neyse onu nasip etsin...

Arkadaşlar herkes hata yapabilir önemli olan bu hatanin günahin farkina varip tövbe etmek bir daha yapmamak ve geçmişte yapilan bir günah sadece sizle allah arasindadir eger gercekten yaptiginiza pişmansaniz her dusndugunuzde utaniyorsaniz zaten allah bilir ama affedilmissinizdir bence hickimseye soylenmemeli

Arkadaşlar herkes hata yapabilir önemli olan bu hatanin günahin farkina varip tövbe etmek bir daha yapmamak ve geçmişte yapilan bir günah sadece sizle allah arasindadir eger gercekten yaptiginiza pişmansaniz her dusndugunuzde utaniyorsaniz zaten allah bilir ama affedilmissinizdir bence hickimseye soylenmemeli
evet bencede söylersem daha kötü şeyler olabilir beni kullanmaya çalışır bu sefer zinadan kurtulmak isterken nasıl olsa bakire değil en azından nişanlıyken ilişkiye girelim tekrar diyebilir... yani bi kere zina yaptım bi kere öldüm bunu iki kez yapıp ikinci kez ölemem. bi de millete anlatır falan..rezil olurum namusum lekelenir

30 lu küsür yaşlarımdayım bakireyim, evlenmeden o işi yapmayı Allah bana nasip etmesin. büyük konuşmuyorum hayat bu...
birlikte olmama nedenim de açıkçası bekaret filan değil. başkasının ne düşüneceği de değil. ben kendime yakıştırmıyorum.Allah korkusu da var şüphesiz. Ama açıkçası burada yapılan diktirenler o... diktirmeyenler , bakireler azize muamelesini de doğru bulmuyorum. bu ne evleneceğiniz adamla ne ailenizle ne toplumla ilgili bu sizinle ilgili...ister diktirirsin ister diktirmezsin. bekareti bozulmadan cinsel ilişkiyi yaşayanlar var onlar temiz mi oluyor.? kimseyi kınamak doğru değil. ayrıca bunu kendine dert edip diktirenlerde çok mutlu güle oynaya bu işi yapmıyorlardır. Allah hiçbirimizi pişman edeceği davranışlar içine sokmasın.

Anlamıyorum böyle şeylere nasıl cesaret edebiliyorsunuz ya. Evlenmeden bi insana kendini nasıl teslim edebilirsin ki ? Sonrada yok diktirmekle uğraş, yok sevgilime söylemicem yoksa ters çıkar vs. madem sonuçlar böyle. Niye baştan düşünmedin? 6 dakıkalık zevk için ahiretini kirletmeye deger mi ? Millete anlatır namusum kirlenir diyorsun. Namus zaten elden gitmiş bu neyin kafası ?? :KK70:

Anlamıyorum böyle şeylere nasıl cesaret edebiliyorsunuz ya. Evlenmeden bi insana kendini nasıl teslim edebilirsin ki ? Sonrada yok diktirmekle uğraş, yok sevgilime söylemicem yoksa ters çıkar vs. madem sonuçlar böyle. Niye baştan düşünmedin? 6 dakıkalık zevk için ahiretini kirletmeye deger mi ? Millete anlatır namusum kirlenir diyorsun. Namus zaten elden gitmiş bu neyin kafası ?? :KK70:
Bi de bunu gulerek soyluyosun ya yaziklar olsun namus kirlenmesinegelince damga yemekten bahsettm herkesin bilmesindense sdece ben ve Allahin bilmesi daha iyi olur dimi? Ayrica sadece namus orda degil emin ol ben sndn bin kat daha dindarimdir bu lafi gulerek dedigine gore ayrica ben tekrat iffetli oldugumu dusunuyorum temizlendigimi.. Tovbeyle gunahlar temizlenir..

Bi de bunu gulerek soyluyosun ya yaziklar olsun namus kirlenmesinegelince damga yemekten bahsettm herkesin bilmesindense sdece ben ve Allahin bilmesi daha iyi olur dimi? Ayrica sadece namus orda degil emin ol ben sndn bin kat daha dindarimdir bu lafi gulerek dedigine gore ayrica ben tekrat iffetli oldugumu dusunuyorum temizlendigimi.. Tovbeyle gunahlar temizlenir..
Namuus sadece orada degil evet beyinde. Ee sen bunu iradenle zorlama olmadan yaptıgına göre ? Namus sadece orada degil diye geçiniyor musun bide . Evlendikten sonra ne yapacaksın bunu da mı düşünmüyorsun. yaparlar ederler sonra namus orada degil derler. Bence bir kızın en değerli çeyizi namusudur.. Allah affetsin..

Namuus sadece orada degil evet beyinde. Ee sen bunu iradenle zorlama olmadan yaptıgına göre ? Namus sadece orada degil diye geçiniyor musun bide . Evlendikten sonra ne yapacaksın bunu da mı düşünmüyorsun. yaparlar ederler sonra namus orada degil derler. Bence bir kızın en değerli çeyizi namusudur.. Allah affetsin..
Işte böyle olmuyor ablacım.ayıplayıp kınayıp Allah affetsin demekle olmuyor. Kızlarımızı Allah affetsin demekle olmuyor.
hiçbişey kınamaya gelmez diye boşuna dememişler. Hz. Peygamber (s.a.s) "Din kardeşini, bir suçundan dolayı ayıplayan kimse, o suçu kendisi de işlemedikçe ölmez" demiş.. Kimin neyi ne şekilde yaptığını bilemezsin . Kimse masum değildir. Öyle şeyler yaşadım öyle kandırıldım ki anlatsam insanlardan tiksinirsin. ve hiç unutmam kuzenim karşımda ağlayarak sana bisey dicem demişti sana yemin ederim hala aklimdadir yüzü. Çünkü hep iyi niyetle yaklaşmıştı simdiye kadar hic beklemezdim böyle bi itiraf.bana seni kınadım ve bende aynısını yaptım hakkını helal et dedi. O yüzden yapmayın.sen neye kız biliyor musun. Bi çok kızdan faydalanmak için duygularıyla oynayanlara ve oynadığını bilen ama ses etmeyen erkek değil mi yapar diyen ailelere kız. Asıl Allaha havale edilecekler onlar. Allahıma şükürler olsun gözüm açıldı çok ağır şeylerden geçtim ölümlerden döndüm ama çok şükür şuan nefes alıyorum. Ha ben sana demiyorum herkes böyledir var bunu alay haline getirmiş para için yapan bisürü insan var evet. Ama Allah rızası için onlarla benim gibi insanları bir tutmayın.

Ben kimseyle birlikte olmadim ama cocuklukta yaptigim meraktan dolayi oldu napayim oleyim mi?? Nasil anlatayim inanir mi?? Cok biliyorsunuz cok ahkam kesiyorsunuz ama insanlar ne yasiyor bilemezsiniz.Herkes kendi hayatina baksin disardan konusmak kolaydir.

İlk once bu bir namussuzluk degil genclik hatasi.. Bence bu kdr kendinizden emin olmayin mesela bnm babam bu tur seyler yasayan kizlarin hep arkasindan konusurdu kinardi.. Ben bu yuzden basima geldigini dusunuyorum... Sizde dikkat edin ..sizin ya da yakininizin basina gelmesin cunku bunun garantisi yok biliyorsunuz büyük konuşmak çok kolay... Ki benimki zorlamayla oldu.. Tabiki Allah affetsin.. Ki Allah büyüktür kullarına karşı çok merhametli ve daima affedicidir.. Diktirmenin dini yönden bi sakincasi yoktur.. Bazı ilahiyatcilar karşı ciksa da zinayi gizlemek icin yapilabilir cunku dinde kusurlar gizlenmelidir.. Misir muftusude kizlik zari diktirmek helaldir bu bir durustluk meselesi degildir diyor.. Ayrica kimsr zina yaptigi icin cehenneme gitmez tovbe ettigi takdirde.. bazi gunahlar sevaplara acilan bir kapidir ki benimki oyle oldu.. Sizin gibi insanlari cekistiren bir insani Allah dusman basina vrmesin.. Uzgun bir insana yaralarindan saldirmanin ne kdr gunah oldugunu bilmiyor musunuz? Bence bi ozur borclusunuz bana ve burdaki insalara.. Namusun zaten kirlenmis lafini gulerek soylemek Allah katinda cok gunah olsa gerek.. ALLAH sizi de affetsin ..

İlk once bu bir namussuzluk degil genclik hatasi.. Bence bu kdr kendinizden emin olmayin mesela bnm babam bu tur seyler yasayan kizlarin hep arkasindan konusurdu kinardi.. Ben bu yuzden basima geldigini dusunuyorum... Sizde dikkat edin ..sizin ya da yakininizin basina gelmesin cunku bunun garantisi yok biliyorsunuz büyük konuşmak çok kolay... Ki benimki zorlamayla oldu.. Tabiki Allah affetsin.. Ki Allah büyüktür kullarına karşı çok merhametli ve daima affedicidir.. Diktirmenin dini yönden bi sakincasi yoktur.. Bazı ilahiyatcilar karşı ciksa da zinayi gizlemek icin yapilabilir cunku dinde kusurlar gizlenmelidir.. Misir muftusude kizlik zari diktirmek helaldir bu bir durustluk meselesi degildir diyor.. Ayrica kimsr zina yaptigi icin cehenneme gitmez tovbe ettigi takdirde.. bazi gunahlar sevaplara acilan bir kapidir ki benimki oyle oldu.. Sizin gibi insanlari cekistiren bir insani Allah dusman basina vrmesin.. Uzgun bir insana yaralarindan saldirmanin ne kdr gunah oldugunu bilmiyor musunuz? Bence bi ozur borclusunuz bana ve burdaki insalara.. Namusun zaten kirlenmis lafini gulerek soylemek Allah katinda cok gunah olsa gerek.. ALLAH sizi de affetsin ..
Ben seni kınamadım, kınamamda tabiki Allah affedicidir tövbesini O'na el açanı geri çevirmeyendir. Ama sen erkek arkadaşıma söylemicem filan deyince biraz garipsedim. Yaptıgın şeyden sıkıntı yapmıyormuşsun gibi bi hava katmıştın. Bu yazdıklarından sonra bir alakası olmadıgını anladım şimdi. Bugüne kadar yapanı çok duydum kimseyi de çekiştirmedim çekiştirmem de. Ama sen öyle yazınca dediğim gibi tuhaf geldi. Umarım anlamıssındır. Yaptıgın şeyin farkına varıyorsan kimseye laf düşmez. Ne haddimize! Hakkını helal et din kardeşim Allah'a emanet..

X