Kızım ile erkek arkadaşı arasında yaş farkı

Kendi neden okumamış da size buyurup duruyor? Yeterince eğitim almışsınız zaten afedersiniz kaç hayatınız var, hep okuyup çalışmakla mı geçecek? Kendileri ne işle meşguller bu arada?

Kadından 10 yaş küçük çocuk, yurt dışına gidip, kadına maddi olarak yaslanmak için evlendiği kabak gibi ortadaydı herşey.
Kızın ailesinin evinde oturuyorlar. Kadın çalışıyor.
Hiç şaşırmadım, kendisinden küçüklerle karşılıklı severek evlenenleri tenzih ederim ama para için evlilik yapanlar için yaş önemli olmuyor, hele de turistik yerlere paralı birini düşürsek diye gidenler için hiç fark etmiyor, ben 51 yaşındayım benim yaşımda ve benden büyük kadınların beline kollarını dolayıp öpüşüp koklaşarak gezen o kadar çok 20’lik çocuk var ki hepsini anlatsam 3 sezonluk yaz aşkı dizisi çıkar.

Keza kızlarda da durum böyle, İstanbul’da yaşadığım dönem 2 komşum vardı bekar hatunlar, ikisinin de Bodrum’un ünlülerle zenginlerin gittiği yerlere tatile gitmek için kredi çektiğini biliyorum, her yıl düzenli giderlerdi bir tanesi epey bir tatil gidiş gelişleri yaptıktan sonra ünlü bir işadamıyla evlendi, diğerinin şansı yaver gitmedi bulamadı.

Adam kendine maddi imkan sunan hayat arkadaşını, daha da iyi maddi imkan sunsun diye gaza getirmiş onca sene…

Konu sahibinin eşi zorbalamış ama kendi kocası ak sütten çıkma ak kaşık. Kendi eğitim seviyesi ile ilgileneceğine ha bire eşine yüklenmiş. yani sizinle aynı fikirdeyim

Kızınızın kararına saygı duyun yapacak birşey yok. Hata ise de hata yapacak.
Siz herşeye rağmen kocanızdan bisanmamışsınız bu da çok iyi bir örnek olmamış bence. Kızınız hatasıyla doğrusuyla yasasın hayatı keşkeleri olmasın..devam etsin ilişkisine yoksa ömür boyu senin. Yüzünden ayrıldım ve mutsuzum yalnızım der

BU yorum üzerine, bir endişemi daha paylaşayım. Kızım özel sektörde çalışıyor, bazı arkadaşlar kamu zannetmiş Kamuda olan benim. Kızım benden fazla maaş alıyor. Asla onun parasını almadık, ona bir fatura ödetmedik, eve market alışverişi yapmaz. sadece kendi dans kursu, aldığı diğer eğitimleri, kendi yurtiçi yurtdışı tatiller için harcar birde kendi telefon parası. Bunun dışında parasını bankada altın, döviz gibi yatırım araçlarında tutar. Bu hesabından o çocuğa para gönderecek diye korkuyorum. Bunu engellemek içinde, ben emekli olacağım çok düşük maaş alacağım. Sen paranı bitirme sonra isteklerini karşılayamazsın. diyorum şimdilik bu konuda beni dinliyor.

Umarım dinlemeye devam eder ama çocuk kızınızın birikimi olduğunu biliyordur bir şekilde manipüle edip o parayı isteyebilir zira kızınızın babasıyla olan bağının zayıflığı eski ilişkisinde yaşadığı darbe vs derken duygusal boşluğa düştüğü için bu çocuğa her şeyi döküldüğünü düşünüyorum.

Bundan bahsediyordum, iş kuruyoruz, anlatır anlatır tek eksiğin para olduğuna, para olunca uçacaklarına inandırır bi şekilde, zaten kızın aklı çok kurnazlığa çalışmıyor, steril ortamda büyümüş saf aile kızı. Belki oğlanın yüzüne anası bakmadı, salçalı ekmekle büyüttü, baktı kızın ailesi de iyi, oh yerimi buldum diyodur.

Aslında, bu çocuğun ailesi senden 8 yaş büyük kızla ne işin var demiyor mudur? diye de hep düşündüm. Sizin yorumunuz ile açıklık kazandı gibi Kızımda minyon tiplidir. Kimse inanmaz 31 yaşında olduğuna, 25 zanneden de var. Yan yana durduklarında yüzden çocuk büyük gibi duruyor. yani görenler anlamaz yaş farkını. Kızım bu yüzden de rahatsız olmuyor. "söylemesek kim bilecek ondan büyük olduğumu" diyor.

Aslında, bu çocuğun ailesi senden 8 yaş büyük kızla ne işin var demiyor mudur? diye de hep düşündüm. Sizin yorumunuz ile açıklık kazandı gibi
Sanki herkesin ailesi sizin gibi peşine düşüyor çocuğunun. Evlenince kıymetli olur ama ahahah.

Siz kızınıza Kadınlar Kulübünden bahsedin, gerisini bize bırakın, belki buradaki yaşça büyük ablaları kafasına vura vura anlatınca fikirlerini gözden geçirir. Bazen tanımadığınız üçüncü gözler iyi gelebilir, denemekten zarar gelmez

Yani çok da kötü kalpli önyargılı yaklaşmak istemiyorum ama maalesef yorumuna katılıyorum.

Eldeki donelere bakalım, 1 evin bir kızı, kendi evleri ve birikimleri olan bir aile, kız meslek sahibi ve oğlanın dondurmacıda kazandığından fazlasını kazanıyor, Y Yorgun005 af buyurun açıkça yazıyorum ama en azından siz uyanık olun sizin emekleriniz heba olmasın diye, zira kızınız kafasına koyduysa kendini de emeklerini de heba edecek bari sizin emekleriniz de ziyan olmasın, kızın anne babası ölse 1 ev ve birikim garanti.

Oğlan hiç çalışmasa kız ona bakabilir, kızın sigortasından yararlanabilir, içkisi sigarası varsa kız alabilir, kardeşleri küçükse onları okutabilir, eee kızın ailesi de vicdansız değil ya yayla gibi evleri vardır hayat paylaşınca güzeldir, İstanbul’da hayat vardır kızlarıyla damatları ve dünürlerine kapılarını açarlar, o arada altın kaplamalı çocuk da istanbul da kriterlerine uygun iş aramaya başlar ama işte kiminin maaşı kiminin çalışma koşulları derken bahtsız yavrum bir türlü iş bulamaz.

Gelmiş zaten, kim acaba?

Yaşça annemden büyüksünüz. Size değil akıl vermek, öneride bulunma haddini dahi kendimde görmüyorum.

Spor salonunda benden 8 yaş, iş yerinde 6 yaş küçük iki kişiden ısrarcı teklif aldım. İkisini de şiddetle red ettim.

Yapı olarak çok minyonum. İşyerinde ve sosyal çevremde yaşımı söylediğimde kız erkek farketmeksizin " yok artık 10 yaş daha küçük duruyorsun " diyorlar. Bunu 17 kişiden duydum :))

Buna rağmen kendimden küçük erkeklere bakmadım.

İki tane yanlış evlilik yaptım. İkisinden de bilerek korktuğum için çocuk yapmadım

Ve burada bazı konu sahipleriyle didiştim. Kayınvalidemden ötürü erkek evlat sahibi olmak istemiyordum. Bizim toplumumuzda erkek evlat saplantısı olan annelerle karşılaştım daima.

İçimde bir yara var 34 yaşındayım kız annesi olmak istiyorum. Öyle böyle değil ama ne pahasına olursa olsun benim kızım olmalı. Çok heves ediyorum. Çok kıskanıyorum kızı olan kadınları gözlerim doluyor. İçime sokasım geliyor kız çocuklarını. Saçlarını taramak masal okumak koklamak oyunlar oynamak istiyorum ama artık bu yaştan sonra imkansız galiba

Sizin konunuzu okuyunca ben anne olsaydım ne yapardım diyr dondum kaldım

Ben vazgeçtim artık erkek çocuk istiyorum

Uğraşamam kız çocuklarının mızmızlığı ile

ya da yok ya benden bi cacık olmaz evlenmeyeyim en iyisi

böyle kaldım ben kuruyup giderim anne olamadan

Aslında, bu çocuğun ailesi senden 8 yaş büyük kızla ne işin var demiyor mudur? diye de hep düşündüm.
Her anne demiyor hele de paraları beraber yeriz diye düşünen bir aileyse asla öyle bir şey demezler.

Komşum annesi babası vefat etmiş, anne babadan mal varlığı olan bir kadındı yaşını hep küçük söyledi bize ama yüzü vücudu kendisini ele veriyordu, her neyse kendisinden çok daha genç görünen bir adamla evlendi, kadının İstanbul’daki mülklerini altındaki arabayı sattırdılar adamla sülalesi bir güzel yedi, kadının bir tek buradaki evi kaldı eline çok şükür bunu satmadan adam başka paralı bir kadın buldu da çekip gitti.

Evliliği boyunca yaşadığı aşağılanmaları ve gördüğü şiddet de cabası.

Diyeceğim o ki para için neler yapılıyor bir bilseniz aklınız şaşar, aileler oğullarıyla işbirliği bile yapıyorlar.

Gelmiş zaten, kim acaba?
Evet daha önceki ayrılıkla biten ilişkisi için ben yönlendirmiştim. Sonunda yazdı ve yorumlara göre kendine bir yol çizmişti. Bu seferde çok ısrar ettim ama belki duyacaklarından yazmadı. Onun yerine ben üye olup yazdım. Bugün evdeyim rahatsızım o evde yokken fikir edineyim dedim. Çok endişeliyim çünkü.

Sizle bir yere kadar olur. O gelirse daha etkili oluruz. Hiç değilse bu konuyu komple okutun.

Ben vazgeçtim artık erkek çocuk istiyorum

Uğraşamam kız çocuklarının mızmızlığı ile
Yalnız evladın kızı erkeği olmuyor, oğlunuz olsa onunla evleneceği kız şirret çıksa yine üzülürsünüz, bizim bir akrabanın oğlu evlendi çocuğu oldu, bu arada gelinin önüne dünyaları serdiler evler arabalar birikimler altınlar, gelin kayınvalide kayınpederi ve eşini soyup soğana çevirdi ve gitti, kayınvalidesi üzüntüden beyin kanaması geçirdi.

O kadar haklısınız ki…

Bende insanlarla konusmayı çok severim, kasiyer cok sevdigim bir kız var. Abla dedi benim bi arkadaş zengin koca bulmak için buralardaki kafelerde zaman geçirirdi buldumu dedim bulmuş.
Valla biz çok temiz ve safmışız.

Bizde her yil tatilimizin 1 haftasını Dalaman, Ortaca, Dalyan taraflarında geçiririz. Çok enteresan bi kaç ilişkiye şahit oldum.

Sarıgerme de zamanında Turgut özalın imara açtığı muhteşem sırtlarda arkadaşımız eltisine gittik.
Kadin adamdan 22 yas büyük.
Villa ve döşemesi muhteşem güzel zevkli para gani gani, adama da 5-6 araba almış araba kiralama işi yaptırıyor oyalansın diye…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…