kızlar ösledim sizi ben geldim eller havaya

bana bak türkçeyi gayettttttttttt iyi biliyorum efemm ösledik yazdıysak şımarıklıkdan yani sevinçden yoksa özledik ösledik ne biliyoruz hey allahım gene başladılar saldırmaya
Şımarıklık"dan" değil şımarıklıkTAN, sevinç"den" değil sevinçTEN :KK66:

hadi anlat anlat yılan kaynananla çiyan gorumcen nööörüyo:KK53:
kaynana ile sorun yok ama yılan görümce ile aynı evime barkıma gelemiyo hala oldu güya daha çocugu 2 yada 3 kez gördü 1 senede zaten meraklıda değilim görmesine böceklere gelince kaynana buzdolabı değiştirdi ama böcekler aynı yeminle geçen kalmaya gittik gitmez olaydım gee kalktım çocuga mama yapmaya ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gene kara fatmalar allahım sabaha kadar uyumadım yaaaaaaaa ufffffffffffffff bıktım bunlardan ben ne pis insanlar ya bunlar

kaynana ile sorun yok ama yılan görümce ile aynı evime barkıma gelemiyo hala oldu güya daha çocugu 2 yada 3 kez gördü 1 senede zaten meraklıda değilim görmesine böceklere gelince kaynana buzdolabı değiştirdi ama böcekler aynı yeminle geçen kalmaya gittik gitmez olaydım gee kalktım çocuga mama yapmaya ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gene kara fatmalar allahım sabaha kadar uyumadım yaaaaaaaa ufffffffffffffff bıktım bunlardan ben ne pis insanlar ya bunlar
o bocuklerı alıp kaynananın koynuna at bence:KK53::KK53:

Yahu sen gidince bari temizle su yokmu bu evde 3 5 liraya bi çamaşır suyu al dok yika heryere elinde kalmaz ya nasil rahat ediyosunuz o_O

sen daha ellerini kaldırmadınmı :) puhahhaaaa not: kaldıramazsan kaldırırlar gülümmmm
Bak dayanamadın yine. Yok beraber kaldıralım diye açmamışmıydın sen bu konuyu. Çocuğunla bestelediğin şarkıyı daha iyi anlıyorum artık banu alkan zihniyetiyle devam. Hadi siz eller havaya:KK66:

Bak dayanamadın yine. Yok beraber kaldıralım diye açmamışmıydın sen bu konuyu. Çocuğunla bestelediğin şarkıyı daha iyi anlıyorum artık banu alkan zihniyetiyle devam. Hadi siz eller havaya:KK66:
yapcaktık değil yapıcaktık da kalmıştık ne oldu yorum yapsana beni düzeltirken kendi kuyuna düşme ayyy gülesim yoktu kız

yapcaktık değil yapıcaktık. ay sen ne şeysin ne derler ona neyse söylemiyorum banlanmıyalım hep beraber ohhh eller havaya
Ahaha harf atlamasıyla imlayı karıştırdın sen yine. Hı yapıcaktık değil "yapacaktık". Olacak az kalmış:KK66:

bana burda kimse dayanamıyor zaten seninde dayanamaman nörmal ayy pardon normal :)

Bazı insanlar ne garip yahu neye kulp bulup laf atacaklarını şaşırmışlar. doğum yapmış gelmiş bi aradan sonra özlemiş. hoşgelmiş sanki evlerine sevmedikleri biri gelmiş görmek istemeyen bakmasın yorum yapmasın sanki zorla bana yorum yazın diyor.ne güzel çılgın biri ohh tanımıyorum seni ama iyikide tekrar gelmişsin.bence laf çarpanları önemseme

X