kızlar annenize hangi aralıklarla gidersiniz

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
şahsen ben çalıştığım için hafta sonları gidebiliyorum 2 haftada bir felan hafta ortası çok nadir gittiğim olur o da hasta olursa veya biri gelirse onları görmeye giderim telefonla görüşürüm ama

• Konu Sahibi EU2
tatlım bizim küçük cadının okulu olduğu için haftaiçi imkansız gibi birşey..her hafta sonu gidiyoruz diyemem ama 2 haftada bir gideriz,her sabahta 8,30 da mutlaka arar seslerini duyarım...

• Konu Sahibi EU2
canım benım bıraz uzak oldugu için ayda 1 gıderım ama 3 gun kalırım

• Konu Sahibi EU2
Ayyyy canım annem benimmmmm :asigim: Evim ona yakın her gün iş dönüşü kapıdan da olsa uğrar bi öper öyle giderim evime. Haftanın en az 4 günü görürüm yani anneciğimi :dance: Gündüzde en az üç-dört kere ararım a.s İyi ki yakın oturuyorum ona.

• Konu Sahibi EU2
günde en az 3 kere tel. konuşuruz. haftasonu ben giderim o da haftaiçi bizi özlediğinde akşamları gelir. arabası olduğu için problem olmuyo görüşmemiz. oğlum ve eşim dışında şu koca dünyada bir annem birde kardeşim var zaten...

• Konu Sahibi EU2
ANNECİĞİMİ 2003 DEKAYBETTİM BEN O VEFAT ETTİKTEN 1YIL SONRA EVLENDİM AMA HAYATTA OLSAYDI KESİN HERHAFTA HATTA HAFTA İÇİDE SIK SIK GİDERDİM BEKARKEN BİLE İŞYERİNDEN ANNECİMİ SIKSIK ARARDIM SESINI BİLE DUYMADAN YAPAMAZKEN ŞİMDİ KİMBİLİR NERELERDE..
ONU ÇOK ÖZLÜYORUM....
:a015::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU2
valla evleneli 9 ay oldu sayılıdır annemlerde kalmam ama cumartesi günü gittim pazar günü kaldım çokda güzel oldu hiçbişey babaevi kadar rahat değil ya demi kızlar

• Konu Sahibi EU2
zenancım çok üzüldüm inanki ama o da allahın takdiri valla canım çok kötü oldumsenağlama

• Konu Sahibi EU2
Senede bir en fazla iki kere görüşürüz. Haftada 1-2 telefonlaşırız.

senede 2- 3 defa o gelir ama muhakkak her gün ararım anneciğimi, kızlar eviniz aynı şehirde ne güzel

Çok yakın oturuyoruz çok şükür.Sallanarak yürüsem 5 dakikada giderim.
Hemen her gün 10 dakikalık da olsa uğramaya çalışırım anneme..:1hug:

annemden çıkmamki:icecream:
haftanın 1-2 günü kalırım zaten onun haricindede giderim
gitsemde gitmesemde mutlaka hergün hiç şaşmaz ararım :icecream:
annemsiz yaşayamam ben :1no2:
allahım onu başımızdan eksik etmesin

evlerimizin arasinda 15 dk mesafe var
her haftasonu giderim ara sira haftaicide giderim
yakin oldugu halde ozluyrm iyiki asri asri memlekete gelin olmadim

senağlama aydabir kere gitmeye çalışıyorum. senağlama
Telefonla her sabah görüşüyoruz ama sırnaşık şey
Keşke benim anneciğimde yakın olsaydı da her gün gidebilseydim :1no2:

Allah Annemizi Babamizi Basimizdan Eksik Etmesin Onlara Sağlikli Uzun ömürler Versin Allahim....
Hafta 2 Gün Bende Dir Annem Eşim 1 Gece Eve Gelmez Iş Yüzünden Annem Benle Kalir Hamiş Oldugum Için Hafta 2 Yada 3 Kez Anneme Giderim Yemeğe Bu Akşamda Onardayiz Ve Allah Izin Ederse Pazarda Bana Gelecekler....... :))))))))))))))))))))))999

BENDE HAFTA İÇİ AKŞAMLARI GiDERİM. ( En az 2 akşam )
O YETMEZMİŞ GİBİ, HAFTA SONLARI DA GİDERİM. ( Eşim hafta sonları çalışıyor
)

Anneciğim hayattayken yolu çok ters olmasına rağmen haftanın 3-4 akşamı iş çıkışı ve hafsonunda muhakkak uğrardım...
Zaten 6 aylık evli iken hastalandı.

Hergün 4-5 defa arardım bazen hala elim telefona gidiyor...
Napalım yaşıyoruz işte, annemsiz yaşayamam diyenlere inat...
Biz okadar sevmiyoruz çünkü. Yaşadığımıza göre...

Son düzenleme:
aaahhh...ahhh...
aramızda 900 km var...
yılda iki kez görüyorum anneciğimi...
ama kaç kez konuşuyorum sayamıyorum....
Allah acısını yokluğunu göstermesin de kendi kararımın acısını çekerim ben...

Bazen haftada bazen onbeş günde bir gidebiliyorum.
Fırsat olsa da keşke daha sık görüşebilsek ama olmuyor işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…