kızlar ösledim sizi ben geldim eller havaya

Bazı insanlar ne garip yahu neye kulp bulup laf atacaklarını şaşırmışlar. doğum yapmış gelmiş bi aradan sonra özlemiş. hoşgelmiş sanki evlerine sevmedikleri biri gelmiş görmek istemeyen bakmasın yorum yapmasın sanki zorla bana yorum yazın diyor.ne güzel çılgın biri ohh tanımıyorum seni ama iyikide tekrar gelmişsin.bence laf çarpanları önemseme
öpüyom seniiiiiiiiiiii kız döncem dur pilav yandı

saol kız aferim iyi tanımışın beni
Ahh ahh tanımaz mıyım hiç:-)
Bak arkadaşlar nasılda özlemiş sizi:KK14:
Görümcen olacak kişi ne yapıyor, ay oğluşunu iyi koru, sürekli elleyip sevelim falan demesinler:KK12:
Senin birde kayınpeder vardı değil mi?
Erkek torunu görünce sevindirik olmuştur, çocuğa altın taktılar değil mi?
Sana da şöyle en pahalısından bilezik takmaları gerekirdi, yapmadılarsa sokma eve:KK59:

bana bak türkçeyi gayettttttttttt iyi biliyorum efemm ösledik yazdıysak şımarıklıkdan yani sevinçden yoksa özledik ösledik ne biliyoruz hey allahım gene başladılar saldırmaya
Ama natlus hemen gelir gelmez, eline beline koyma, az anlayışlı ol ama :KK43:

Eger @Laale nin yorumlarini gormek istemiyorsaniz gozardi edersiniz. Ama baya takip etmissiniz sanirim.
Egosunu nerde gordunuz bilmem ben kac yillik uyeyim hanimefendiligiyle taniyorum. Siz daha yeni uyesiniz ettiginiz lafa bak. Ilginc cidden!!
Siz de hanfendinin avukati olmalisiniz. Ben yaklasik bi yildir takip ediyorum siteyi yeni uye olmam bunu gozlemlememi etkimez. Sinirimi bozan bi seyi hanfendiye anlatmaya calistim siz kim oluyosunuz pardon ? Buralarin sahibisiniz herhalde yeni uyeleri bi ezikleme cabasindasiniz ha takip etmeme de gerek yok ayrica nerdeyse her konunun altinda bu tarz ezikleyici asalayici yorumlar goruyorum bu hanfendi tarafindan belirtmek istedim sizi hic mi hic ilgilendirmez

Siz de hanfendinin avukati olmalisiniz. Ben yaklasik bi yildir takip ediyorum siteyi yeni uye olmam bunu gozlemlememi etkimez. Sinirimi bozan bi seyi hanfendiye anlatmaya calistim siz kim oluyosunuz pardon ? Buralarin sahibisiniz herhalde yeni uyeleri bi ezikleme cabasindasiniz ha takip etmeme de gerek yok ayrica nerdeyse her konunun altinda bu tarz ezikleyici asalayici yorumlar goruyorum bu hanfendi tarafindan belirtmek istedim sizi hic mi hic ilgilendirmez

Siz de kendinizi belli etmis oldunuz. Iyi geceler. :KK24:

Natlus gelmiş,senin yüzünden mapısa düşmüştüm.
Görümcengiller,kaynanangiller,kayınpederingiller vede buzdolabındaki böcekgiller nasıllar..
Bu arada anne olmuşsun sağlıcakla büyüt bebeğini.

Ahh ahh tanımaz mıyım hiç:-)
Bak arkadaşlar nasılda özlemiş sizi:KK14:
Görümcen olacak kişi ne yapıyor, ay oğluşunu iyi koru, sürekli elleyip sevelim falan demesinler:KK12:
Senin birde kayınpeder vardı değil mi?
Erkek torunu görünce sevindirik olmuştur, çocuğa altın taktılar değil mi?
Sana da şöyle en pahalısından bilezik takmaları gerekirdi, yapmadılarsa sokma eve:KK59:
kız delimisin ne sevdirmesi allah korusun o ne çiyan kendi çocuklarından başka çocuk sevmez o kıskanç görümce, kayınpedere gelince muhatap değilim fazla altın taktılar ama bilezik nanay

Ooo eller havaya
Natlus olunmaz Natlus doğulur
Unutmak mümkün mü hiç :KK69:
Yılan görümce, şeytan yiyenler cırt bırt geliyolar mı yine
Kayınvalide ve dolaptan çıkan böcekleri nasıllar

X