Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Bende düne kadar yaptığım da hep tek çizgi gözüküyordu bugün yaptığımda ikinci cizgi silik cikti

Eklentiler

• A8A4B575-5618-45FE-BBD9-82595483D35E.jpeg
    22,1 KB · Görüntüleme: 266
Yaa üzülme canım. Bak seni ümitlendirmek istemiyorum ama demiştim sana adet olmam gereken 8. Ya da 9. Gün sonrası negatifti kan testim benim. ama adetim düzensiz işte benim. Beni de örnek alma Rabbim doğru zamanda verecektir. Üzülme nolur
Sonucum ne yazıkkı negatıf cıktı 0.15.Morelım cok bozuk çok üzgünüm şuan

Geçen ayda negatıf oldu bu ayda ovulasyonla takıp ettıgım halde oldu bır sorun mu var stresten mı hıcbır sey bılmıyorum kafam cok karısık morelım cok bozuk cok
Stresten de olabilr canım pes etme illaki olucak ama için rahat etmez dersen doktora görün ne zamandır deniyorsunuz?

Geçen ayda negatıf oldu bu ayda ovulasyonla takıp ettıgım halde oldu bır sorun mu var stresten mı hıcbır sey bılmıyorum kafam cok karısık morelım cok bozuk cok
Canım neden bir sorun olduğunu düşünüyorsun hemen iki ayda.Kaç yıldır deniyorsunuz onu de bana bi?

Valla canım bende cok umutlu bır ay gecırdım bazsn stres bazen mutluluk geldı çattı bu zaman nıye gecıktı onuda bılmıyorum gecen ayda gecıktı bu ayda bole oldu normalde asla adetım gecıkmez ıste sımdıde bole negatıf benı yıktı resmen

Canım neden bir sorun olduğunu düşünüyorsun hemen iki ayda.Kaç yıldır deniyorsunuz onu de bana bi?
Yıl olmadı canım bız yıllarca korunduk ama herhangı bır ılac kullanarak degıl eşim korundu sadece ocak ayında akısına bıraktık bu ay da dedıgım gıbı yumurtlama takıbı yaparak denedık ama bole cıktı ıste

Yıl olmadı canım bız yıllarca korunduk ama herhangı bır ılac kullanarak degıl eşim korundu sadece ocak ayında akısına bıraktık bu ay da dedıgım gıbı yumurtlama takıbı yaparak denedık ama bole
Stresten de olabilr canım pes etme illaki olucak ama için rahat etmez dersen doktora görün ne zamandır deniyorsunuz?
2 aydır denyoruz benm sadece hormon testı vermem gerekır gecen sene muayne olmustumm hıcbır sorun cıkmamıstı bılmıyorum esımde muayne oldu ama detaylı olmadık ıkımzde deneyelım olmazsa detaylı oluruz dedık.

Canım bak bizde eylülde başladık denemeye bu ay oldu. Daha tam tutuncak mı belli değil. kalp atışı duyulana kadar da kesinlik yok. Bunları düşünme. 1 yıl bile normalmiş hamile kalamazsan eğer. Boşuna stres yapıyorsun. Evet ilk aydan hamile kalanda oluyor ama sonuçta bu bir mucize.

Kısmette ne varsa o olur Rabbım hayırlı zamanda nasıp etsın ınsallah hep boyle dua ettım ama ınsan uzuluyor elınde olmadan
Kesinlikle öyle bende negatif çıksam üzülcem hiç takmayan insan bile üzülüyor rabbim en yakın zamanda hayırlısını nasip etsin inşallah isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…