kızlar annenize hangi aralıklarla gidersiniz

evlendiğimde annemi kaybedeli 2 yıl olmuştu zaten.onun yeri doldurulmaz ama annemin yerine ablamı koymayı çalışıyorum.her cumartesi ablama giderim hergün saat 11:00 de ararım.ALLAH'ım onun acısını tattırmasın bana bu sefer dayanamam.

yanınızda iken annenizin kıymetini bilin arkadaşlar.insan çok arıyor o günleri.

allah sabir versin,basiniz sag olsun.ben de annemi cok severim ama ayri sehirlerde oldugumuz icin sik sik goremiyorum 15 gunde bir falan goruyorum ama her gun telefonla konusurum.

Anneciğim hayattayken yolu çok ters olmasına rağmen haftanın 3-4 akşamı iş çıkışı ve hafsonunda muhakkak uğrardım...
Zaten 6 aylık evli iken hastalandı.

Hergün 4-5 defa arardım bazen hala elim telefona gidiyor...
Napalım yaşıyoruz işte, annemsiz yaşayamam diyenlere inat...
Biz okadar sevmiyoruz çünkü. Yaşadığımıza göre...

canım öyle güsel demişsinki ağzına sağlık walla
kimi insanlar nasıl dayanıyorsun yaaa annem olmasa ben yapamam valla bravo bu ne sabır diyenler bile oluyor ama allah öyle bir sabır veriyorki insana ayaktayız işte
dediğin gibi demekki biz okadar sevmiyoruzki yaşıyoruz hala

Bende 2-3 ayda bir gidiyorum, ama msn den her gün görüşüyoruz.

kızlar annem bana çok yakın olduğu için hergün ordayım yanımda olması çok güzel allahıma şükürler olsun

iki günde bir ama annem bıkarsa o ayrı valla

anneciğim bazen bana geliyor..
sarı saçları masmavi gözleriyle rüyalarıma giriyor..
her uyandığımda keşke sarılsaydım öpseydim onu diyorum..belki özlemim biraz diner diye.

anneciğim bazen bana geliyor..
sarı saçları masmavi gözleriyle rüyalarıma giriyor..
her uyandığımda keşke sarılsaydım öpseydim onu diyorum..belki özlemim biraz diner diye.

canım çok etkiledin beni başın saolsunsenağlama ve tabi diğer annesini kaybeden arkadaşlara da baş sağlığı diliyorum:çok üzgünüm:
ben de malesef uzağım bitanecik anneciğimee:1no2: şimdi umrede çookkk ama çookkk özledim.gelecek ay gidip karşılayacağım bir aya yakın kalacağım inşallah yanında:1hug:
annem benim herşeyim.tabi ki baba kardeş de farklı ama annem bambaşka benim için.allah yokluğunu göstermesina.s

eskiden daha doğrusu bebeğim yokken haftasonu muhakkak gider haftaiçide 1 yada 2 kere uğramaya çalışırdım ama şimdi bebeğim olduğu sadece haftasonları gidebiliyorum oda çalıştığı için her zaman gelemiyor zaten ama her gün en az 3 kere telefonla konuşuyoruz

yıllarca senede bir kez görürdüm anneciğimi,artık yakınımda yaşıyor.ayrı kaldığımız yaılların acısını çıkartıyoruz.nerdeyse her gun gidiyorum anneme:)
18 yıl ayrı kalınca böyle olması normal gibi...

Eskiden yani 7-8 ay öncesine kadar yılda bir kez o da bir hafta 10 gün görürdüm annemi. Hep çok
uzaklarda olmuştuk eşimin işi dolayısıyla. Şimdi dah yakınız ama yine ayda veya 45 günde bir görebiliyorum annemi.
Ayrıca sık sık telefonla görüşürüz. Hiç ayrı kalamam derdim ama büyük konuşmamak gerekiyormuş.
Evdekilerden en uzağa giden ve ailesini en az gören ben oldum malesef.
senağlama

ilk önce annesini kaybeden arkadaşlara baş sağlığı diliyorum.allah sabırlık versin.
ben de her cumartesi gidiyorum anneme.hafta içi kızımın okulu olduğu için gidemiyoz.
ama eğer misafir gelirse bi işi olursa o zaman hafta içide gidiyom.

ah ah ya biz gurbettekilerin hali nolcak arkadaslar.kimisi her sene izine gidince görüyor ama benim imkanim iki senede bir oldugu icin ancak o zaman görüsüyoruz. daha gecen arkadaslarla beraber otururken bu konuyu konusmustuk hatta arkadas demistiki bizim hep bir özlemimiz olacak o da her istedigimizde anamizi görememek ona telefon acip gel anne bugünde bende kahvalti edelim diyemiycez dedi arkadas hepimiz oturduk agladik ya senağlama

çaliştiğim Için Hafta Içi Falan Uğrayamiyorum Akşamlarida Yorgun Olabiliyorum Cumartesileride çalişmiyorum Ama Esşim Tutturuyor Yalniz Gitme Beraber Gidelimdiyor Pazarlari Bir Tek Uğrayabiliyorum Okadar AMA TELLE SÜREKLİ ARARIM

Aynı mahalledeyiz zaten haftada bir muhakkak gitmeye çalışırım ben gidemezsem o gelir

çook uzağız ama evlendiğimden beri hergün 2 kez ararım sabah ve akşam.eskiden aynı şehirde oturuyoduk.hemen hemen hergün görüşürdük.gideceğimiz yere beraber giderdik.
şimdi çok özlüyorum.canım annem benim

kuzum annen uzakta galiba

aaahhh...ahhh...
aramızda 900 km var...
yılda iki kez görüyorum anneciğimi...
ama kaç kez konuşuyorum sayamıyorum....
Allah acısını yokluğunu göstermesin de kendi kararımın acısını çekerim ben...

Aynen Bety, arabayla tam 16 saatlik bir mesafe.O yüzden en fazla 2 kere 10 ar gün görebiliyorum.15 senedir ayrıyız biz. Gönüller bir olsun, napalım:çok üzgünüm:,
Aslında çok özeniyorum aileleriyle aynı şehirde oturanlara. Bazılarıda yakınırlarya aynı şehirde ama farklı yerlerde oturmalarından. ya bizim gibi olsalar, dimi.:a015:

X