Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Ayse kya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
253
58
Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullanarak yumurtlama gününü değerlendırdık ve üstünden bugunle birlikte tam 19 gün geçti normalde 6 ya da 7 martta adet olmalıydım ama olmadım bugun 9 mart ilk idrarla kaset test yaptım ve sonuç negatif çıktı.Aslında kan testi vermek istiyordum dün doktora gıttım 2 gün gecıkmeyle yapılan kan testı dogru sonuc vermez 10 gün beklemen lazım dedı ve haftaya çarşamba gidip kan vermem gerektiğini söyledi, 2 gün gecikmesine rağmen kaset testde de cıkmayınca kafam karıştı böyle bır durum yaşayıp gebe olan var mı?Ve son ıkı gundur sag kasık bölgemde akşamları ara ara ağrı oluyor ama gündüz pek olmuyor , akıntımda normal bır sekılde gelıyor bugun sabah cok fazlaydı ama bir de halsizim hep yatmak istiyorum psıkolojıkmı vucdum mu yorgun bilmiyorum bir de ,onun dışında ne bır adet belırtısı ne de bır gebelik belirtim yok.Kaset testde de cıkmaması kafamı karıstırdı ıllakı cıkmazmıydı 2,3 gun gecıkmeyle bazı ınsanlarınmı 2,3 gün kala bıle cıkıyor.Eşimde hemen kan testı yapmamı ıstemıyor akışına bırak dıyor ben napıyım bır akıl verın.

Genelde iliskiden 2 hafta sonra 15 gun sonra kanda cikar biliyorm hatta daha erkende olabilir idrarda bile gorunur diye biliyorm

Hatta benimki iliskinin uzerinden 20 gun gecti 20. Gunde idrar testi yaptm 2 cizgi cikti belirgin sekilde ondan oncede yapsam cikardi cunku 6 subatta deprem falan oldu sonra unuttm o korkuyla ama hersey belliydi bende

Hatta benimki iliskinin uzerinden 20 gun gecti 20. Gunde idrar testi yaptm 2 cizgi cikti belirgin sekilde ondan oncede yapsam cikardi cunku 6 subatta deprem falan oldu sonra unuttm o korkuyla ama hersey belliydi bende
Herşey belliydi derken belirtilerinizden mi anladınız?

Canım benım yumurtlama gununude sayarsam 19 gün gecmıs ustunden ve adetımden de 3 gun gecıkmem var kaset testte hıcbır sekılde pozıtıf cıkmadı ama kan testı vermedım ve adet olcak gıbı bı agrımda yok hamılelık belırtılerının de çoğu yok arafta kaldım ya adet olursam dıye dusunuyorum verip hüsrana uğramak istemiyorum kaset de cıkmayınca dün vermek ıstedım doktor kabul etmedı napcam bılmıyorum.

yumurtlamdan 10 ğün sonra kanda cıkmadı benim,adet geçtikten 1 hafta sonra kanda 600 civarlarında çıkmıstı.hafytaya beklemene gerek yok canım iki gün falan kan verebilirsin
Yarın adet olmazsam yapıyım en ıyısı.Canım senın adet gecıkmesı surecınde kasette nasıl cıktı yapmışmıydın kaset test belırtılerın varmıydı gebelıkle ılgılı.

Benım bugunkı ıdrarda cıkmadı 19. Gunum yumurtlamadan sonra

Hayırlsı olsun inşallah benimde tutmuştur 4 gün var başka belirtilerin nelerdi?
Bak boyle anlatayim iliskiye girdikten 4 5 gunmu 6 gunmu ne sabahti baya sol tarafima bir agri girdi gecmedi hatta canim cok acidi bagirdigimi hatrliyorm snrasinda oyle birsey olmadi adet gunum geldi adet sancim vardi ama adet olmadm adet sancisi hep cektim suan 2 ayimdayim mesela ikinci adet gunum yaklqsti yine agrim oldu misal neyse konumuza donelim cok duygusallastim kizdm bagrdim trip atiyordm esimde bir haller var dedi mesela ha bide benim meme uclarm beyaz kabuklanma olmustu acima yoktu ama kabuklanmisti ilkez oldu sasirdm hatta akintimda sut gibiydi parca parca beyazdi bunlari hatrliyorm suan canim benim

Anladım canım ayy inşallah bende hamile kalmışımdır ya

Yarın adet olmazsam yapıyım en ıyısı.Canım senın adet gecıkmesı surecınde kasette nasıl cıktı yapmışmıydın kaset test belırtılerın varmıydı gebelıkle ılgılı.
adetten bire kaç ğün önce yaptım canım nagatifti, geç döllenme olmuştu. bel ve kasık ağrım vardı.bir de yumurtlamadan beri geçmeyen gögüs ağrım vardı

Insallah sağ salim bebişini kucagına alırsın canım.ben napsam yarın adet olmazsam yapıyım dıyorum testı

Insallah sağ salim bebişini kucagına alırsın canım.ben napsam yarın adet olmazsam yapıyım dıyorum testı
Sıkma kendini ama nekadr dusunursen olmazmis yengem boyleydi ona takma diyorduk hatta alalh insallah tez zamanda sanada cift cizgiyi gormeyi nasip eder

Kizlar birde soyle bisey diyim ilk kizima hamileyken 3 4 gun geciken adetim de bile negatifti sonradan pozitife dondu yani umudunuzu kaybetmeyin olacagi varsa olur
Canım bu soyledıgın bana umut oldu.Doktorda sımdı negatıf cıkar hamıle degılım zannedersın belkı sonra pozıtıf olur dedı en doğru sonuc adetın 10 gun gecıkmesı dedı bende çarsambaya kadar sabredemıycem eşimde bugun yapma dedı yarın 20 gun olcak döllenmeden bu yana yarın yapıcam sanırım adet olmazsam

Sıkma kendini ama nekadr dusunursen olmazmis yengem boyleydi ona takma diyorduk hatta alalh insallah tez zamanda sanada cift cizgiyi gormeyi nasip eder
Ben cok ıstıyorum ve ılk baslarda cok takıyordum ayın sonuna dogru saldım kendımı ama ıcım ıcımı yıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…