Kizima hakaret

Teyzesi olması çok üzücü. Enazından neyin ne olduğunu öğrenmişsiniz bundan sonra bu durumun tekrar etmesine engel oldunuz bunu düşünüp rahatlamaya çalışın
Malesef raahatlayamiyorum cocumde bulamiyorum cocuk onu seviyordu hala seviyor gitmek istiyor.soz verdim cunku anlatmasi karsiliginda fakat asla yaklasmasini istemiyorum biz bu kadinin cocuguna 18 yil baktik asla siddet hakareti birakin babasi yok yaninda kendini kotu hissetmesin diye ne fedakarliklar yaptik pazar gunleri o uyudur oglene kadar biz 7 de kalkip yegenimle ilgilenirdik.18 yilda bir defa gece goz damlasi damlatti uyanip surekli onu soyler.siz uyurken ben damla yqptim cocuguma diye

son durum nedir..ablanizin yanina kar kalmamali bence bu psikopat hareleti..i da cezasini bulmali..en azindan kalbi acimali...pislik ya nasil sinirimi ziplatti simdi..46 yasinda kadinsin yazik ya ..sakin sakin birdaha cocouhnu 1 saatline bile birakma o caninin yanina
Pisligin onde gideni pislik az bile ona.asla birakirmiyim hic salidan beri perisan oldum bir sekilde huzurum kacsin istedi herseyi denedi olmadi sonunda yavruma yapti

Malesef raahatlayamiyorum cocumde bulamiyorum cocuk onu seviyordu hala seviyor gitmek istiyor.soz verdim cunku anlatmasi karsiliginda fakat asla yaklasmasini istemiyorum biz bu kadinin cocuguna 18 yil baktik asla siddet hakareti birakin babasi yok yaninda kendini kotu hissetmesin diye ne fedakarliklar yaptik pazar gunleri o uyudur oglene kadar biz 7 de kalkip yegenimle ilgilenirdik.18 yilda bir defa gece goz damlasi damlatti uyanip surekli onu soyler.siz uyurken ben damla yqptim cocuguma diye
Manap,ablan normal değil,belli.Çocuğunu bırakmakta da,kendini affetmekte de bunu ölçü al.Sözgelimi,en hafifiyle dengesizin birinin yanına çocuğun gitmek istese bırakırmısın,hayır.Öyle düşünerek davran.Çocuğun sever,ama ilerde,benim aklım ermiyordu,yine ona beni gönderdin diyeceğine,evet annem haklıymış,ben teyzemi seviyordum ama bana zarar verdiği için göndermiyordu,bende olsam göndermem diye düşünür.Uzun vadeli düşün canım.Kimse vazgeçilmez değil.Diğer teyzesiyle konuş,onunla faaliyetler planla,sevgisini ona kanalize et...

Şimdi kızınız 5 yaşında. Bu sır ve annen seni bize göndermez tehditi çok sinir bozucu. Sizin önce kızınızla sır saklama konusunu konuşmanız lazım. Anne babadan saklanacak hiç bir sır olamaz. Bunu çocuğunuza anlatın.

Teyze konusunda ise sizin tek yapmanız gereken çocuğunuza teyzesi konusunda ne hissettiğinizi söyleyin. Ablanız dengesiz zaten, çocuğunuza anlatın. Bu insan böyle biri bunu bilsin ona göre davransın.

Anneniz sorduğunda neden sakladiniz , soyleseydiniz ya .
5 yaşındaki çocuk başka bir evde uyumamalı, ötesi berisi yok..
..

Ablanızla ağız dalaşına girmeniz hiç bir işe yaramaz.
Kendisi oradayken siz daha dikkatli olacaksınız .

Manap,ablan normal değil,belli.Çocuğunu bırakmakta da,kendini affetmekte de bunu ölçü al.Sözgelimi,en hafifiyle dengesizin birinin yanına çocuğun gitmek istese bırakırmısın,hayır.Öyle düşünerek davran.Çocuğun sever,ama ilerde,benim aklım ermiyordu,yine ona beni gönderdin diyeceğine,evet annem haklıymış,ben teyzemi seviyordum ama bana zarar verdiği için göndermiyordu,bende olsam göndermem diye düşünür.Uzun vadeli düşün canım.Kimse vazgeçilmez değil.Diğer teyzesiyle konuş,onunla faaliyetler planla,sevgisini ona kanalize et...
Cok haklisin denizim.bu surecte yanimda olgun icin mutluyum.kizimin doktoruyla gorustum telefonda cunku goturmeyecekmisin soz vermistin diyordu surekli.doktorumuz cocuk onu oyun arkadasi olarak goruyor ve kaybetmemek icin aci cekmeye razi olmus dedi.aile ici oldugun birden degil saatleri gunleri azaltarak ve sizin gozetiminizde gidinki anneme anlattigim icin teyzemi goremiyorum zaten teyzem annene soylersen getirmez demisti teyzem hakli siye dusunur dedi

Çocuğu uzak tutun.. cok sevıyor olabılır gitmek istediği zaman çocuğu farklı seylere yönlendırın gel oyun parkına gıdelım gel dolasalım cıcek toplayalım vs gibi bence

Şimdi kızınız 5 yaşında. Bu sır ve annen seni bize göndermez tehditi çok sinir bozucu. Sizin önce kızınızla sır saklama konusunu konuşmanız lazım. Anne babadan saklanacak hiç bir sır olamaz. Bunu çocuğunuza anlatın.

Teyze konusunda ise sizin tek yapmanız gereken çocuğunuza teyzesi konusunda ne hissettiğinizi söyleyin. Ablanız dengesiz zaten, çocuğunuza anlatın. Bu insan böyle biri bunu bilsin ona göre davransın.
Evet sir konusunu aylardir konusmama ragmen kadin dinlemedi.teyzesini sevmedigimi onunla ayni olmak istemedigimi anlaatim sakince.kotu biri oldugunu bizi seven birinin asla canimizi acitmayacagini bizi bir seyler yapmaya zorlamayacagini soyledim fakat o gitmek istedi doktoruyla gorusup oyle karar verdim carsamba gunude terapisi basliyor

Cok haklisin denizim.bu surecte yanimda olgun icin mutluyum.kizimin doktoruyla gorustum telefonda cunku goturmeyecekmisin soz vermistin diyordu surekli.doktorumuz cocuk onu oyun arkadasi olarak goruyor ve kaybetmemek icin aci cekmeye razi olmus dedi.aile ici oldugun birden degil saatleri gunleri azaltarak ve sizin gozetiminizde gidinki anneme anlattigim icin teyzemi goremiyorum zaten teyzem annene soylersen getirmez demisti teyzem hakli siye dusunur dedi
Doğru söylemiş doktor,az çok bizim söylediklerimize benziyor,azaltarak dikkatini başka konulara çek,beraber faaliyetlerinizi çoğaltın,çözersin.Kendini darlama...

Doğru söylemiş doktor,az çok bizim söylediklerimize benziyor,azaltarak dikkatini başka konulara çek,beraber faaliyetlerinizi çoğaltın,çözersin.Kendini darlama...
Sagol arkadasim.4 gundur sekerim 40 50 gezoyorum sonra anidan 300 400 cikiyor.goturdum bugun 45 dakika kendisiyle konusmadim hic.oda bana hic laf atmadi bebegimi almak istedi fakat vermek istemedim diger odalara goturmesine izinvermedim.ekmek alicam diye cikti gitti.annemde bana bu cocuk bize hep kotu davraniyor dedi sende vur anne o zaman dedim.aglamaya basladi.vurdugunu gormedimde icini dokmeye gelmissinde hayrinizi gormedimde bi ton laf gelmeyeceksende gelme ben gwlir gorurum dedi

Denizim cocuk kalbini tutup anne gumbur gumbur ses geliyor dedi bugun.en az 10 kere soyledi.cok icine atti ondanmi bebekte var evde yalnizim gotursemmi bilemedim

Götür sen canım,nir kontrol,ettir,üzüldümü çocuk ne oldu böyle:KK43:
Annemi cagirdim dun bak esimde yok evde cocuk kalbini tutuyor ne olur ne olmaz sen gelsen kalsan bir gece dedim acil bisey olursa bebek rezil olmasin cocugu kapar cikarim dedim.ben duzenimi bozmayayim dedi duzen dedigi teravih namaz iftar sahur duzeni.peki bozma duzenini ben bir komsu falan cagiririm yqda ikisinide alir giderim dedim tamam dedi benmi anormalim sence

Annemi cagirdim dun bak esimde yok evde cocuk kalbini tutuyor ne olur ne olmaz sen gelsen kalsan bir gece dedim acil bisey olursa bebek rezil olmasin cocugu kapar cikarim dedim.ben duzenimi bozmayayim dedi duzen dedigi teravih namaz iftar sahur duzeni.peki bozma duzenini ben bir komsu falan cagiririm yqda ikisinide alir giderim dedim tamam dedi benmi anormalim sence
Ah ne diyeyim,iki lokma nerede olsa yenir,de işte...

Çocuk kalbini tutuyor anneniz düzenim bozulmasın diyor inanamıyorum
Bu yaşananlar benim için iplerin kopma sebebidir yazıklar olsun derim başka birşey demem
Lütfen artık yuvanızdan, çocuklarınızdan başka birşey düşünmeyin, umursamayın.
Ayrıca başından beri annenizin olaydan haberi olmadığına hiç inanmadım, aynı ev içinde çok mümkün görünmedi bana.
Kızınız panik atak yada ankisiyete tarzı belirtiler veriyor gibi lütfen çocuk kardiyolojye hemen gösterin birşey olmadığına emin olunca psikiyatri yolu görünüyor gibi
Ne olursa olsun kızınızı bu hale getiren ablanızı ve buna göz yuman annenizi hayatınızdan çıkarın
Bazı insanların yokluğu varlığından daha hayırlıdır

X