Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Bugün kan vermeye gittim geç kalmışım sabahtan tekrar gideceğim. Bugün böyle pembemsi çok sulu beyaz akıntıyla bi akıntıda değil leke gibi de değil bir şey geldi peçeteye ufacık bir iki kere dedim adet mi oluyorum acaba ama yok hala olmadım. Tek sıkıntım çok sancım ağrım var göğüslerim çok ağrıyor. Sağ kasığımdaki ağrı canımı çok acıtıyor ağrı kesici içmeyi bile düşündüm ve saatlerdir geçmedi daha da arttı

Bugün kan vermeye gittim geç kalmışım sabahtan tekrar gideceğim. Bugün böyle pembemsi çok sulu beyaz akıntıyla bi akıntıda değil leke gibi de değil bir şey geldi peçeteye ufacık bir iki kere dedim adet mi oluyorum acaba ama yok hala olmadım. Tek sıkıntım çok sancım ağrım var göğüslerim çok ağrıyor. Sağ kasığımdaki ağrı canımı çok acıtıyor ağrı kesici içmeyi bile düşündüm ve saatlerdir geçmedi daha da arttı
Canım benim üst komşum da öyle olmuş leke geldi regl oldum sandım dedi sonra kesilmiş devamı yok leke den sonra 3.günü kaset testte hemen çıktı şuan 7 haftalık daha

Bende bugün kan veremedim yetişemedim bende de bu akşam hafif pembe Bi leke geldi inşallah gelsin bebişlerimiz 🤲 benim de sağ kasık ağrım var ve göğüslerimde ağrı var

DDEFD9F6-6E55-4BF7-871A-E4240612855D.jpeg

Kızlar bu ne demek nolur bişey diyin

inşallah gebesinizdir 😍 başlığı görünce yazmak istedim benim iki defa 10 gün gecikmişti negatifti ve 10. gün regl olmuştum o nedenle ben hep bir sonraki regl tarihini bekleme taraftarıyım artık

inşallah gebesinizdir 😍 başlığı görünce yazmak istedim benim iki defa 10 gün gecikmişti negatifti ve 10. gün regl olmuştum o nedenle ben hep bir sonraki regl tarihini bekleme taraftarıyım artık
İlk defa böyle oldu benim hiç gecikmez hatta gününden bir gün önce bile regli olurdum. Çocuk istiyoruz aslında ama ilk defa reglim 4 gün gecikti. Çok kasık ağrım sancım var canım

İlk defa böyle oldu benim hiç gecikmez hatta gününden bir gün önce bile regli olurdum. Çocuk istiyoruz aslında ama ilk defa reglim 4 gün gecikti. Çok kasık ağrım sancım var canım
çocuk isteyince insan sabırsız oluyor anlayabiliyorum seni canım 😊😊kasık ağrısı bir belirti olabilir benim 2 gecikmemde de kasık ağrım yoktu sadece göğüs agrım oluyordu ara ara inşallah mutlu haber alırız senden 🙏🙏

Artimed testinin beta hcg kabul değerinin yüksek olduğunu düşünüyorum beta hcg 30 falansa negatif çıkarıyor. Ciddi yüksekte pozitife dönüyor çok bana güvenilir gelmemişti

Katılıyorum. Prodoktor erken gebelik testinden ben çok memnun kaldım. Bence beta hcg hassas ölçüm değeri düşük bu testin
İnnovita cok hassas mesela canım .onda cok düşük betayı bile gosterıyor.

Canım hiç takma bende ilk aydan beri taktım şimdi 1 seneyi geçti halen hamile kalamadım doktora gittik bişey çıkmadı benim düşüncem kesinlikle ben kendimi psikolojik olarak çok yoruyorum ondan olmuyor :KK43:(((((
Kızlar selam bende sizle aynı durumdayım yaklaşık 9aydır deniyoruz tüm hormon testleri güzel yumurtalıklarda sorun yok eşimde de sorun yok ama kafama öyle bir takıyorum ki size anlatamam ne kadar takmak istemesemde oluyo yani elimde değil 😔 çok mutsuz oluyorum bu ayda adetim 2 gün gecikti hala gelmedi ama deli gibi adet ağrısı çekiyorum ha geldi ha gelecek. Zaten 2gün önce yaptım test (ultra erken) negatifti. Yani anlıcağınız yoruldum.sürekli ovulasyon testi almaktan , görev gibi ilişkiden herşeyden yoruldum keşke takamayabilsek.inşallah isteyen herkesin sağlıklı hayırlı evlatları olur

Regl de olmadın demi daha dur Bi bakalım hayırlısı olsun bende olmadım daha bende bugün vereyim kan diyorum bkkalım

Kizlar art Med yaniltiyor inanamyin o testlere

X