Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Tanrıçam bi ara özelden feci uğricam sana aşkların aşkını yaşatcam aklinialirimsmile
Ama şimdi yatmazsam annem benim pc ye dalcak valla çok pis bakıyo:tomato:

satrapi avatar gibisin çadır kurmak isiyorum maaşalalh
deliii:roflol:

yavss kafam misafirdee kaldıı ve şuan yoookk bayılazaaamm akannehir
kanka valla bişey olmaz bak aynı duygular içerisindeydim ama alıştım..insan düşmeye görsün bu yola be anam:nazar:
tanrıca kankam senin sayende vallaha beni bile gaza getirdin kızım ne diyim sana
sanırım fikir en son benim topikte çıktı dimi:))

ikiniz dee beniiiiiiiiiiiiii :mymeka:

kaydirigubbakcemile3allahta seni güldürsün..kızım varya bizimkiler duysaakannehir

Kız doğal o manada demedim kişilik olarak olduğun gibisin anlamındakaydirigubbakcemile3 ama güzellik olarak da doğalsın ikisini de kapsıyo fıstığım. Şöle sana seksi bi kıyafet giydirip saçları şöle bi salladı mı eva mı kalır hiçzemuszemus kıymetini bilsin senin ki böyle duru güzellik zor bulunurzemuszemus
esmer guzelimmm benim bundan sonra karabiberim yok zaten =)canımsın sen cok utandım gene
ay eva mendesmi çekicibenneyaptımki
karabiberimle şeyda extereme kuzenler daha bomba ondan be..esmerlik bağbında:nazar:
ayrıca sen zaten çekicisin sevgilin çok nankör bence..
anam hep begendigi tıpler esmer solaryumu bile dusunuyorum o denli kafaya taktım ...
bana cok iyi geliyorsun vallaha

liv eva mendeste kimmiş o senin geceleyin dudağının kenarındaki köpüren salya bile olamaz :hulya:

Sabah namazı okunduysa..burdan bari bi Eyüp sultan yapalım..
Sevap hanemize + olsun..tööbe yaaa ne diyom bende..
eyvahedigeldismile

Tanrıçam bi ara özelden feci uğricam sana aşkların aşkını yaşatcam aklinialirimsmile
Ama şimdi yatmazsam annem benim pc ye dalcak valla çok pis bakıyo:tomato:
koğuş yaatttt:kahve:herkez yatağaaa
esmer guzelimmm benim bundan sonra karabiberim yok zaten =)canımsın sen cok utandım gene

anam hep begendigi tıpler esmer solaryumu bile dusunuyorum o denli kafaya taktım ...
bana cok iyi geliyorsun vallaha
valla sen böylede güzelsin öylede taş olursun herşey yakışır kızım sana solaryumu yazın bende düşünüyorum benimki askerden gelmeden kısmetse...kara kara bişey olucamhihoyyytsevgilin seni uyuz etmeye çalışıyo liv gaza gelme:1ninca:
tanrıcam senin topıkte cıktı seni kım gaza getirdi cıksın ortaya =)

yarın inceliycem kimden çıkmış:smiley-cool:

sey tanrıcayı gaza getiren sahsiyet birazcık ben olabilirim sanki galiba sanırım bilmiyorum :eek:

Liv cim sen o sevgilini, çok çabuk terk et..

Gel gelinim ol..oğlan 3,5 yaşında ama olsun..
Büyütürsün sen onu..Bir dudaklar var oğlumda anlatamam..
Ördek aaazlı bişey

deliii:roflol:

kanka valla bişey olmaz bak aynı duygular içerisindeydim ama alıştım..insan düşmeye görsün bu yola be anam:nazar:

sanırım fikir en son benim topikte çıktı dimi:))

kaydirigubbakcemile3allahta seni güldürsün..kızım varya bizimkiler duysaakannehir

kankaa hadi sen nişanlısın ben evliyim laaa
sen baba evinde raahtsın beni kapının önüne koyuverirse gelirim yanınaa eyvahedigeldismile

Son düzenleme:
kk ın fıstıkları ben kacıyorum bebekler

yrna kızlar bunları okunca sok olacaklar umarım biz gormedik ekleyin fln demezler

Misafirde misafirliğni bilsin be kardeşim yaa gitmek bilmedi bi

Son düzenleme:
X