Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Benım bugunkı ıdrarda cıkmadı 19. Gunum yumurtlamadan sonra
Benimde bu ay öyle oldu test yapıyordum 1 gün sonra silik çıkıyordu. Adet gecikmesi 1 hafta oldukdan sonra test yapar yapmaz silik çıktı yani söyleyeceğim o ki adetin 1 hafta geçmesini bekle inşallah vardır

Benimde bu ay öyle oldu test yapıyordum 1 gün sonra silik çıkıyordu. Adet gecikmesi 1 hafta oldukdan sonra test yapar yapmaz silik çıktı yani söyleyeceğim o ki adetin 1 hafta geçmesini bekle inşallah vardır
İnşallah gebeyimdir kuzum ,cunku bugun adet olmazsam gıdıcem hastaneye kan verıcem kasette dun silik bile cıkmadıgı ıcın kafan karıstı bazı arkdasların adete 2,3 gun kala sılık cıkıyor ya da adet gunu benm gecıken 3. Gun bıle sılık cıkmaması benım kafamı karıstırdı ama adette olmadım işte.

İnşallah gebeyimdir kuzum ,cunku bugun adet olmazsam gıdıcem hastaneye kan verıcem kasette dun silik bile cıkmadıgı ıcın kafan karıstı bazı arkdasların adete 2,3 gun kala sılık cıkıyor ya da adet gunu benm gecıken 3. Gun bıle sılık cıkmaması benım kafamı karıstırdı ama adette olmadım işte.
Geç döllenme olmuş ola bilir bende de aynı durum var

Şimdi ne kadar oldu gebeligın canım.Bir dekanda beta hcg kac olunca ıdrarda cıkıyor.
20 haftalıgız canım ben 600 'dü ilk öğrendiğimde çok net çıkmıstı idrarda,zaten bir ğün öncesi ovulasyon testi vardı elimde onu yapmıştım,ondan koyu görünce kafam karışmıştı

Tam yumurtlmadan kac gun sonra cıktı gebelık kanda canım.benım şoyle dıyım 6,7 gun once kasıklarıma agrılar oluyor adet olcakmısım gıbı sonra gectı ara ara oluyordu sımdıde yok mesela son ıkı gundur aksamları agrı gırıyor sag kasıgıma ama adet mı olcam bılmıyorum normalde benm karnıma yarım saat aralıklı agrı gırer bı adet sancısı var o gırdımı derımkı sımdı olcam lavaboya gıderım olmusum ole gıbıde degıl degısık ama sık sık olmadı.bazı gunler oluyor bazen olmuyor mesela bugun hıc olmadı agrım.
yumurtlamdan 15 ğün sonra öğrendim canım,idrarda öğrendim önce sonra kan verdim.adetin ne zaman senin?

20 haftalıgız canım ben 600 'dü ilk öğrendiğimde çok net çıkmıstı idrarda,zaten bir ğün öncesi ovulasyon testi vardı elimde onu yapmıştım,ondan koyu görünce kafam karışmıştı
Ovulasyon nasıl kullanılıyor yani koyu olunca ne oluyor silik olunca ne oluyor? Ya da yumurtlama zamanı da geçince 2 çizgi nasıl çıkıyor ya da çıkıyor mu? Bide hangi ovilasyon testini kullandınuz?

Ovulasyon nasıl kullanılıyor yani koyu olunca ne oluyor silik olunca ne oluyor? Ya da yumurtlama zamanı da geçince 2 çizgi nasıl çıkıyor ya da çıkıyor mu? Bide hangi ovilasyon testini kullandınuz?
canım instagramdan bir gebenin ğünlüğünden aldım,adetlerin düzenli ise işe yarıyor gerçekten ben yumurtlama ğünümü değerlendirmiştim. c çizgisi hem koyu oluyor zaten yani vücudumuzda lh hormonu az da olsa her zaman vardır. yumurtlama zamanı bu hormon yükseliyor ve yanında ki t çizgiside c kadar koyu çıkıyor. ozaman yumurtluyorsun demektir.netten resimlerine bakarsın.gebelikte de bu hormon yükseldiği için gebe olma ihtimali olanlar yapıyor benim evde gebelik testi yoktu,ondan yapmıştım .sen yapmak istiyorsan al internetten yardımcı oluruz canım

Maşallah canım inşallah bebegını sağ salım kucagına alrsın🤲🏻 ovulasyonu sabah ılk ıdrarla mı yaptın yoksa 2 saat sıvı alımını kesıp mi yapmıstın

canım istagramdan bir gebenin ğünlüğünden aldım,adetlerin düzenli ise işe yarıyor gerçekten ben yumurtlama ğünümü değerlendirmiştim. c çizgisi hem koyu oluyor zaten yani vücuydumuzda lh hormonu az da olsa her zaman vartdır. yumurtlama zamanı bu hormon yükseliyor ve yanında ki t çizgiside c kadar koyu çıkıyor. ozaman yumurtluyorsun oluyor.netten resimlerine bakarsın.gebelikte de bu hormon yükseldiği için gebe olma ihtimali olanlar yapıyor benim evde gebelik testi yoktu,ondan yapmıştım .sen yapmak istiyorsan al internetten yardımcı oluruz canım
Ya benimde şuanda regl me 3gün var almayı düşünüyorum kaç tane vardı aldığın testin içinde

Maşallah canım inşallah bebegını sağ salım kucagına alrsın🤲🏻 ovulasyonu sabah ılk ıdrarla mı yaptın yoksa 2 saat sıvı alımını kesıp mi yapmıstın
yok valla canım akşam eşim kahve istedi bende nescafe yaptım ,içerken midem bulandı biraz şüphelendim gittim hemen yaptım en fazla yarım saat sonra falandı:)

Ya benimde şuanda regl me 3gün var almayı düşünüyorum kaç tane vardı aldığın testin içinde
30 tane vardı iki tane de gebelik testi geliyor. al canım takip et çok yararlı bilgiler var.ebru ceylan youtube de yumurtlama ve adet söktürücü masajları var.

yumurtlamdan 15 ğün sonra öğrendim canım,idrarda öğrendim önce sonra kan verdim.adetin ne zaman senin?
Ben 6 ya da 7 şubatta adet olmalydım 7 de olcam desem bile bugun ayın 10 u 3 gün gecıkmıs oluyor her turlu normalde adetım cokk duzenlı gecen ayda denedık ama ovulasyon kullanmamıstım akışına bırakmıstık.Yanı gebe olma olasılıgım net degıldı ama kafama cok takmıstım ve ılke gecen ay 5 gun gecıktı adet olsum sımdı yumurtlamay felan hepsını degerlendırdıgımızden olma olasılıgıda var ama ya olmadıysa gecen ay kı gıbı stresten gecıktıyse dıyede dusunuyorum yanı arafta kaldım işte 12 gibi gıdıcem kan verıcem 2 de cıkar sonuc her sey bellı olur

30 tane vardı iki tane de gebelik testi geliyor. al canım takip et çok yararlı bilgiler var.ebru ceylan youtube de yumurtlama ve adet söktürücü masajları var.
Ayy sen bilgilisin baya bende ovulasyon aldığımda bana da yardımcı olur musun?
İnşAllah buna gerek kalmaz ama :)

X