Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Merhaba, adetime 3 gün kala test yaptırdım beta hcg 5.3 çıktı sizce hamile olabilir miyim

Merhaba, adetime 3 gün kala test yaptırdım beta hcg 5.3 çıktı sizce hamile olabilir miyim
Canım hayırlı ugurlu olsun 5 üstü gebelık oluyor ınsallah sende hamılesın ve 2 gun sonra tekrarla ıkı katına cıkıcak zaten cok erken yapmıssın ve boyle cıkmıs

Canım hayırlı ugurlu olsun 5 üstü gebelık oluyor ınsallah sende hamılesın ve 2 gun sonra tekrarla ıkı katına cıkıcak zaten cok erken yapmıssın ve boyle cıkmıs
Ama karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor normalde yarın adet olmam gerekiyor

Benim ayın 28 inde adet olmam lazımdı 28-29 idrar testleri negatif çıktı. 30 unda silik çizgi çıktı. 1 Nisan da beta hcg 30.1 çıktı yani 3 gün gecikme ile o dönem de kasilmalarim vardı 5 Nisan a kadar bekleyip kan verdim 279 çıktı. Erken, geç düşünmeyin adet olmadığınız sürece hep umut vardır.

Allahım analı babalı büyütsün canım insallah bizlerede nasıp etsın

Test bozuk olabilir mi belki negatif değildir test bozuktur dedim bakarmısınız teste Bi kızlar

Eklentiler

• 16813188128475017006803531953788.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 137
Artimed testinin beta hcg kabul değerinin yüksek olduğunu düşünüyorum beta hcg 30 falansa negatif çıkarıyor. Ciddi yüksekte pozitife dönüyor çok bana güvenilir gelmemişti
Canım testın hatalı kı c ve t cızgısının ortasında çıkan çizgi baksana baska kaset testle yapsana sabah
Katılıyorum. Prodoktor erken gebelik testinden ben çok memnun kaldım. Bence beta hcg hassas ölçüm değeri düşük bu testin

Valla kızlar o kadar çok test yaptm ki 5 yılda bir kere bile pozitifi göremedik artık şu mübarek ayda nasip etsin rabbim bize de tüm isteyenlere de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…