Kız mı doğru söyler, Sevgilim mi?

Eger vaktin varsa, kaLk git sevgiLinin yanına..Kızı da aL kar$ına 2siyLe ßeraßer konu$ ßakaLım...ßöyle uzaktan kim kimee dum dumaaa....Yalanlar havada kaynar..

daha 1 hafta önce ordaydım, bi daha gitmem çok mümkün değil ne yazık ki :çok üzgünüm:.. zaten kendisi 20 gün sonra temelli dönecek..

çok zor durumun..
sana bırak yada devam et demem,haddim değil.......
yanılma olasılığım var çünkü....

Son düzenleyen: Moderatör:
çok zor durumun..
sana bırak yada devam et demek benim haddim değil
yanılma olasılığım var çünkü....

peki nası karar vericem? bu böle gitmez ki.. telefonlarına çıkmıyorum, çıksam da en çok 20 saniye konuşuyoruz.. aklımda devamlı bu olay.. nası karar vermeliyim? hangi ölçütleri göz önünde bulundurarak? nası yapıcam ya uffff :uhm::çok üzgünüm:

peki neden bana anlattı? maksat ne olabilir?

ya şimdi felaket senaryosu yazarı gibi olcam ama :
sevgiliniz onunla flört etmiş sonra görüşmeyi kesmiş soğuk davranmış olabilir. bayanda buna çok kızmış ilişkisine zarar vermek istemiştir..
ya da kadın manyağın tekidir..
ama bunu ancak sevgiliniz ve o bayan biliyor..

kız beni bildiği halde evine filan itmesinden dolayı haksız da, ben kızı yargılayacak durumda değilim.. ne isterse onu yapar ben mani olamam ki kıza.. aslolan tabi ki çocuğun tavrı...

cnm bak evlenmeden önce ben de benzer bir durum yaşadım. meslek aynı meslek.. neyse genellemeyeyim. ama sen kızı seçmedin, kızın tavrı şu bu ilgilendirmez. yalanlar girmişse kabullenme. araştır... içinde bir bit yeniği var. hem ne alaka ya evine sokar kızı ne münasebet... klava:

flört edebilecek kadar zamandır tanışmıyolar.. maksimum 10 gün.. kıza da böyle söyledi sevgilim de..
3 gün zaten ben orda kaldım, kaldı 7 gün.. 7 günde de bilmiyorum flört etmek mümkün olabilri mi? tarafların becerilerine bağlı birazzz klava:klava:

Son düzenleyen: Moderatör:
hmm bana sanki kizin saplantili bir hali varmis gibi geldi ya..
ama sevgilinde de hata var.. yani soyle bisi var acikcasi aralarinda cidden bisi gecmis olsa ve iliski babinda surdurulen bisi osaydi asla ama asla sana gelmezdi bu konu.
sanki kiz bisi yasamak istemis reddedilmis ve ardindan da o hisimla seni aramis gibi gozuktu gozume.
ama bir yandan da sevgilinin o evdeyken ki rahat davranislarina anlam veremiyorum. konusacagi neyse konusur yollarsin kizi ona evi dolastirmak o evdeyken kahvakti hazirlamak ne demek yani?
bisey var bunun altinda.. ya kizla ilgili bir durum ya da sevgilinin bi an akli kaydi..
gunahlarini almak istemem..

hata olmaz mı, hatanın en büyüğü onda zatennnn eve kabul ederek
sevgilim o sırada elinde paketlerle alışverişten döndüğü için ve nöbetten çıktığından da aç olduğu için kahvaltı hazırlamış.. aslında kendisi için ama kıza da sunmuştur heralde, sonuçta kız evde yani..
evi de kız kendi dolaşmış böyle rahat tavırlarla.. hatta benmki rahatsız olmuş bu kadar rahat olmasından, salona geçsene filan demiş..

daha 1 hafta önce ordaydım, bi daha gitmem çok mümkün değil ne yazık ki :çok üzgünüm:.. zaten kendisi 20 gün sonra temelli dönecek..

SevgiLinin onu eve aLması cok yanLı$ ßunu ßil.... Gerisi zaten küLLiyen ßi hata eger gercekten dogruysa....Ama net ßi$i söylüyorum....Eve aLması cok cok yanLı$............

canim benim bak bu kiziin sana ilgisini biliyorsn neticede demi kahvalti hazirlayana kadar ne derdi varsa konusur yollarsin. yani bir an evvel kurtulmaya calisirsin sonra keyfine bakarsin..
ama simdi dusunuyorum da kiz da kasitli olarak evi dolasmis hani sana detay vermek istemis belki ilerletse hani surda sunu yaptik falan diyebilecek gibi tanimis olabilir evi.. detay almak istemis olbilir yani.

haklısın canım, milyon kere haklısınn...

bana da öyle geliyo, o kadar detay verdi ki yerler parke diil filan, ben 3 gün kaldım yerleri farketmemiştim valla..

haklısın canım, milyon kere haklısınn...

bana da öyle geliyo, o kadar detay verdi ki yerler parke diil filan, ben 3 gün kaldım yerleri farketmemiştim valla..

ya canim cok iyi biliyorum saplantili insanlar bu konularda cooook detayci oluyor, basima geldi cunku biiliyorum taktigim kupelere kadar bilen bi adam vardi. yani kiz yerin parkelerine kadar dikkat etmisse amaci bellidir sevgilini inkar edemeyecek bir duruma sokmak ardinda da aranizi bozmaktir.
yani aslina bakarsan en guzeli blof yapicaksin.. kizi konusturcaksin dicem ama yani dedigim gibi kiz hasta flansa bunu yemez.

cok karisik bir durum yahu

tatlım beni dikkate almıyorsun ama son kez birşey söylemek istiyorum, sırf kendime benzettiğim için sözlerini. kendi kendine ona inanmak için bahaneler uyduruyosun yok elinde poşetler varmış bilmem ne... sevgilin ne olursa olsun istese muhattap olmazdı. bunu sen de biliyosun bence iyice gözden geçir ilişkini.

ben ne yapardım diye düşündüm de hiçbişey olmasa bile onun kızı eve alması o eve benden başka bi kızın girmesi :1no2:
ben ne yapardım bilemiyorum onca emeğime yazık olurdu heralde:1no2:
yinede karşılıklı oturup konuşmakta ve hatta belkide yüzleşmekte fayda vardır

herkesin dediğini dikkate almaya çalışıyorum.. görmediğim bir detay veya farketmediğim bir bakış açısı yakalayabilirim diye.. gözden geçir derken neyi kastediyorsun? neleri göz önünde bulundurmalıyım? sonuçta böle bi olay oldu evet geri dönemeyiz, belki sevgilim yavşadı öpmeye çalıştı kızı, belki de aslında hiç bu tip bi olay olmadı kız kafadan atıyo.. neyse ne, aslını astarını öğrenme şansım yok..

nası karar vericem? youldum düşünmektenn
delikafaduldendelikafadulden

tatlim daha evvel basiniza buna yakin sevgiline guvenip guvenmemekte tereddutte kaldiginiz bi olay yasadiniz mi?

gerçekliğinden emin olamadığın bir durum için 2 senelik emeğini yakar mısın? biraz fevri değil mi? sonuçta doğruluğunu kanıtlayamadığın bi durum var karşında.. kesin emin olsan tabi ki ister at ister sat adamı.. emin olamadığından dolayı, ayrılsan bile içinde hep ukde kalacak acaba yanlış mı yaptım diye.. o karar da içine sinmicek çünkü ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…