Kızım ile erkek arkadaşı arasında yaş farkı

Var böyle evlilikler, yine bir komşum aklıma geldi kadın yurtdışında yaşıyor, Türkiye’ye geldiği bir dönemde kendisinden yaşça küçük bir adamla sevgili oluyor ve evleniyorlar, kadın adama yağdırıyor hatta bize şey demişti bunu kendime koca ederken ağırlığınca altın verdim anasına bacısına

Adam ne isterse alır gezdirir ama adam da hatunu poh pohluyor prensesim sultanım, arka plandaysa koca aldatıyor biz bile biliyoruz aldattığını kadın da biliyordur ama onlar da öyle mutlu.

Altın ç.klü adamlarda bugün.

Kziinizin yanlış bir ilişkide olduğu düşüncenizi katilmakla beraber(yaş farkından dolayı) öğretim seviyesi düşüncenize pek katılamadım,benimde eşim orta okul mezunu ben üniversite ve ayrıca aklınıza gelen her dalda eğitim almış kurslara gitmiş biriyim,eşiniz sizi zorbalamis evet ama herkes aynı değildir,benimkide mesela şu kursa git,istersen tekrar sınava gir istediğin farklı bir bölümü oku diye hep destekler,evet yaş olayı çok büyük sıkıntı ama bu konuda
Kendi neden okumamış da size buyurup duruyor? Yeterince eğitim almışsınız zaten afedersiniz kaç hayatınız var, hep okuyup çalışmakla mı geçecek? Kendileri ne işle meşguller bu arada?
Yanlış anlattım sanırım bana birşey buyurdugu yok kendimde okumayi ve kendimi geliştirmeyi seviyorum oda bu konuda destek oluyor diğer her konuda olduğu gibi ayrıca kendi işinin patronu ve üniversite mezunlarından daha bilgili ve kültürlü

Bir anne olarak kendinizi o kadar guzel ifade etmissiniz ki sizi takdir ettim
Acikcasi okurken aslında kizinizin sizi modelledigini gördüm yani guclu kadin ve lise mezunu erkek iliskisi zaten gördüğü şey dolayisiyla bunu tercih etmesi aslinda ailede gördüğü seyi eyleme gecirmesi oluyor. Ayrıldığında evlilik istemiyorum diye isyan etmiş kendini kapatmis ve bu cocukla tanisinca da aslinda yanlış olduğunu bilse bile içten içe, ailesinde gördüğü ona "güvenli alan" görünen iliski modelini seçmiş.
Doğru yanlış aramayin. Mantikla bakildiginda uyumsuz evet ama kiziniz şu an mantikla hareket etmiyor.
Bu konuda siz yine kizinizin yaninda olun ama birakin kendi yasayarak görsün. Evlense bile ileride ayrilmak istediginde arkasinda ve yaninda ailesi oldugunu bilsin. Kimse bosanmak icin evlenmiyor ama bazen insan kötü de olsa bazi seyleri yasamasi ve gormesi gerekiyor. Bu da onun hayat yolu. Kendi tekamulune bu sekilde erisecek.
Benim ailem de cok korumaci davrandilar zamaninda. Ama gercek dünya o kadar masum ve cicili bicili değil. Insan yasayarak tecrube ediniyor. Birakin yaşasın ne istiyorsa. Siz varlığınızı hissettirin bu ona yetecektir. Çünkü ileride üzüldüğünde de ilk size koşacak. Ya da mutlu olduğunda bunu sizinle paylaşacak. Siz elinizi ustunden cekmeyin yeter ki.

Hangi işte kendinin patronu onu soruyoruz işte.

Ahh katip ahh, o komşum buraya konu açsa çatlarsınız gülmekten çok komik bir kadın ve maalesef bir o kadar da görgüsüz, ben bunu parayla satın aldım diyor adama ee tabi paranın yüzü sıcak adamın sesi çıkmıyor prensesim sultanım deyip kadının ellerini ayaklarını öpüyor

Bir anlatır ki on gilo uscuk on gilo bastırnaylan besliyom aslanımı, ne parfüm isterse alırım 1000 yuro saydım üzerindeki esvaplara hahahahahaa

Adam kendine maddi imkan sunan hayat arkadaşını, daha da iyi maddi imkan sunsun diye gaza getirmiş onca senoff o

Adam kendine maddi imkan sunan hayat arkadaşını, daha da iyi maddi imkan sunsun diye gaza getirmiş onca sene…
Off off durum çok vahim ben çalışmıyorum ki kocam paramı yesin hatta eğitimimi kendisi karşılıyor ayrıca çalışsam ve ihtiyacı olsa veiririm tabi 20 yıllık eşim!!benim okuma amacım ve sevgim çocuklarım var onlara destek olmak her konuda ve seviyorum yani bu konuda niye böyle atarlandi bu hanımlar anlamadim

En azindan "bana aşik sandim" diyip saf saf para yedirmiyor gayet olaylarin bilincinde olarak parasini verip aldim diyo keyfine bakiyor. Bu iyi.

Konu sahibinin eşi zorbalamış ama kendi kocası ak sütten çıkma ak kaşık. Kendi eğitim seviyesi ile ilgileneceğine ha bire eşine yüklenmiş. yani sizinle aynı fikirdeyim

Söylenmeyecek kadar ne mesleği anlamakta güçlük çekiyorum.
Söylerim sorun değil bende sizin bu kadar merak etmenizi anlamadım ,ondan söylemiyorum sonuçta çalışan emek veren bir adam kimseye minnet etmeden yıllardır cabalamis biri mesleğinin ne önemi car

Pitbull gibi bahsediyo adamdan.

Söylerim sorun değil bende sizin bu kadar merak etmenizi anlamadım ,ondan söylemiyorum sonuçta çalışan emek veren bir adam kimseye minnet etmeden yıllardır cabalamis biri mesleğinin ne önemi car
Neden olmasın ki önemi? Var ki söylemiyonuz.

Alan razı satan razı. Bence onlara göre iyi bir ilişkileri var

Neden olmasın ki önemi? Var ki söylemiyonuz.
Katipcim bana sorsa mesala firma ismi yazmadan eşimin işini yazarım.

Kocası ne iş yapıyor acaba söylemiyor…. kutuplardaki dünyanın içine dogru olan oyukları Almanlarla birlikte bulup oranın sakinleri ile barış anlaşması imzalayan soydan mı geliyor merak ettim

Arkdasim eşime laf söylendi hatta alakası olmayacak bir şekilde benim çalıştığım la onun benim parami yediği falan oyuzden yazdim yoksa kocamı neden övmek için gezeyim burada

Ay siz yazmışsınız ya kocanızı öven yazıyı. Başkası ne bilecek kocanızı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…