Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

Önümüzdeki aylarda haberlerini bekliyoruz. Ne zaman istersen yazabilirsin

Önümüzdeki aylarda haberlerini bekliyoruz. Ne zaman istersen yazabilirsin
Sagol kuzum artık bır adet oluyum bakalım ne yapıcam onumuzdekı ay ınsallah guzel haber alrsam yzıcam.Artık ınterntten ,sıtelerden hıc arastrma yapmıcam sadece akışına bırakıcam.her sey ıcın tesekkur ederım canım

Ben Bi görüp Bi göremiyorum sanırım görmek istiyorum
Canım daha gunun var zaten bekle bari benım gıbı yapma 2,3 gun gecıksın normal kaset test yap orda silik bıle gorsen kan ver benm kasette hıcbır sey yoktu kandada cıkmadı.Kasette cıkınca ınsan kan verınce mutlu oluyor

Bakalım inşallah kuzum ya inşallah kaset testte çıkar

Kızlar bişey sormak istiyorum ben bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi olmadım ilk kontrole gittiğimde yumurtanın küçük olduğunu söyledi doktor ilacın dozunu arttırıp 3 gün sonra tekrar çağırdı gittiğimde yumurtam çatlamış demişti o gün ve sonraki günlerde ilişki oldu öncesinde olmadı.bugün gecikmemin 5.günü dün erken test yaptım negatif bu saatten sonra pozitife döner mi ilişkiden 1 hafta sonra çok şiddetli kasık ağrılarım oldu sonra da ara ara devam ediyor geçen hafta da 4 5 gün sarımtırak akıntım oldu kafam çok karışık yumurta çatladı sonuçta yine de kist oluşma ihtimali var mı bilgisi olan var mı

Bende ovulasyon testı takıbıyle çatlama gunlerını degerlendırdım ve adetımin 3,4 gun gecıktı ve kanda deger negatıf cıktı kasett testede cıkmamıstı hıcbır sey eger kan verırsenız sonuc kesın bellı olur olumlu ya da olumsuz.İnşallah gebesınızdır bır de streste gecıktırıyor.Kan testi yapın

Sabah kan testi vermeyi düşünüyorum negatif gelirse de zaten bu ay aşılama yaptırıcam inşallah gerek kalmaz. Allah isteyen herkese kolay yoldan evlat sahibi olmayı nasip etsin çok zor bir süreç

Sabah kan testi vermeyi düşünüyorum negatif gelirse de zaten bu ay aşılama yaptırıcam inşallah gerek kalmaz. Allah isteyen herkese kolay yoldan evlat sahibi olmayı nasip etsin çok zor bir süreç
İnşallah güzel sonuc cıkar canım.Rabbim isteyen herkese nasıp etsın.Bende cok ıstıyorum ama sureklı dusunmek stres bıtırıyor ınsanı bı adet olsam rahatlıcam onuda olamadım Ama kendıme söz verdım bu ay asla dusunmucem, takmıcam ,önemsemicem eger olumsuz sonuc gelırsede aslaa uzulme kısmet ne zamanda o zaman olur ve takma Allah buyuk.

Benim ablamin 6 sene olmadı bir sürü tüp bebek denedi falan onda polikistik over vardı bende de çıktı sanırım o yüzden psikolojik olarak çok etkilendim benimde normal olmaz diye düşünüyorum zaten evlendim 2 sene açıkçası ablamı bekledim ben istemedim çocuk 1 buçuk senedir istiyoruz olmuyo bi kaç ay klomen kullandım ama sonuç alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…