Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

aradım yüzde 80 oran verdi sanırım geçici daha mantıklı ama onu nasıl yaptıracagız dügünden birkaç gün önce aslında dürüst olaN HİC bir doktor kalıcı da garanti veremiyır
yuzde yuz garanti verdi hiç bir sorunum da yok 2 yıldır
ben erhan beye yaptırdım erhan karaalp. o kalıcı da

kınayanların elbet bir gün bunla imtihan edilecegine inanıyorum arkadaşım özür dile ve kaybol sayfadan
Ben kınamıyorum. Yaptıgı şeyden utanmak yerine burda çok normal birşeymiş gibi savunmasını doğru bulmuyorum Hiçte öyle pişmanmış havasında da değil yok mısırmış bilmem neymiş. Gitsin burda sevgilime söylemicem muhabeti yapmak yerine gunahlarını affetmek için gece gunduz tövbe etsin. Siz savunanlar oldukça "iffet" diye birşey kalmaz bu memlekette.

Ben kınamıyorum. Yaptıgı şeyden utanmak yerine burda çok normal birşeymiş gibi savunmasını doğru bulmuyorum Hiçte öyle pişmanmış havasında da değil yok mısırmış bilmem neymiş. Gitsin burda sevgilime söylemicem muhabeti yapmak yerine gunahlarını affetmek için gece gunduz tövbe etsin. Siz savunanlar oldukça "iffet" diye birşey kalmaz bu memlekette.
merak etme ben tövbemi de yaparım beni tanımıyosun konuşma insanları tanımadan infaz etme

yavrucum ya bi işine git zina affolunmayacak günah degil yalan daha kötü ama toplum baskısı yoksa DİNDE bayanın bakire olması gibi zorunlulugu yok evvlenirken araştırdım biliyorum pişman mıyım şu an daha büyük dertlerim var KPSS atanırsam umursayacagım bir konu degil evlenmesemde olur konuya senin gibi bakmıyorum din ve para kimdedir bilinmez belki diger dünyada pıtı pıtı yanıma geleceksin helallik almak içinde verir miyim bilemiyorum şimdi bye

Tövbeni yapmıyorsun diye bi iddiada bulunmadım ben.
yavrucum ya bi işine git zina affolunmayacak günah degil yalan daha kötü ama toplum baskısı yoksa DİNDE bayanın bakire olması gibi zorunlulugu yok evvlenirken araştırdım biliyorum pişman mıyım şu an daha büyük dertlerim var KPSS atanırsam umursayacagım bir konu degil evlenmesemde olur konuya senin gibi bakmıyorum din ve para kimdedir bilinmez belki diger dünyada pıtı pıtı yanıma geleceksin helallik almak içinde verir miyim bilemiyorum şimdi bye
Herşeyin garantisini veremezsin bu hayatta. Dinde bayanın bakire olması gibi zorunlulugu yok diye hepiniz yapın aynı şeyleri o zaman. Belki şimdi sana koymaz bu durum ama ilerde daha büyük sorunlarla bunu senin önüne illaki koyarlar. Üzgünüm, ben sizden tarafta olupta içinizi rahatlatamıcam. Gerçekler.

Konuyu uzun uzadıya okudum ve üzüldüm, hayret ettim.

Konu sahibine hakarete varan laflar yazanları merak ediyorum. Düşünün ki bu insanların ağzı ne derece bozuk. Bu derece ağzı bozuk insanların çocuğu varsa ona yazık onun yanında büyüyor. Kocası varsa bu tür ona konuşuyorsa adamda dövüyorsa adamın eline sağlık çünkü bu insanlar bu tür hayatı hak eder.

Konu sahibi iyi niyeti ile sorusu olan varsa diye konu açmış. Sorusu olan varsa sorur ancak kimseye onu ahlaksız ilan etmek düşmez. Herkes kendi hayatından sorumludur.

O yağdıranların hayatına bakma imkanı bulsam 40 günah, 40 ahlaksızlık çıkaracağıma eminim. Ancak bunun hesabını tutmak biz kullara düşmez.

Ha çok iyi niyetli olsan zaten bu tür hakaretler etmez özel mesaj atar geçmiş olsun diler sonrasında hayatına çeki düzen ver falan yazarsın. Bu şekil "kul hakkı" yemezsin. Çünkü kul hakkının ne derece ağır olduğunu bilirsin..

Tecavüze uğramış bir insanı kim ne sebeple suçlayabilir ki? Zarını diktirip elalemi kandırmaya çalışacağına adam gibi başından geçeni anlatırsın. Anlayan anlar anlamayan da defolup gider.

Sanıyorum yurt dışına yaşıyorsunuz. Türkiye de ki erkeklerin buna hazır olduğunu düşünmüyorum. Tutun ki yurt dışındasınız bu derece büyük bir acıyı sevdiğiniz insana yansıtmanızın ve belki de hayatınızı dar etmenin ne anlamı var?

Bu konuyu sevdiğiniz insana anlatmanın size faydası nedir tam olarak onu anlamadım? Beğenirse beğenir beğenmezse gider lise yıllarından kalma bir sözdür çünkü insanın önünde uzun bir yol vardır.

Geçmiş geçmişte kalır acısı ile tatlısı ile.. Sevdiğinizle yeni bir başlangıç yapacaksanız bu tür şeyleri bilmesine gerek yok. Hem onu üzersiniz hem kendinizi..

Son olarak koca koca ahlaksızlıkla suçlayarak hakaret eden bir üyenin konusuna baktım. Reelde özgüven sorunu yaşadığı için erkeklerle tanışamamaktan kaynaklı internetten erkeklerle tanışmalar, kendini aşırı çirkin bulduğu için onlarla yüzleşememeler... v.b.

Bu ruh halinde olan insanlar tabi ki başkalarına saldıracaklardır.

Konuyu uzun uzadıya okudum ve üzüldüm, hayret ettim.

Konu sahibine hakarete varan laflar yazanları merak ediyorum. Düşünün ki bu insanların ağzı ne derece bozuk. Bu derece ağzı bozuk insanların çocuğu varsa ona yazık onun yanında büyüyor. Kocası varsa bu tür ona konuşuyorsa adamda dövüyorsa adamın eline sağlık çünkü bu insanlar bu tür hayatı hak eder.

Konu sahibi iyi niyeti ile sorusu olan varsa diye konu açmış. Sorusu olan varsa sorur ancak kimseye onu ahlaksız ilan etmek düşmez. Herkes kendi hayatından sorumludur.

O yağdıranların hayatına bakma imkanı bulsam 40 günah, 40 ahlaksızlık çıkaracağıma eminim. Ancak bunun hesabını tutmak biz kullara düşmez.

Ha çok iyi niyetli olsan zaten bu tür hakaretler etmez özel mesaj atar geçmiş olsun diler sonrasında hayatına çeki düzen ver falan yazarsın. Bu şekil "kul hakkı" yemezsin. Çünkü kul hakkının ne derece ağır olduğunu bilirsin..
Ne ayiiiiip
Kocasi dovuyosa eline saglik ha tuh ki ne tuh vah ki ne vah bu dusunceye sahip BIRISI kalkmis kendince mazlumumun yaninda ha
Yazik yazik sen dogurma emi senin gibiler esas annede es de olmasin ortalarda oyle bos bos dolan

ya sen komik misin ya ben isteyerek yaşamadım ki oturup bunun acısını çekeyim kader yaşattı bana bunu eden ççekmesin acısını ben çekeyim senin gibi düşünenleri ben Allaha havale ediyorum hakkımda sana beni tanımadan bilmeden atıp tuttugun için haram olsun müslümanım diye zırvalamayı kes senden müslüman olmaz iffetli de sen TÜRK TOPLUMUNDA ERKEKLER İÇİN İFFETLİSİN AMA ALLAH İÇİN BENCE İFFETSİZSİN

BEN YURTDIŞINA DA ÇIKTIM ORDA ÇOK YAKIŞIKLI ERKEKLERDE KARŞIMA ÇIKTI YAŞAMADIM BAKİRE DEGİLDİM GİTTİGİMDE DE SENİN ANLATTIGIN GİBİ İNSAN OLSAM YAŞARDIM DİMİ REZİLSİN YA UTANIYORUM SENİN GİBİ DÜŞÜNEN İNSANLARDAN KENDİMDEN DEGİL KENDİMLE GURUR DUYUYORUM

Sanıyorum yurt dışına yaşıyorsunuz. Türkiye de ki erkeklerin buna hazır olduğunu düşünmüyorum. Tutun ki yurt dışındasınız bu derece büyük bir acıyı sevdiğiniz insana yansıtmanızın ve belki de hayatınızı dar etmenin ne anlamı var?

Bu konuyu sevdiğiniz insana anlatmanın size faydası nedir tam olarak onu anlamadım? Beğenirse beğenir beğenmezse gider lise yıllarından kalma bir sözdür çünkü insanın önünde uzun bir yol vardır.

Geçmiş geçmişte kalır acısı ile tatlısı ile.. Sevdiğinizle yeni bir başlangıç yapacaksanız bu tür şeyleri bilmesine gerek yok. Hem onu üzersiniz hem kendinizi..

Çözüm olarak gidip kızlık zarınızı diktireceksiniz yani öyle mi?

Ne ayiiiiip
Kocasi dovuyosa eline saglik ha tuh ki ne tuh vah ki ne vah bu dusunceye sahip BIRISI kalkmis kendince mazlumumun yaninda ha

İşte bu tür konuşmayı bilmeyen insanlar için ettim lafımı. Yukarıda ki cümlelere bakıldığı zaman karşısında ki ile nasıl konuşması gerektiği terbiyesini almamış/alamamış. Karşısında kine tuh diye ilkel insanlar gibi tükürme eylemine giren. Tek arzum bu tür insanların azıcık dahi olsa kendini geliştirebilmesi. Ne demişler.. Bir şey biliyorsan konuş ibret alsınlar.. Bilmiyorsan sus..

müslümanım diye zırvalamayı kes senden müslüman olmaz iffetli de sen TÜRK TOPLUMUNDA ERKEKLER İÇİN İFFETLİSİN AMA ALLAH İÇİN BENCE İFFETSİZSİN

Ömründe biraz zamanını ayırda kitabımızı oku.
“Her kim bir adama: Ey kafir veya Allah’ın düşmanı der de o adam dediği gibi değilse, o sözler bunları söyleyene döner.” (Müslim, İman, 112)

Forumda sürekli ahlak dersi vermeye çalışan bir kesim var.. İnsanlar kendisinde olmayanı sürekli dile getirirmiş..

Başkalarını kötülemek, onların kusur ve hatalarını teşhir ederek kendini temize çıkarmak doğru olmadığı gibi, Allah’ın kimi affedip kimi affetmeyeceği hususunda hüküm vermek de kimsenin yetkisinde değildir. Müslüman, başkalarının kusurları ile meşgul olmamalı, kendi kusurlarını düzeltmeye çalışmalıdır.

X