Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

yok be karam al artık koynuna beni aa bak şarkı buldum sana:))hep kılmıyorum nerdeboshayallersmilesabahladıkya hani duyupta uyumak olmaz şimdi:)
neyse körler sağırlar olmasın bende sana bayıldım kızımkaydirigubbakcemile3

:roflol: ayy gece gece ne güldüm yaa annem deli gözüyle bakıyo bana:roflol: Olsun cnm bu da yeter hiç yoktan iyidir.
Bu muhabbet hiç bitmez körleri sağırları aşarkaydirigubbakcemile3 çok kanım ısındı sana haa çok doğalsın. Livimi de söylemden edemem o da çok doğal opuyorumnanaktan

yarın alayımız banlıyız kızlardelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

extreme:asigim:kankaaaa:asigim:
ulan süründürdün resmen be:))ama deydi..allah nazardan saklasın şeyda sende çok tatlısın tam tipimsiniz hani:roflol:bayılırım esmerlere
ağız yapın dişlerin gülüşün ay çok güzelsinnndelikafadulden

Tam coştun..kız sen bu zebahhh.
Hadi esmer adı geçti ya, bende nasibimi aldım herhal..

seyda sac rengin ne canım snn cok hos görünüyorrr
liv uyudunmu nerelerdesin yavrucum

simdi extreme tanrıca siz reelden tanısıyormusunuz :jeyyar:

Kuzenime sordum koyu kumral ddi cnm boya diil boya olsa sölicem hangi renk oldğnu ama tamda kestiremiorum sırnaşık şey

İnsan kendi saçının rengini bilmezmi yaaaaaaaa :roflol:

kıslar bu eski bi resmim geç oldu artık göz kapatmakla falan uğraşmıyım diye bu resmi ekledim yarın öğrenir başka bi resmi eklerim 2 yıl önceki ben

....

Son düzenleme:

Kızlar hepinize çok teşekkür ederiz o sizin güzelliğinizz Şeniz

Kuzen baya panik yaptı valla bende bölee ona bakıorum yanında :1shok:

satrapii canım çok hoşsun yaa maşallahhh tam gzler gösükmüo amaa
gösükse ne olur aceppp Şeniz

satrapimm kesin birine benzetemedim ama gördüğüm kadarıyla japon hatunlarınamı benziosn ne opuyorumnanaktan

kız hülya açtım hareketli avatarlar çıktı laelaelaelaelae
sen nerdesin ya bi göremedim fisfisfis

:roflol: ayy gece gece ne güldüm yaa annem deli gözüyle bakıyo bana:roflol: Olsun cnm bu da yeter hiç yoktan iyidir.
Bu muhabbet hiç bitmez körleri sağırları aşarkaydirigubbakcemile3 çok kanım ısındı sana haa çok doğalsın. Livimi de söylemden edemem o da çok doğal opuyorumnanaktan

esmer guzelimmmmm benimmmm cok tesekkur ederim ama ama ama keske dogal olmasaydım benimkısı hem cekici kızları begeniyor eva mendes gibi =(

X