Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Benim gibi olacak yani iliskiden 20 gun sonra yapmistim suanki hamileligmde pozitifi gormustum ama kizimda dedigm gibi bqya gec ogrendm ya 28 gunde adet olan ben 35. Gunde bile negatifti yani ole soliyim yani gecikme nerdeyse 6 7 gun olmasina ragmen

Benim gibi olacak yani iliskiden 20 gun sonra yapmistim suanki hamileligmde pozitifi gormustum ama kizimda dedigm gibi bqya gec ogrendm ya 28 gunde adet olan ben 35. Gunde bile negatifti yani ole soliyim yani gecikme nerdeyse 6 7 gun olmasina ragmen
Ayy bu soledıgın gercektn benı umutlandırdı sımdı yarın negatif cıkarsada umut var demek olucak yanı

Ayy bu soledıgın gercektn benı umutlandırdı sımdı yarın negatif cıkarsada umut var demek olucak yanı
Dedigim gibi kizimda 7 gun gecikti birsey yoktu sonradan oldu sonra gec dollenme denildi ama hesap yapilinca deildi ama neden gorunmedi inan anlamamd

adetten bire kaç ğün önce yaptım canım nagatifti, geç döllenme olmuştu. bel ve kasık ağrım vardı.bir de yumurtlamadan beri geçmeyen gögüs ağrım vardı
Bugun adetımın gecıktıgı 3. Gun ama sabah yaptıgımdan 2. Gun desek yaptım kaset negatıf ama kan vermedım hıcbır sekılde kuzum

Dedigim gibi kizimda 7 gun gecikti birsey yoktu sonradan oldu sonra gec dollenme denildi ama hesap yapilinca deildi ama neden gorunmedi inan anlamamd
Benım ıkı gundur aksam sağ kasıgıma agrı gırıyor bırde aşırı ıştahım kesilmiş bunlar neden acaba stresten mı yoksa adet mı olcam normalde ben adet olcagımda tam gununde oluyorum o günde karnıma yarım saat agrılar saplanır ve olurum ama sımdı ole olmadı

Adetin kac gun gecikmisti acaba
Bugun tam 3 gün gecikti normalde vaktınde olurum.Ve asla adetım gecıkmez gunu gunune olur.Şimdi şöyle anlatayım analiz yap sende canım.Benım döngüm 30 gün adetm 7 gün sürer 5.günden itibaren leke seklınde olur ben 7. Gün temızlenırım.Biz ocak ayında hıcbır sekılde ovulasyon kullanmadık akışına bıraktık ve ben belkı hamıle olurum dıye hep heyecan ve stres yaptım 5 gun gecıktı adet oldum ve ilk kez gecıktı boyle ,şubat ayındada ovulasyon kullandım pik günü ,yumurtlma gunu oncesı ,yumurtlama gunu ve sonrasını hep degerlendırdık hıcbır gunu kacırmadık bu yuzden bılıyorum kı o gunler ilişki oldugundan gebe olmam yuksek ıhtımal bır saglık sorunu ve aksılık olmazsa işte bu düşünce benı umutlandırdı bende takıyorum acaaba olucakmı olmucak mı diye adet gunume yakın artık dusunmemeye basladım takmıyorumda dun 2 gun gecıktıgı ıcın kan vermek ıstedım doktorda kabul etmeyınce kafama takıldı ıste bugunde adet olmadım.Gecen ay gıbı 5,6 gun dolunca adet olursam eger stresten gecıktıyse dıye korkuyorum bu yuzden bır yandan test vermek ıstemıyorum kasettede negatıfı gorunce morelım bozuldu anlıcagın.Bir yanımda ver ne olucaksa olsun dıyor durumum bu anlıcagın.

kan ver canım varsa azda olsa çıkar zaten hayırlısı olsun canım
Bende az bıle gorsem kanda raahatlıcam yukselmesını beklerım ya da en azından ıcım rahat eder yarın duruma gore bakıcam ya negatıf cıkarsa korkuyorum belırtımde var mı yokmu bellı degıl.Hıcbır sey anlamıyorum

tatlım yumurtlamdan 10 ğün sonra kan ve idrar yaptım negatifti,sonra bir hafta sonra doktora gittim ağrım var test yaptım gecen hafta negatifti kistmi var dedim, yokmus rahim duvarın ince kalamazsın dedi.gerek yok teste dedi ilaç verip yoılladı. bende dogal yolla hiç kalamadıgım ,için ihtimal vermedim. bir kaç ğün sonra ağrılarım devam edince az da olsa yerleşme kanamasıu gelince şüphelendim ve yaptım canım bu şekilde oldu.ama yumurtlamadan başlayan ve bitmeyenb ağrılarım vardı

Tam yumurtlmadan kac gun sonra cıktı gebelık kanda canım.benım şoyle dıyım 6,7 gun once kasıklarıma agrılar oluyor adet olcakmısım gıbı sonra gectı ara ara oluyordu sımdıde yok mesela son ıkı gundur aksamları agrı gırıyor sag kasıgıma ama adet mı olcam bılmıyorum normalde benm karnıma yarım saat aralıklı agrı gırer bı adet sancısı var o gırdımı derımkı sımdı olcam lavaboya gıderım olmusum ole gıbıde degıl degısık ama sık sık olmadı.bazı gunler oluyor bazen olmuyor mesela bugun hıc olmadı agrım.

Şimdi ne kadar oldu gebeligın canım.Bir dekanda beta hcg kac olunca ıdrarda cıkıyor.

Seni cok iyi anliyorm ama sunu soylemek istiyorm tabi her kadin ayni deil evet ama ben yinede soyliyim iki hamileligimdede hic yumurtlama gununu hesaplamadm kizimda cok deniyordk artk bikmistim bende agridan dolayi sonra ara verip yaptik oyle tuttu suanki hamileligimdede oyle yumurtlama gununu takip etmedm ara vererek yaptm 4 gun 7 gun falan esim sonra konyaya gittim 18 gun kalfi donuste yaptik ogun hamile kaldm nekadr uzatursan sperm sayisi fazla olur diye duymustum korunmayi biraktim 4. Ay hamile kaldm iste lutfen bir boyle dene birde olurmu ama insallah buna kalmadan hamjle oldugunu duyarm burdan

Çok sagol kuzum.Bende ılk defa bu ay ovulasyon denedım işte yumurtlmadan emın olmak ıcın ınsan kafasına takmayıp akışına bırakınca olurmuş hep ama elımde degıldı ıste inşallah güzel haberler alırım paylaşırım senınle,destegın ıcın çok tesekkur ederım

Bekliyirm allahim olmayan herkese bunu tatttirsn insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…