Kizima hakaret

+esine anlatma. Yarin bunu kullanir sana karsi, en iyi es bile olsa!
Kizim anlatabilir banasiyla arasi cok iyi.babasi her zaman sana hickimse zarar veremez ben varim bana anlatabilirsin babalar mutlaka cozer vs.. Der surekli.iste oldugu icin gorusemediler ama bugun izinli ve mutlaka basbasa cikarlar.o arada anlatabilir kizim

Bence de anlatabilir,anlatmasa bile o bu kadar ilgiliyken vicdanın rahatsız olacaktır.Bence özetleyerek anlatsan,benim de canım sıkıldı,ablam problemli bir insan biliyorsun,artık orada bırakmayacağım ama annemle görüşeceğim tabiiki şeklinde konuşsan,tepkisi ne olur eşinin?.Bence yeterli bir açıklama ama, bazı eşler gemileri yakabiliyor.

Sinirli biri degildir ama cocuklara vurursan bosarim dedi.poposuna bir saplak bilemi yok babasi ya dedim gulerek bu konuda saka yapma hatunum seni kirmak istemem dedi.boyle bir adam keskin kurallari var.ben ev hanimiyim ama temizligi hep esim yapar haftada 3 4 gun yemekleri yapar.sen cocuklara verimli olamazsin yorulunca diyor.kizma bagirma ben herseyi yaparim tarzinda degisik bir adam

Ne iyi babaymis cok takdir ettim esinizi
Bence gizlemeyin ogrenirse size cok kinlenir.
Kiziniza babana soyleme derseniz cocuk psikolojisi "acaba ben kotu bir sey mi yaptim annem babana anlatma diyor" diye dusunebilir

Bu sebeplerden dolayi tepkisini tahmin edemiyorum.muhtemelen gorusmelerini istemeyecektir.ama kizim onada soz verdirtirse onu bilemem.yani ben bile cok ofkeliyim onu hayal edemiyorum duyarsa ne olur. IcimdekiSonsuzDeniz
O zaman kızının üzülmesini istemeyeceği için belki orta bir yol bulursunuz.Annene de bir şey demez sanırım...

Ne iyi babaymis cok takdir ettim esinizi
Bence gizlemeyin ogrenirse size cok kinlenir.
Kiziniza babana soyleme derseniz cocuk psikolojisi "acaba ben kotu bir sey mi yaptim annem babana anlatma diyor" diye dusunebilir
Tesekkur ederim biraz zor bir baba iste.soyleme demeyi hic dusunmedim cunku zaten ablam tehdit etmis dediginiz gibi kendini suclar diye korktum dogal surece biraktim.daha cok anlatmasindan degilde esimin benim bildigimi bilmesinden korkuyorum.yani kizim durust bir cocuktur annene soyledinmi derse soyledim der.bende kendimi kurtarmak icin kizima yalan soyletmek istemedim.sadece teyzesiyle sorun yasamis sonra anlatirim onlar uyuyunca demeyi dusunuyorum.o arada anlatsa bile cocuk konusmak icin uygun ortam yoktu derim

Bu sebeplerden dolayi tepkisini tahmin edemiyorum.muhtemelen gorusmelerini istemeyecektir.ama kizim onada soz verdirtirse onu bilemem.yani ben bile cok ofkeliyim onu hayal edemiyorum duyarsa ne olur. IcimdekiSonsuzDeniz
Duyarsa ne olabilir,düşünelim,mesela ablanla tartışabilir,görüşmesini yasaklayabilir.Böyle ilgili bir babaysa bunu ablanda biliyordur elbette.Göze aldı ki bu saçmalığı yaptı.Şarj kablosu nedir ya...
Sen çocuğun teyzesine gönderilmemesinden korktuğunu söyleyince,bir şekilde çocuğa izah edecektir.

Siddet uygulayan kimse onu siler kesin anneme bisiy demez o yapmadigi surece.o kadini gormek bende istemiyorum ama ne yapayim bilmiyorumki
Eşine önce senin açıklaman evet daha doğru...Kızabilir ablana,evet sende kızgınsın.Bir süre görüşmezsin,su akar yolunu bulur.Bir zaman sonra barışırsınız,tabi artık eskisi gibi olmaz.
Ablanda üzüldüyse kendini affettirmeye gayret edecektir.Yok etmezse kendi bilir artık.Eşine de bir şey diyemiyorum.Gözünün nuru gibi koruduğu çocuğunu hırpalayana müsamaha göstermemekte haksız olmaz

Karakola bile gidebilir bilemiyorumki.ablamla tartismaz sadece gorusmeyi keser ufak ufak kizimida gondermez biranda tepki cekmemek icin.ablama gore dunyanin en igrenc babasi benim kocam.asla esimi onaylamaz surekli kizima babasini sevmedigini domuz gibi gordugunu soyler cocuk gelir bana soyler yapma diye yalvaririm yine yapar daha siddetle.esim sadece bayramlarda yarim saat gidebilir evine onun disinda asla esimi istemez.ne yemek daveti ne bir cay daveti asla olmaz.esim yirtik corapla ise giden sen beni bosver cocuklarin eksigi olmasin diyen bir adam

Ay şok oldum.Babası hakkında çocuğuna böyle söyleyen ablayla senin ne işin olabilir.
Benım ablam bunu yapsa yemin ederim görüşmem.Son olaya bile gerek yok yani...

Bu ablamin affettigim kacinci hata denizim ah bir bilsen.ablamin umrunda bile degildir buna inan.ne yaptimki der sorsak.aglar sizlar uste cikar kesin.evet esim duskun cocuklara ozellikle annesibanasi onu cok dovdu diye siddete karsi olan bir adam yani ne dese hakli bana gore annem olmasa ben silerdim o kadini zaten o evde yokken goturmeyi planladim kizimada derim ben getirdim ama teyzen yokmus oyle oyle keserim diyorum

Birlikte yatırmak mı? İnşallah cinsel istismara da maruz kalmamıştır. Birdaha o eve göndermeyin böyle teyzelik olmaz olsun.

Sana ne yapman gerektigini söyleyeyim.Karşısına dikilip kızımdan özür dileyeceksin demelisin.

Alışır çocuk korkma.Arayı yavaş yavaş açarsın.Yazmıştım ya,ben halalarımı çok severim.Çocuklarımın da halalarıyla aynı olmalarını istedim ama herkes aynı değilki.
Bütün yeğenleri kendilerine deli olsun,diğerini dışlasın diye uğraşan ve bundan zevk alan insanlar.Örneğin eltimin çocuklarını ilgiyle,gezdirmeyle ,sınırsız özgür bırakmayla kendilerine bağlayıp,onları olta ucunda ki bir böcek gibi diğer yeğenlerine karşı kullanmalar.Ötekilerin gözüne baka baka baaak,bu benim canım prensesim,biz onla neleer yapıyoruz.Eğer sende bizde kalırsan,sende prensesim olursun demeler...Bu çocuklar sevmedikleri abi ve yengelerinin çocukları...Yani bizlerin.
O elti pek bırakmamaya başlayınca çocuklarını,aniden onlara sırt çevirip,gözleri önünde çocuklarımı sevip okşayıp , eltimin çocuklarını üzüntüden hasta etmeler.Bunun erken farkına vardım ve çocuklarım orada kalmak için ağladıkları halde bırakmadım.Benimle gidip geldiler.Ara yavaş yavaş açıldı.Artık büyüyorlarda tabi.Ben bir şey söylemediğim halde kendileri demeye başladılar anne halamlar sence de garip davranmıyor mu diye..Zamanla alışır,üzülme.
.

Annende bunlar yaşanirken nerdeymiş ayrıca hesap sormalısın.Annende suçlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…