Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Bugün kan verdim sonuç negatif yarın doktora gidicem bu aşılama olcak inşallah bi sıkıntı çıkmaz

Aaa tebrık ederımm.Cok mutlu oldum goruncehemen kan verınnn nasıl adetten cıkar cıkmaz canım yumurtlama gunu degerlendırıldıkten sonra oluyor ya gebelık sonlara dogru nasıl.

Bizde sizin gibiyiz 2 yıl korunduk bende ilk zamanlar senin gibi her ay ümitliydim sanki pat diye olacakmış gibi ama vücut hep korunmaya alıştığı için bi süreç varmış biz eylülden beri deniyoruz maalesef hala yok ama doktorlar 1 sene deneyin diyor üzme kendini umarım kısa zamanda olur

Çok teşekkür ederm canım zaten şuan adet oldum.bu ay tekrar denicez ama bu geçen ıkı ay bana ders oldu suan gercekten onemsemyorumm ve akışına bırakıyorum.Taktıkça olmuyor gercekten.Bu hayatta neyı takarsak o olmyor onu bılıyorum

Binada bakrmsnz

Eklentiler

• Screenshot_20230319-150621.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 246
Gecen ay 19 oldum bu ayda 19 yada 20 olması lazmdi daha olmdm

Benim gibi olacak yani iliskiden 20 gun sonra yapmistim suanki hamileligmde pozitifi gormustum ama kizimda dedigm gibi bqya gec ogrendm ya 28 gunde adet olan ben 35. Gunde bile negatifti yani ole soliyim yani gecikme nerdeyse 6 7 gun olmasina ragmen
Mrb ben adetim 2 gün geçince test yaptım akşam saatlerinde negatif çıktı. Şimdi 6 gün geçti yapsam çıkar mı acaba ama yine negatif görürüm diye çok korkuyorum yapmak da istemiyorum (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…