Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Ben ilişkiden 11 gün sonra kan testi yaptım negatif çıktı. Herhalde değilim diye düşündüm hamileyim. Hele ki seninki kaset test. Biraz daha bekle kan testi yaptır

Benim adetim son zamanlarda düzensizdi o yüzden adet tarihimden örnek veremiyorum ama ilişkiden 11 gün sonra kan testim kesin negatifti 1 hafta sonra pozitife döndü. Ara ara evde de test yaptım hep tek çizgiydi. Son yaptığımda silik çizgi çıktı. Hatta erken gebelik testleri hiç işe yaramadı. Yani kaba bir hesapla ilişkiden 17 gün sonra falan kaset silik çizgi gösterdi.
Kanda ne zaman öğredin canım.Kasette ne zaman.Ben daha kan vermedım işte

Ben bugun sabah yaptım 18,19 Gun olmuş oluyor yumurtlamadan sonra kasette hıcbır sey cıkmadısizin silik cıktıgında kanda beta hcg kaç cıkmıştı.

Silik çıktığı zaman kan testine gittim hemen 280 kusur çıktı. Kan testi yaptığında haber ver. Rabbim gönlüne göre versin.

Son düzenleme:
Ben aynı hasta olcak gibiydim. Göğüs hassasiyeti, kasık ağrısı, iğne batma hissi. Muhtemelen ilk yaptırdığım test ya yanlış ya da karıştı falan hastanede. Ya da bir gün sonra falan yapsam pozitif olacaktı.

Sımdı kac aylık gebesın.Bende hıcbır sey hıssetmıyorum garıp sekılde sadece sag kasgıma agrı gırıyordu ıkı gundur 5,6 gun oncede ole oldu bıraz halsızlıgım var bıde ama ayırt edemıyorum belırttılerı.acaba kac hcg olunca kasette cıkar ben bugun yaptım cıkmadı artık yarın adet olmazsam kan verıcem dayanamıyorum.Eşim verme dıyorda cok merak edıyorum boş
Çıkarsa dıyede korkuyorum

Benim daha yeni 3 hafta 4 günlük. Sana tavsiyem en yakın zamanda kan testi ver. Herkesin belirtileri aynı olmuyor. Benim baş dönmem mide bulantım vs yok mesela. Aşırı iştahım kesik. Bazısının daha ilk zamandan iştahı açılıyor ve baş dönmesi vs oluyor. Bünyeye göre değişir yani. Benimde kasığıma sağdan ağrı giriyordu. Halsizlik vardı arada uyuyakalıyordum ama griptim. Grip ilacından uyuyorum diye düşünmüştüm.

Bide benim silik çizgim çok belli belirsizdi. Dikkatli bakmazsan asla farkedemezdin. Hatta inanmayıp tekrar yaptım o da aynı şekilde. Kan testi vermeden doğruyu öğrenemeyeceksin. Vakit kaybetmeden git.

Benmde iştahım hıc yok kaç zamandır.Yarın adet olmazsam kan verıcem doktor carsambya kadar bekle dedı 10 gun gecsın adetten dedi de işte o zamana kadar bekleyemem heyecanlanıyorum o zaman senın şubat ayında oldu gebelık benmde olursa aynı zamanda olmuş olucazİnşallah gebeyımdır yarın bellı olur artık

Bide benim silik çizgim çok belli belirsizdi. Dikkatli bakmazsan asla farkedemezdin. Hatta inanmayıp tekrar yaptım o da aynı şekilde. Kan testi vermeden doğruyu öğrenemeyeceksin. Vakit kaybetmeden git.
Bende zannedıyorumkı beta 20,30 cıkınca ıdrarda cıkar senınkı yuksek cıktıgı halde tam bellı degılmıs resmi varmı kaset testın canım

İnşallah hamilesindir ama değilsende sakın üzülme. Rabbim doğru zamanı biliyordur. Benimki istisna bir durumda olabilir kaset test için. Markadan markaya bile değişiyormuş. Fotoğrafı yok malesef çekmemiştim

Birde aklında bulunsun sağlık ocakları kan testini sonucunu geç veriyor. Diğer gün çıkıyor diye duydum. İlk negatif çıkanı devlette yaptırdım 3 4 saate çıkmıştı. Özelde de 1.5 saate falan çıkıyor.

Kuzum özel hastanede verıcem yarın oğlen giderim.Saglık ocakları dedıgın gıbı ertesi gune verıyor ben carsamba versem persembe cıkar yanı

İnşallah hamileyimdir değilsemde kısmet değilmiş ve vaktı gelmemiş demektir cok dua edıyorum Rabbım inşallah bana nasıp etmıstır ve gebeyımdır.Degılsemde bıran once adet oluyumda bıde gecıkti dıye strese gırmıyım ya.

Hayırlı haberlerini bekliyorum. Bana da hamile arkadaş çıkmış olur, dertleşiriz. Stres yapma en doğru zamanda olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…