Kizima hakaret

Azarlamis olmasini sorun etmezdim.yerde surukleyip tek basina arka odada birakmasi aglayacaksan burada agla hayvan diye bagirmasi empati yapin cocugum daha 5 yasinda.azar baska bu baska hem psikolojik hem fiziksel siddet ustelik her anlamda kendini korumasiz hisseden hem mental hem fiziksel olarak cozum bulamayacak yasta.sizede hayirli gunler

Sabırla yazmakta en zorlandığım yorum oldu inan,bu kadar şiddete sessiz kalan kadınları kimlerin yetiştirdiği ortada ne yazıkki...
Siddeti ve hakareti kabul etmediki zaten azarlama olarak dusunmus sanirim.bana gore hem sozlu hem fiziksel siddet var birde tehdit.o kadar normal olsaydi rahatca uyurdum icim icimi yemezdi.hic duzelemiyorum o ani hayal ederken cocugumun nasil korkup sindigini dusundukce beynim duruyor.bu arada bende izmitliyim

Son düzenleme:
Canım,o mesaj sadece sana değil,bir bakış açısını,öğretmenin vurduğu yerde gül biter köhne zihniyetini temsil ediyor.Eğer çocuk kalbi önemli olmasaydı,peygamberimiz,beslediği kuşu ölen küçük bir çocuğun üzüntüsünü paylaşmak için,evine kadar gidip,onu teselli etmezdi.İzmitlisin demek,memnun oldum...

Sevgili denizinyosun kokusu keske"begen"den ote birsey olsaydi , 5 yildiz , bravo , mukemmel vb.gibi
Cok guzel ifade etmissiniz , yazilacak soylenecek baska birsey birakmamissiniz bizlere
Teşekkür ederim canım,şaşkınlıktan şaşkınlığa düşerek okudum ve yorumlamaya çalıştım.Keşke ana baba olmanın bir okulu olsa.Hak etmeyenler çocuk sahibi olmasa...
Yetiştirmekte oldukları yavrulara Allah sabır ve kuvvet versin,en kısa zamanda ellerinden kurtulurlar inşallah...

Oldu o zaman herkes birbirinin cocugunun sacindan surukledigi gibi hakaret etsin biz de "aaa ama sen de pis dusunceni cocuguna empoze etme" diyelim??? Nasilsa okulda da duyacak bu laflari yolda da.

Asil bunu duydugunda tepki gostermesini ogretmeliyiz ki yarin obur gun şiddetin ş'sini duydugunda uzaklassin.

Teyze belli mi davranis konusunda vukuatli. Konu sahibinin anlatisisindan bile belli. O yuzden konusmasi birseyi degistirmez. Gorusmeyin gorusturmeyin yuzune bakmayin deseniz anlayacagim ama cocugu surukleyip 'caninin yanmasini istememistir' demek gercekten normal degil.

Amin , hep anne baba olmak isteyenlerin sinava tabi tutulup ehliyet almalari gerektigini savunurum , gercekten yazik o cocuklara

Benim konuyu tam anlamıyla okuyup anlamadığım gibi sizde okumamışsınız benim yorumumu. Ben saçından tutup sürüklemiş fakat canının yanmasını istememiştir diye birşey yazmadım çünkü şiddet kısmını görmedim. Bende oğlum birşeyde diretip ağladığında git odanda ağla sakinleş öyle yanıma gel derim , teyzenin de yaptığı bundan ibaret diye düşündüm. Sürükleme olayını şuanda okudum ve gerçekten gözlerim doldu , teyzesine de güvenmeyeceksek kime güvenelim .bu teyze daha ileri de gidebilir allah korusun göndermeyin tabiki.ayrıca anneliğe laf söylemek nekadar kolay değilmi hemen yaftayı yapıştırıyorlar ayy böyle anneden böyle çocuk , allah kurtarsınlar falan. Anlamadan yaptığım 2 satır yorumdan dolayı.

Kim olursa olsun vuramaz ne insana ne hayvana yapilan siddeti icim almiyor ne istedi cocugumdan benden bilmiyorum.surekli kotu anilar canlaniyor.iyiki varsin destegine minnet duyuyorum

Gormediginiz belliydi cunku buna kimse tepkisiz kalamazdi.olur boyle seyler ben size anlatmaya calistim aklimda tam yerinde degil olayi duydugumdan bu yana uykusuzum.bu kadin tehlikeli cocugum icin aci bir yolla ogrendim

Bazi yerleri okumamis sanirim siz yazinca farketmis.tesekkur ediyorum bazi kararlar almamda etkili oldunuz denizyosunkokusu siz ve diger arkadaslarim

Gormediginiz belliydi cunku buna kimse tepkisiz kalamazdi.olur boyle seyler ben size anlatmaya calistim aklimda tam yerinde degil olayi duydugumdan bu yana uykusuzum.bu kadin tehlikeli cocugum icin aci bir yolla ogrendim
Teyzesi olması çok üzücü. Enazından neyin ne olduğunu öğrenmişsiniz bundan sonra bu durumun tekrar etmesine engel oldunuz bunu düşünüp rahatlamaya çalışın

Sabırla yazmakta en zorlandığım yorum oldu inan,bu kadar şiddete sessiz kalan kadınları kimlerin yetiştirdiği ortada ne yazıkki...
Hakarete karşınız fakat Bizi yetiştiren anneye kadar haraket ediyorsunuz şuanda. Şiddet görmedim , çocuklarımı da şiddete alıştırmadım, şiddetin de hiçbir tarafını savunmadım.

son durum nedir..ablanizin yanina kar kalmamali bence bu psikopat hareleti..i da cezasini bulmali..en azindan kalbi acimali...pislik ya nasil sinirimi ziplatti simdi..46 yasinda kadinsin yazik ya ..sakin sakin birdaha cocouhnu 1 saatline bile birakma o caninin yanina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…