kızlar annenize hangi aralıklarla gidersiniz

biz de ayrı şehirlerdeyiz ama çok uzak değil annem izmitte. ayda bir ancak gidebiliyorum ama o da geliyor arada. iş güç çocuk derken anca yetişebiliyorum.ama her sabah 8 de ve gün boyunca en az 3 defa telefonda konuşruz.

hergün diyebilirim giderim aksama kadar oturur sonra gelirim gidemezsem muhakkak o gelir

annemle aramız 5 dk falan oyuzden sık sık gıderım haftada 3 4 kez gıderım bazen abartırım hergun ugradıgımda olur hatta babam dalga geçer senin evin yokkmu diye jeyyar gıtmedigim günlerdede msnde cam acıo konusuruz jeyyar

Evlerimiz çok yakın. Kendi evime gitmek için muhakkak annemin kapısının önünden geçmem gerekiyor. Eğer uğrayamazsam bile camdan muhakkak el sallar bana bekler geliş saatimi.
Sabahları bile el sallamak için cama çıkar.
Eşim 4-12 olunca zaten annemde olurum.10-11 gibi eve dönerim.

valla aynı sokakta oturduğumuz için:teytey:haftanın 3 günü falan ordayım
ama diğer dört günde annişimle beraber gezeriz.
o yüzden haftanın 7 günü beraberizzzz:dance::dance:

evlendik ya artık kafana göre gidemiyorsun tabi bizimkiler uzaktalar tatilden tatile o da erkek tarafından fırsat buldukca ama her gün 2-3 telefonla konuşurum.

evli değilim ama babam evlendiğimdede 15 günde 1 görüşürüz diyo:çok üzgünüm: az görüşürsek daha tatlı olurmuş ne yani dedim haftada 1 gelsem kızarmıısn dedim kızarım tabi dedi ne öle her hafta her hafta dedi annem kzııyo saçmala özlerim ben kızımı diye ama babam böle diyo işte bakalım evlenirsem nasıl olcak ama ben böyle demesine çok üzüliyorum :çok üzgünüm:

Senede bir gorusuyoruz malesef ben gurbette oldugum icin
Herseye alistimda bir gurbete, hasrete alisamadim ...Ailesi yakininda olanlara ne kadar imreniyorum ne kadar sanslisiniz bir bilseniz.:çok üzgünüm:........

ben annemle bir saat uzaklıkta oturuyorum ama sık sık görüşüyoruz.bir arkadaşım evlenirken annesi bize sık sık gelme kayınvalidenler laf etmesin demiş hayret ettim.benim en yakın arkadaşım annemdir.

canım ben yeni evliydim annemlere gitmiştim ordada biriyle karşılaştım ve konuştum kayınbabam bunu görmüş ve eve gittim bi kıyamet koptu ben o adamla konuşmanı istemiyorumda babaevine bu kadar sık gidilmezde 3 haftada ayda bi kere kaynanala gideceksinde sanki izmirde yaşamıyoruz ve bunu söyleyen aynı zamnda amcam oluyo ben dondum kaldım bişeyde diyemiyorum boğazımda düğümlendi bişeyler hemen yukarıya çıktım ağlıya ağlıya allahım bu ne böyle saatlerce ağladım belki ama kayınvalidem hiç bişey demez hem demeyede hakları yokki benim ailem çünkü

maalaesef bazı insanlar bayanlar evlenince ailesinden tamamen kopacağını düşünüyor.vede öyle isteyen insanlar var sanki ailen seni onlara evlatlık veriyor.bi akrabam evlenince kayınvalidesi kıza baba evi mevsimliktir bi kız evlenince babasının evine öyle sık sık gitmez demiş.kendi kızıda evlenince annesinden hiç cıkmıyodu.insana kendi ailesinden ne zarar gelebilir.

valla ben haftada en az 3 gün annemdeyim.....:)))

kayınvalidemin gönlü ne zaman olursa kayınvalidemle birlikte gideriz yalnız ananın evine gidilirmi ayıııpp ya annen akılverirse ayda yada 2 ayda bir ama hergün 3-4 kere ararım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…