Kızımızın ismine herkes tepki veriyor

Önemli olan sizsizin siz sevdiyseniz benimsediyseniz koyun onlarda ismini söyledikçe benimserler alışırlar

Etraf hep değişik isimlerle dolu neva artık birçok kişinin tii ye aldığı da bir isim çok duyulmamış değil. Eşimin teyzesinin ismi Maria kadın 50yasinda Güneydoğu'nun bir köyünde kimse de yadirgamiyor.

Ortadaki i harfi olayı bozuyor, fazlasıyla yabancı tınlıyor. Yoksa etrafta Lidyalar Alinler cirit atıyor kimse yabancı isim demiyor. Sizinkinin yazılışı da radikal.

Ne olsun ıstıyosun ilteriş filan mı

Arkadasım esiyle Pariste tanıstı,hamileliğini orada öğrendi ve kızının adı Paris.Türkiye de yasasaydık bu ismi düşünmezdik sacma olur her zaman isim konusu döner bıktırırdı dedi.Haklı.
Küçük köpek ismi gibi

Kocasıyla dedikodu yapmayan da ne bilimmmmm

Orijinal olacağım, yok efendim marjinal olacağım diye koyulan zattirizirzop bir isim ikilisi bence ama bana ne, kime ne. Çok istiyorsanız koyun, kime ne. Milletin bu kadar ne dediğini dert edip kaçıncıya konu açıyorsunuz, elalem ne derci biriyseniz de daha kabul edilebilir bir isim koyun. Rahat edin.

Zorlama olmuş Maria neva , İçinizde bir şeyler tam oturmamış her telden çalmak istemiş gibi.Benim ismim olsa büyüyünce değiştirir daha düzgün zamansız ,dini şeylere atıf yapmayan isim seçerdim.Evet çocuk sizin ,istediğiniz ismi koyun ama ilerde çocuklara sorun çıkartan tuhaf isimler koyup ego tatmini yapan ebeveynlerden olmayın.....

Yabancı isimler vermesine karşı değilim olabilir tabi ama kombinasyon gerçekten çok kötü olmuş ben iki isim verilmesini hiç sevmiyorum mis gibi tek isim soyisim neye yemtiyor anlamadım birde uzun uzun söyletmeye çalışıp komik duruma düşenler var her türlü saçma bence

arel bana da ariel dıye deterjan vardı oyle gelıyor acıkcası. Firma deterjan marka adı gıbı
Evet öyle de deniyor ya da ilk arel diyince hiç duymamış olanlar var halbuki son yıllarda kullanıyor ama bu daha çok bizim kuşak ve sonrası, bebeğimle yaşıt olanlar garipsemeyecek diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…