Kızlar oğlumun pipisinden kan gibi bir şey geliyor ?

neco38

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
44
0
20
IMG_20240821_121531.jpg
kızlar oğlumun her bezini açmamds böyle pembe kan gibi bir şey geliyor Dr biri bir şeye alerjisi var ek gıdaya başladığınız için dedi başka bir Dr ise susuzluktan dedi bir diğer Dr ise kum var dedi şimdi anlamıyorum oğlum daha beş buçuk aylık yeni yeni şu veriyorum ama sürekli değil gece gün bittiği zaman genelde günde sadece bir defa altı yedi çay kaşığı veriyorum acaba susuzluktan mı diyecem ama Dr altı Aydan önce şu verme diyor demesine rağmen şu veriyorum az bisy acaba neden böyle bir şey oluyor başınıza geldi mi ya da yakınınızın bir bilginiz var mı beslenmeden mi sudan mi yoksa başka bir şey mi Dr git derseniz üç farklı Dr gittim hepsi bir şey konusyo çocukta kan yok zorla kan alıyorlar

Merhaba. Bunlar ürat kristalleri susuzluktan dolayı oluyor. Elinizle dokunun kum gibi dağılacak. Bebeği fazla giydiriyor veya çok sıcak ortamda tutuyor olabilirsiniz bundan dolayı sıvı kaybediyordur. Bebekler bizim gibi çok terleyemedikleri için kalın giyindiklerinde veya ortam sıcak olduğunda vücutları çok ısınır bu da sıvı kaybına sebep olur. Emiyorsa bol bol emzirin ve sütünüzün sulu olması için bol su için. Mama alıyorsa mamasını birazcık fazla ölçü suyla hazırlayın. Mümkünse klima kullanın oda sıcaklığını 24 25 civarında tutun. Endişelenecek bir şey yok

Eki Görüntüle 3468864 kızlar oğlumun her bezini açmamds böyle pembe kan gibi bir şey geliyor Dr biri bir şeye alerjisi var ek gıdaya başladığınız için dedi başka bir Dr ise susuzluktan dedi bir diğer Dr ise kum var dedi şimdi anlamıyorum oğlum daha beş buçuk aylık yeni yeni şu veriyorum ama sürekli değil gece gün bittiği zaman genelde günde sadece bir defa altı yedi çay kaşığı veriyorum acaba susuzluktan mı diyecem ama Dr altı Aydan önce şu verme diyor demesine rağmen şu veriyorum az bisy acaba neden böyle bir şey oluyor başınıza geldi mi ya da yakınınızın bir bilginiz var mı beslenmeden mi sudan mi yoksa başka bir şey mi Dr git derseniz üç farklı Dr gittim hepsi bir şey konusyo çocukta kan yok zorla kan alıyorlar
Merhaba,kardeşimin doğumu çok sıcaklara denk gelmişti ve doktoru su vermemezi önerdi. Eğer suya rağmen geçmiyorsa incelenip gerekirse sünnet edilecekti. Su vermeye başladıktan sonra geçti bir şey kalmadı.siz de birkaç gün göxlemleyin,geçmezse başka sebepler araştırılır🌸kardeşim daha 10 günlükken su vermiştik hava çok sıcak olduğu için

Aynısını yaşadık oğlum 7 aylık kadardi.
Susuzluktan oldugunu söylemişti doktor. Doğru bence çünkü oğlum suyu hiç sevmiyordu içmiyordu

Susuzluktan oluyor, 6 aydan once su verilmemeli fikri cok ... boslugu dolduramadim
Cocuk bardak bardak su icmiyor, su verin hava cok sicak gecmezse iyi bir doktora goturun, daha net tahlil yaparlar bir belirti daha var ama bu cok nadir birsey

Susuzluktanda olabilir kum dokuyorda olabilir iki ihtimallede su verin kum varsada suyla kolay atar kum icin ultrason fala cekildimi tamamen kendi dusuncem ama beze bakinca cokta susuz kalmisa benzemiyor ben ogluma biraz az su vereyim sapsari yapiyor cisini

Bebegim doğdu ertesi gün doktor kontrol ederken bezi acti turuncu,pembe gibi beslenmesinden dolayi böyle dedi. Susiz kalinca oluyor ama beslenmeyle alakalı dedi. Sütümde gelmemişti tam mama verdik süt gelene kadar geçti. Ama siz başka doktorada götürün

Eki Görüntüle 3468864 kızlar oğlumun her bezini açmamds böyle pembe kan gibi bir şey geliyor Dr biri bir şeye alerjisi var ek gıdaya başladığınız için dedi başka bir Dr ise susuzluktan dedi bir diğer Dr ise kum var dedi şimdi anlamıyorum oğlum daha beş buçuk aylık yeni yeni şu veriyorum ama sürekli değil gece gün bittiği zaman genelde günde sadece bir defa altı yedi çay kaşığı veriyorum acaba susuzluktan mı diyecem ama Dr altı Aydan önce şu verme diyor demesine rağmen şu veriyorum az bisy acaba neden böyle bir şey oluyor başınıza geldi mi ya da yakınınızın bir bilginiz var mı beslenmeden mi sudan mi yoksa başka bir şey mi Dr git derseniz üç farklı Dr gittim hepsi bir şey konusyo çocukta kan yok zorla kan alıyorlar
Yani bilmiyorum yine sen bilirsin tabii ama 3 ayliktan sonra duzenli biberondan su verebilirsin canim, 6 7 cay kasigi baya az geldi bana

Benim oglumdada olmustu. Su vs dendi ama ben hep su verdim ogluma…
Hiç bir sebep bulunamadı.

X