Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Canım naptın kan verdın mı ben hala adet olmadım ya gebelıkte yok stres bıtırdı bu ay benı
ben dün de kaset test yaptım negatif çıktı bakalım yarın regl günüm şuan bsy yok ama olur muyum bilmiyorum
Aynen sen çok stres yaptın ondan gecikme kaçıncı gün?

Benim ablamin 6 sene olmadı bir sürü tüp bebek denedi falan onda polikistik over vardı bende de çıktı sanırım o yüzden psikolojik olarak çok etkilendim benimde normal olmaz diye düşünüyorum zaten evlendim 2 sene açıkçası ablamı bekledim ben istemedim çocuk 1 buçuk senedir istiyoruz olmuyo bi kaç ay klomen kullandım ama sonuç alamadım
Ben bunu anladım zamanı gelmedıyse ıstedıgını yap olmucak ama zamanı geldıyse hıcbır sey yapmasanda Rabbım nasıp edıcek.Cevre cok etkılıyor ınsanı psıkolojı cok onemlı kendı adıma soluyorum 2 aydır aşırı stresten asla gecıkmeyen adetlerım gecıktı asla gecıkmezdı ama gebelıkte olmadı zaten gebelık olmadıysa vaktınde adet olurdum ama ben o kdar stres yaptımkı adetımın duzenını bozdum şaka gıbı ya.O yuzden ders cıkarttım bundan .sanada tavsıyem.asla cevreyı dusunme herkesın vucudu farklı ablanında kendını onla kıyaslama ,stres yapma ve gebelıgı aklından cıkart yumurtlma gunlerını degerlndır sonra unut her seyı.Cunku kafaya taktıgın hıcbır sey hıcbır zaman olmaz bu her konuda gecerlı.O yuzden yarın olumsuz gelsede asla uzulme canım cunku zamanı gelınce olucaktır.

ben dün de kaset test yaptım negatif çıktı bakalım yarın regl günüm şuan bsy yok ama olur muyum bilmiyorum
Aynen sen çok stres yaptın ondan gecikme kaçıncı gün?
6 gün oldu gecıkmem valla ıkı aydır stresten gecıkme yaşıyorum gebelıkte yok.Bebek dusunmeden once boyle bır sorunum olmamıştı cunku hepsı stresten saatı gunu şaşmazdı adetımın ıkı aydır kendımı mahvettım bu ay aslaaaaa takmıcam aslaa bana ders oldu.Sende bence kan ver orda kesın bır sonuc cıkar

6 gün oldu gecıkmem valla ıkı aydır stresten gecıkme yaşıyorum gebelıkte yok.Bebek dusunmeden once boyle bır sorunum olmamıştı cunku hepsı stresten saatı gunu şaşmazdı adetımın ıkı aydır kendımı mahvettım bu ay aslaaaaa takmıcam aslaa bana ders oldu.Sende bence kan ver orda kesın bır sonuc cıkar
Valla kan vermek istemiyorum ya kan verince eşim heyecan yapıyor bide kanda da olsa negatif görmek üzüyor bakalım beklicem

Ben bunu anladım zamanı gelmedıyse ıstedıgını yap olmucak ama zamanı geldıyse hıcbır sey yapmasanda Rabbım nasıp edıcek.Cevre cok etkılıyor ınsanı psıkolojı cok onemlı kendı adıma soluyorum 2 aydır aşırı stresten asla gecıkmeyen adetlerım gecıktı asla gecıkmezdı ama gebelıkte olmadı zaten gebelık olmadıysa vaktınde adet olurdum ama ben o kdar stres yaptımkı adetımın duzenını bozdum şaka gıbı ya.O yuzden ders cıkarttım bundan .sanada tavsıyem.asla cevreyı dusunme herkesın vucudu farklı ablanında kendını onla kıyaslama ,stres yapma ve gebelıgı aklından cıkart yumurtlma gunlerını degerlndır sonra unut her seyı.Cunku kafaya taktıgın hıcbır sey hıcbır zaman olmaz bu her konuda gecerlı.O yuzden yarın olumsuz gelsede asla uzulme canım cunku zamanı gelınce olucaktır.
Çok haklısın psikolojik olarak daha önce 17 gün bile geciktim zaten çok düzenli değildir adetlerim en fazla 2 3 gün oynar ama stresten iyice bozuldu

Çok haklısın psikolojik olarak daha önce 17 gün bile geciktim zaten çok düzenli değildir adetlerim en fazla 2 3 gün oynar ama stresten iyice bozuldu
Stresss her seyın başı stres ben asla gecıkmezdım saatı bıle tutardı o derece ıkı aydır stresten 5,6 gun gecıktı.Bu soledıklerım sanada fıkır olsun dusunme akısına bırak

Stresss her seyın başı stres ben asla gecıkmezdım saatı bıle tutardı o derece ıkı aydır stresten 5,6 gun gecıktı.Bu soledıklerım sanada fıkır olsun dusunme akısına bı

Stresss her seyın başı stres ben asla gecıkmezdım saatı bıle tutardı o derece ıkı aydır stresten 5,6 gun gecıktı.Bu soledıklerım sanada fıkır olsun dusunme akısına bırak
Hepimizin sağlıklı çocukları olur inşallah yarın kan verip rahatlamayı düşünüyorum

Aynen gecikirse giderim. Regl belirtiside mi yok sende
Kasıklarıma bazen agrı gırıyor o kadar ama olamadım ılgınc bır sekılde benım normalde bır anda kasıgıma bır agrı gırer bıcak batması gıbı ve sonra hemen lavaboya gıderım ve adet olmuşumdur.Kac gundur o agrıdan hafıf kasık agrısı gırıyor ama olmuyorum🤷🏻‍♀️

Kasıklarıma bazen agrı gırıyor o kadar ama olamadım ılgınc bır sekılde benım normalde bır anda kasıgıma bır agrı gırer bıcak batması gıbı ve sonra hemen lavaboya gıderım ve adet olmuşumdur.Kac gundur o agrıdan hafıf kasık agrısı gırıyor ama olmuyorum🤷🏻‍♀️
Hayırlısı olsun canım inşallah en yakın zamanda olursun en azından daha da strese girmezsin

Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullanarak yumurtlama gününü değerlendırdık ve üstünden bugunle birlikte tam 19 gün geçti normalde 6 ya da 7 martta adet olmalıydım ama olmadım bugun 9 mart ilk idrarla kaset test yaptım ve sonuç negatif çıktı.Aslında kan testi vermek istiyordum dün doktora gıttım 2 gün gecıkmeyle yapılan kan testı dogru sonuc vermez 10 gün beklemen lazım dedı ve haftaya çarşamba gidip kan vermem gerektiğini söyledi, 2 gün gecikmesine rağmen kaset testde de cıkmayınca kafam karıştı böyle bır durum yaşayıp gebe olan var mı?Ve son ıkı gundur sag kasık bölgemde akşamları ara ara ağrı oluyor ama gündüz pek olmuyor , akıntımda normal bır sekılde gelıyor bugun sabah cok fazlaydı ama bir de halsizim hep yatmak istiyorum psıkolojıkmı vucdum mu yorgun bilmiyorum bir de ,onun dışında ne bır adet belırtısı ne de bır gebelik belirtim yok.Kaset testde de cıkmaması kafamı karıstırdı ıllakı cıkmazmıydı 2,3 gun gecıkmeyle bazı ınsanlarınmı 2,3 gün kala bıle cıkıyor.Eşimde hemen kan testı yapmamı ıstemıyor akışına bırak dıyor ben napıyım bır akıl verın.
Tarihlerimiz bile ayni ve ayni durumu yasiyoruz desem inanirmisin idrar testi ysptim cikmadi beni bi kac gun bekleyip kan vericem

Tarihlerimiz bile ayni ve ayni durumu yasiyoruz desem inanirmisin idrar testi ysptim cikmadi beni bi kac gun bekleyip kan vericem
Ayy cıddı mısın.Ben hala adet olmadım ya carsamba aıle hekımım kan verceksın demıstı 10 gun gecıkme ıle kesın sonuc olur demıstı ben gecıkmenın 3. Gunu verdım 0.15 cıktı ara ara kasıgıma agrı gırıyor ama hala adet olmadım bazen beyaz akıntımda gelıyor.artık takmıyorumda neden olmadım bılmıyorum carsambaya kadar olmazsam kan vercem ıste.

Kac gun gecıktın ıdrarda cıkmadı ben anlamıyorum bazı kısılerde adete 2,3 gun kala ıdrarda cıkıyor bazılarında 7 gun adet gecıkmesınde kanda yenı cıkıyor Allahımm yardımcımız olsun heyecanlı ve zor surec

Ayy cıddı mısın.Ben hala adet olmadım ya carsamba aıle hekımım kan verceksın demıstı 10 gun gecıkme ıle kesın sonuc olur demıstı ben gecıkmenın 3. Gunu verdım 0.15 cıktı ara ara kasıgıma agrı gırıyor ama hala adet olmadım bazen beyaz akıntımda gelıyor.artık takmıyorumda neden olmadım bılmıyorum carsambaya kadar olmazsam kan vercem ıste.
Ben az once yine test yaptim ve cift cizgi cikti insallah sizede nasip olur yarin ilk isim kan vermek
Kac gun gecıktın ıdrarda cıkmadı ben anlamıyorum bazı kısılerde adete 2,3 gun kala ıdrarda cıkıyor bazılarında 7 gun adet gecıkmesınde kanda yenı cıkıyor Allahımm yardımcımız olsun heyecanlı ve zor surec
Cunku su sebepten dolayi bazilari adetten cikar cikmaz hamile kaliyo mesela ben genelde hep sonlara dogru hamilr kaliyorum mesela az oncede test yaptim cift cizgi cikti

Eklentiler

• 20230313_174655.jpg
    20230313_174655.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 82
X