Kizima hakaret

doktor doğru söylemiş.

ben olsam kızımla birlikte birkaç kez daha giderdim ama gözetimimde olurdu, o ortamda hiçbir şey söylemezdim ve renk vermezdim ki çocuk konuları bağdaştırmasın kafasında.

bu sırada çocuğa yeni oyun arkadaşı bulurdum yaşıtlarından (komşu çocukları ya da kreş belki?) kafasını ondan dağıtırdım.

zaten bikaç yıl sonra teyzesini arkadaş olarak görmeyi bırakır sıkılır bile yanında. teyzesiyle bir akrabalık bağı kurulmasın bence, kurdurtmayın yani, hayatında olmasın çocuğun. yoksa zarar verir çocuğa.

Bende inanmadim ama yaslilik somurusu yapiyor iste kirmayayim dedim.olecekmis de gun yuzu gormemiste hepimiz hayirsizmisizda.
Cocugum belki uzuntuden boyle oldu bana kalsa asla gitmem ama cocuk gitmek istiyor iste.cunku o pislik cocuga tembih etmis soyleme aramizda sir yoksa annen getirmez bi daha demis.1 haftada 1 defa 45 dakika goturdum onuda kizimin pedagog u soyledigi icin bana bir daha inanip bisiy anlatmazmis yoksa ki suan bile soyluyor hem soz verfin hem goturmyyorsun diye.
10 aylik kucuk kizima bolundugum icin cocugu cektiler yanlarina pek oyuna zamanim kalmiyor diye sonrada doldurdular.
Anne konusu ayri bir baslik ister bana hediye gelen altini calmistir kendisi.dun yaptigi meydanda.ben sok yasiyorum bir yandan cocugum icin endiseliyim.yarin cocuk doktoru carsamba kalp damar ve pedagog randevusu var o gune kadar bisiy olmasa

Evet bende dusundum bunlari fakat o pisligi 1 kez gormek bile beni perisan etti helede annemin aksam gelmemesi ve onu birak arayip cocugu sormamasi artik beni bitirdi.bak saat kac oldu ne aradi ne sordu soylesen ben ariyamiyorum sen neden aramadin der.guya telefonu kullanamiyor.arkadasim ben bikmisim artik idare edemiyorum kizim olmasa doktor gotureceksin demese asla gitmezdim .midem bulaniyor cidden yuzunu sesini hatirladikca

ben anlıyorum seni, sevgin bitmiş olabilir ablana karşı, benim de bitti ablama, ama sırf annem için bazen görmezlikten geliyorum. kızın için sinirin geçince bir kez daha götür bir zaman sonra .

sonra kızını başka şeye kanalize et. havalar güzelleşti oyun parklarına çıkın falan derken teyze falan hatırlamaz.

şu kuru boya kalemlerle yetişkinler için de boyamaa kitapları var onlardan alın anne kız birlikte boyayın mesela iyi gelir kızınıza da.

Sevgim biteli cok olmustu bu bardagi tasirdi.dedigin disarida eglendirmem iyi gelebilir.kucuk kizimla cok zor aktivite yapmak cok uyumuyor ama her firsatta yapmaliyim dogru

Çocuklar hatırına katlanıyor işte bazen insan,normalde katlanmayacağı durumlara manap.Bak küçüğünde 10 aylık maşallah,yazda geldi,faaliyetler bul hep birlikte yapılacak.Annenin aramamasını bir şeye yorumlayamıyorum.Aramalıydı,merak etmeliydi.Ne bileyim,komşuya bir koşu gittim dün akşam,tansiyonu çıkıyordu,nasıl oldu diye,insanlık diye bir şey var yani...

Bunlara insan denirmi sence.katlaniyorumda midem bulaniyor cocuk israr ediyor bi yandan cok zor bir donem

Kizlar dun yegenim geldi gittim aldum otogar dan.kizim cok ozlemisti.fakat 1 saat sonra kadin bir koseye cekti oglunu mezuniyet resimlerine baktilar.yarim saat bekledim cocugimda hadi abi diye diye bi hal oldu sonunda gidelim dedim kimsede kal demedi.cocugum cok uzuldu.yegenim hergune plan yap demisti fakat tam kapida annesi oruc tutacaksin bugundrn itibaren dedi.bugunde kmse aramadi fakat cocuk surekli abime gotur diyor.ikna edemiyorum whatsapp dan yazdim dinlendinmi biraz diye evet dedi.yarin kizimin yuzme kursu var gelecegini soylemisti oruc tutacakmissin gelme dedim annen cok ozlemis belliki dunde kizim seni istedigi halde sanki hemen donecekmis gibi resim baktiniz uzuldu dedim.herseyi buyuttugumu cocugun sanki bpgazinimi slktilar tokatmi attilar herseyi buyutme.hep aynisin sen.sen dogum yaptin gitmedilermi srninle buyuk kiza o gece biz baktik....saydirdi bende baktiniz evet 1 gunluk bebek 5 yasinda kizimla eve tek geldim kimse yoktu parasi neyse vereyim dedim.yarin yinedr gelmek istedi hem havuza girerim dedi.durum bu anasinin oglu durumumu benmi haksizim IcimdekiSonsuzDeniz

İlk olarak cocugunuzu hicbir kadin ve hicbir erkekle siz yokken kalmamasini oneriyorum. Teyze, amca, hala cocugu hic farketmez. Onlar aileniz, onlar sizin caniniz. Sevmeseniz bile sonsuz guvenebilirsiniz. Ama bu dunya da ensest diye bir gercek var konudan ayri olarak.
İkincisi de ablanizla konusun basbasa. Size de cocugunuza da bir ozur borclu. Hem hakareti icin hemde onu tehditle susturdugu icin.
Aile iliskileriniz zarar gormesin diye lutfen cocugunuza yapilan bu baskiyi gormezden gelmeyin.

Soylediklerinizde sonsuz haklisiniz .niyetim birakmak degildi o olaydan sonra.fakat sordum kadina o sekilde olmadi dedi kizimin yalan soyledigini ima etti bende pedagog daki ses kaydini dinledigimi soyledim asla ozur dilemez ve dilemedi de zaten kizini bor daha birakma bizde kendimizi aklamak zorunda kalmayalim dedi.asla birakmam dedim ywgenimide doldurmus olmali ki cocuk olayi tam olarak anlatmadigim halde saydirdi

Canım şaşırarak okıdum ama şaşırmamak lazım aslında,kimi insanlar böyle işte,çocuğuna ya da her hangi birine olan husumetini olduğu gibi aktarır.
Kimi de ee dolmasın o da der ama,öyle doldurma hadiselerine şahit oldum ki,dolana pekte kusur bulmıyorum.
Gözyaşları,feda ettikleri herşey dahil oluyor.Yeğenin gelsin,kızında görsün,yeğen teyzeden vazgeçmez bence,ne yapsın o da.Kafası şişmiştir evde.
1 haftalık evliyken,fi tarihinden beri kiminle sorun yaşadıysa.hepsini sayıp dökmüştü kayınvalidem.Akrabalarına uzak durayım diye mi bilmiyorum.
Ama ondan başka bütün akrabalarını çok seviyorum
Bazı insanlar böyle

Oglu diyoki ben kizimi onlara karsi dolduruyormusum.bak sacmaliga.kadin evine gitmeyelim diye elinden geleni yapti. Zaten cocugunu asla bizimle tek birakmaz ne konusacaklar diye kiskanc pislik nefret ediyorum

Oglu diyoki ben kizimi onlara karsi dolduruyormusum.bak sacmaliga.kadin evine gitmeyelim diye elinden geleni yapti. Zaten cocugunu asla bizimle tek birakmaz ne konusacaklar diye kiskanc pislik nefret ediyorum
Kaç yaşında ki oğlu

23 yasinda sevgilisiyle ayri eve cikmis ve bunu hickimseye danismamis bir adam sozde ama bizimle havuza gelmeine annesi karisabiliyor
Ay bırak ya o zaman,birde ondan mı laf işiteceksin,ben sandım 14 15 yaşında.Kızını yaşıtlarıyla diyaloğa yönlendir,unutur onları

Ay bırak ya o zaman,birde ondan mı laf işiteceksin,ben sandım 14 15 yaşında.Kızını yaşıtlarıyla diyaloğa yönlendir,unutur onları
Ne laflar aoyledi bana bir okusan aklin durur.yok annesi benim kizima bakmis yok ben boyle yapinca cocuga dokunmaktan korkutolarmis.aramizda sorun olsa bile cocuga yansitmamak lazimmis.lazimda annen suruklemis hic sebep yokken diyorum.kimse isteyerek zarar vermez diyo o zman istemeden suruklemis ne diyeyim simdi ekran goruntusu alabilsem aticam yazismalari ama yapamadim

Bu tip insanlar cok tehlikeli. Cocuk psikolojisinden en ufak haberleri yok maalesef. Sizinde diliniz yanmis artik. Allah daha buyuk sorunlar yasatmasin.

Çıkar hayatından,kendileri anlayıncaya kadar canım,bir şey kaybetmezsin

Bu tip insanlar cok tehlikeli. Cocuk psikolojisinden en ufak haberleri yok maalesef. Sizinde diliniz yanmis artik. Allah daha buyuk sorunlar yasatmasin.
Amin insallah.fakat bu kadar kiskanc olunca illaki bir sorun cikarip uzerime yikmakta ustadir suan hem annem hemde oglu beni sucluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…