Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Adet bıttı gün aşırı başladınız bır sonrakı adete kadar mı hıc ovulasyon kullanmadan
Yok kullanmadım çünkü kullandigim zamanlarda stres yapiyordum hatta aralik ayinda doktora gittiğimde doktor ultrason ile bakti yumurta olgun bugün ilişki olursa gebelik olur dedi ama maalesef sonuç yine negatifti şubat ayinda adetime 5 gün kala gün aşırı iliskiyi bitirdik inşallah pazartesi kan testi vericem sizde stres yapmayin hatta cokk rahat olun beyin bu konuda cok etkiliyo

Aynen öyle bende bu ay çok ama çok istiyorum ama bakalım 3 gün var ne olacak. Merakıma yenik düşüp bugün erken gebelik testi yapıcam eve gidince
Ben aşırı stres yaptım bu ay gecen ayda ole oldu ıkı aydır bır seyleri kafama taktım onlarda etkılemıs olablır bır de aşırı derecede araştırma yapıyordum hepsı bende strest yaptı aklımdan cıkartıp akısına bırkmam lazım

Ben en ıyısı ovulasyon ısını bırakıyım gün aşırı ve stresten uzak bır ay gecırırsek ınsallah olur takıntı yapmak bıtırıyor ınsanı

Son düzenleme:
Sen bilirsin. İçin nasıl rahat edecekse öyle yap zaten
Aslında ben dırek bu ay kontorle gıdyım dedım az once eşimle konustum gıtmıycez dedı daha 2 ay oldu bırkac ay akışına bırakalım en son çare yoksa gıderı dedı.Bır de kızlar da gün aşırı denemışler ovulasyon kullanmadan bende oyle yapıyım bu ay da ovulasyon benı cok strese soktu bu ay

Düşünmemek zor ama akışına bırakmak gerekiyor. 7 aydır bekliyordum olmamıştı Ocak ayında ara tatilde memlekete gittim aklıma bile gelmedi bebek fikri. O ay olmuştu. Devam etmedi ama bu başka topiğin konusu :) tamamen aklımdan çıkarmak gerekiyor nasıl olacaksa artık :) inşallah gönlünüzce olsun.

Ama bu ay acaba hamile miyim diye düşünmeyin artık hala, olsaydı kanda çıkardı. Olmadığı kesin. Zaten acaba var mı düşüncesi bile adeti geciktiriyor.

Cok dogru soluyorsunuz ben o kadar taktım kı anlatamam ama sureklı arastırıyorum var mı yok mu dusunuyorum bu ay yapmıcam kesın kararım hatta sıtelerden uzak durucam ben yogun sekılde spor yapıyorum ıkı aydır sporu bıle bıraktım belkı hamıle kalırsam bır sey olmasın dıye her ıhtımalı dusundum her seyın başı stres ne yzıkkı.Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın

Son düzenleme:
İşte stres olmaması lazım ama isteyince de oluyor maalesef bidahaki ay olur inşAllah canım

Aslında kontrole gitmekte kötü bir şey yok. Hatta üniversitede doktor bana ne zamandır deniyorsunuz dedi aa yeniymiş dedi. Ona rağmen eşinde ürolojiye gidip sperm kalitesine baktırabilir çocuk düşünüyorsanız dedi. Bunlar olağan ve olması gereken şeyler aslında.

Doğru soyluyorsun bende ikilemde kaldım oncelıkle benm stresi bırakmam lazım her sey yoluna gırer ınsallah bakalm bı adet olyumda ne olcak zaman göstericek desteklrınız ıcın cok tesekkur ederim herkese teskkur ederim hepiniz çok iyi nıyetlısınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…