Kızımızın ismine herkes tepki veriyor

Bence ismin Türk veya yabancı olması problem değil ama isim verirken birde çocuğun okul hayatını çocukluğundaki arkadaş ortamini düşünmek lazım. Oğlumun sınıfında çocukların isimleri konusunda ara ara problem oluyor. Çocuklar bazı isimleri söyleyemiyor ve karşı taraf bunu dalga geçmek olarak görüyor ve kavga nedeni doğuyor. Öğretmenlerde şikayetçi zaten çoğunun adı ayni . Artin, arvin aden ,arden gibi

Katılıyorum, aptal saptal işler ve özentilik kesinlikle ... O zaman isteyen çocuğun adını Juan Carlos isteyen Antonella koysun yok daha neler

Herkesin kişisel tercihi ama bence de zorlama olmuş ikisi ben oğluma Biri Arapça biri öz Türkçe iki isim koydum öztürkçe olanı kullanıyorum tekrardan çocuk sahibi olursam tek isim koyup onu da Öz Türkçe şeklinde koyacağım inşallah Hatta oğlum olursa ismi hazır ama kız olursa benim istediğim isimleri çok eşim beğenmedi

4 yaşındayken yine iyi bebekken de Hacıkadın maşallah demişti bir akraba gülsek mi ağlasak mı bilememiştik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…