Kız mı doğru söyler, Sevgilim mi?

sevgilin adem bu kızı istemiyor peki neden bu kızı arkadaş listesine eklemiş?
yada kız arkadaşlık teklifi gönderince kabul etmiş?(facebooktan)

bilmiyorum.. hastanedeki personel filan da var listesinde..
reddetmiş olmamak için olabilir.. kızı eklese bile benle ilişkisi olduğu ortada sonuçta..

Birincisi erkek arkadaşınız bu olayı neden önce inkar ediyor sonra kabul ediyor?
Problem zaten direkt buradan başlıyor.

ıkincisi kızı ılımlı davranayım, sert çıkmayayım, olay olur, ayıp olur düşüncesiyle evine kabul etmek nasıl bir mantıktır? O kız sözlü, nişanlı olsa ya da bir sevgilisi olsa bunun ortaya çıkması durumunda (ki küçük yer diyorsunuz böyle şeyler çok fazla gizli kalmaz) daha çok olay çıkmaz mı? Herkesi böyle kabul mü edecek?

Üçüncüsü erkek arkadaşınız kız evdeyken kendisine kahvaltı hazırlıyor, kız bu esnada odaları tek tek geziyor ve arkadaşınız bu durumda rahatsız olmuyor ! Kız ne diyerek, ne sıfatla ve ne hakla dolanıyor evde bu kadar rahat? Kendisine bi dakika arkadaşım sen kimsin neden denmiyor? Ben bugün yakın bir arkadaşımın dahi evine gitsem elimi kolumu sallaya sallaya odaları gezemem, ne alaka. Ve aynı kız erkek arkadaşınıza sırnaşacak kadar evde kalabiliyor, onca süre içinde sen niye buradasın neden denmiyor, kızın amacı kız onu öpmeye çalıştığında mı anlaşılıyor yani? Erkek arkadaşınız bu kadar saf değildir herhalde. Ondan önce ne yapıyor, ne konuşuyor bu insanlar?

Bir sürü soru işareti. Benim yorumum şu.

Evet doğrudur, kız reddedilmiştir, o hırsla sizi bulmuş ve olayı anlatmıştır. Ama aralarında hiçbir şey geçmediğine ben şahsen inanmadım. Sizi dolduruşa getirmek istemem ama bence sizden saklanan şeyler var.

Daha da açık yazmak istemiyorum, sizi daha fazla üzmek istemem.
Bence ilişkinizi ciddi şekilde gözden geçirmelisiniz.

yaa bence en başta sevgilinin inkar etmesi tuhaf tabi ama, bilemeyiz belki gerçekten dediği gibi oldu ve söylersem olay çıkar diye düşündüğü için inkar etti. direk suçlamak istemiyorum ama eğer öpmeye kalkışmış olsa kızın da ona meyili olsa kız öperdi diye düşünüyorum. niye evden kaçtım desin ki.

çok karışık olmuş valla ne diyeceğimi şaşırdım doğrusu, ama kesin emin olmadan karar verme ama işin peşini de bırakma. ama itiraf edilecek bi durum varsa nası ettirilir onu bilemiyorum doğrusu...

Şimdi canım,erkek arkadaşını sen bizden daha iyi tanırsın,hani dışarıda kötü bir olaya maruz kalmamak için evde görüşmüşler ya,hep bu kadar ince düşünceli bir adam mıdır?Bu hiç doğru bir hareket değil benim gözümde bunu da diyim..
Neden baştan doğruyu anlatmadı?
İlginç olan kızı facebookta arkadaş listesine ekliyor,zaten seninle ilişkisi olduğu belli,kızın sana ulaşmasının da kolay olduğunu tahmin etmeli..
Hani diyorum adamın bir yanlışı olsa neden kızın seni bulmasına izin versin ki?
Nasıl olsa ayrı şehirlerdesiniz,kız seni facebooktan bulmasa sadece erkek arkadaşının anlattığı kadarını bilecektin..
Kız neden bu kadar kafayı taktı adama,tanımaz etmez,evine girmiş,adam kötü niyetli olsa diye düşünmez mi?
O kadar çok soru var ki...
Çok karmaşık geldi bana bu olay..:nazar:

maalesef ,erkek arkadaşına inanmadım. ne bu bütün kızlar, sonbahar sineği gibi yapışıyor...
bekar adamsın. küçük yer ve kız arkadaşı olduğunu herkes biliyor. ne diye, elin kızını evine alırsın.ne demek kahvaltı yapmak filan. bu ne samimiyet....madem kızın ona ilgisini biliyor. yüz vermeyecekti. eve davet etmesi birde kahvaltı hazırlaması, kıza ümit vermesi demektir.,valla bilmiyorum ama bu olayda burnuma kötü kokular geliyor......

benmki marketteyken kız aramış, o da oralardaymış, marketin önüne gelmiş, napıosun ne ediosun muhabbeti yapmış.. biraz konuşalım mı demiş.. benimkinin eli kolu torba doluymuş, yolda konuşmak olmaz die yukarı çağırmış.. eve gelme süreci bu şekilde gelişmiş..

kız gelmeden önce face'ten bunu eklemiş.. yani beni biliodu..
ayrıca tam bi hafta önce biz orda sevgilimle beraberdik.. gezdik dolaştık.. ben döndükten 5 gün sonra bu olay oldu.. yani ben ordayken hiç çekinmedi.. eğer aralarında bişey olsaydı dışarı çıkmazdık o kadar gezmezdik.. bilemiorum ya kafam çok karıişık..

Şimdi canım,erkek arkadaşını sen bizden daha iyi tanırsın,hani dışarıda kötü bir olaya maruz kalmamak için evde görüşmüşler ya,hep bu kadar ince düşünceli bir adam mıdır?Bu hiç doğru bir hareket değil benim gözümde bunu da diyim..
Neden baştan doğruyu anlatmadı?
İlginç olan kızı facebookta arkadaş listesine ekliyor,zaten seninle ilişkisi olduğu belli,kızın sana ulaşmasının da kolay olduğunu tahmin etmeli..
Hani diyorum adamın bir yanlışı olsa neden kızın seni bulmasına izin versin ki?
Nasıl olsa ayrı şehirlerdesiniz,kız seni facebooktan bulmasa sadece erkek arkadaşının anlattığı kadarını bilecektin..
Kız neden bu kadar kafayı taktı adama,tanımaz etmez,evine girmiş,adam kötü niyetli olsa diye düşünmez mi?
O kadar çok soru var ki...
Çok karmaşık geldi bana bu olay..:nazar:

incedir ya.. itibara dedikoduya filan çok önem verir..
hadi beni düşünmedi diyelim, kendi prestijini düşünerek öyle abuk sabuk şeyler yapmayacak biridir yapı olarak..
yukarı davet etmesininyanlış olduğunu o da kabul edio ztn..

bu face bela olmaya başladı dün gece bende dondurdum..
kız sanırım sevgılınızle bı yakınlık çabasında..
sizi olaydan haber dar ederkenkı amacının ıyı nıyetlı bır girişim oldugunuda düşünmüyorum arayı bozmaz ılişkiyi bıtırmek olduğunu düşünüyorum..
sevgılınızdekı hata da eve bı yabancı kzı ne olusa olsun kabul etmemelı..
sonuç olarak anın cazıbesıyle baska şeylerde yaşanabılırdı..

maalesef ,erkek arkadaşına inanmadım. ne bu bütün kızlar, sonbahar sineği gibi yapışıyor... bekar adamsın. küçük yer ve kız arkadaşı olduğunu herkes biliyor. ne diye, elin kızını evine alırsın.ne demek kahvaltı yapmak filan. bu ne samimiyet....madem kızın ona ilgisini biliyor. yüz vermeyecekti. eve davet etmesi birde kahvaltı hazırlaması, kıza ümit vermesi demektir.,valla bilmiyorum ama bu olayda burnuma kötü kokular geliyor......

okypete'cim, orda evli doktorlara bile sarkıyo kızlar.. kendim şahit oldum evli bi arkadaşına musallat olan bi tane kıza..

bu face bela olmaya başladı dün gece bende dondurdum..
kız sanırım sevgılınızle bı yakınlık çabasında..
sizi olaydan haber dar ederkenkı amacının ıyı nıyetlı bır girişim oldugunuda düşünmüyorum arayı bozmaz ılişkiyi bıtırmek olduğunu düşünüyorum..
sevgılınızdekı hata da eve bı yabancı kzı ne olusa olsun kabul etmemelı..
sonuç olarak anın cazıbesıyle baska şeylerde yaşanabılırdı..

ben de aynısını düşünüyorum.. ya gerçekten reddedildi ya da başka bişey oldu, sevgilimden intikam alma amaçlı beni haberdar etti.. zaten sevgilime inanmamı sağlayabilecek olan elimdeki tek veri bu..

allaalla nasıl bir yer burası. bu yerde erkekler mi az......kızlar mı fazla azgın:

okypete, sen kızın tavrını nasıl yprumluyosun? iyi niyetli olabilir mi? vicdan yapmış ve bana anlatmış gibi mi duruyo?

Tatlım bu işi kurcala altından başka şeyler çıkacak. Ortalıkta saklanacak bir şey yoksa yalan atılmaz. Kıza suç buluyorum diyorsun ama kız senin muhattabın değil şu anda, sevgilin. Sana olan saygısından dolayı onu eve almaması gerekirdi vs vs...

Tatlım bu işi kurcala altından başka şeyler çıkacak. Ortalıkta saklanacak bir şey yoksa yalan atılmaz. Kıza suç buluyorum diyorsun ama kız senin muhattabın değil şu anda, sevgilin. Sana olan saygısından dolayı onu eve almaması gerekirdi vs vs...

kız beni bildiği halde evine filan itmesinden dolayı haksız da, ben kızı yargılayacak durumda değilim.. ne isterse onu yapar ben mani olamam ki kıza.. aslolan tabi ki çocuğun tavrı...

kızın bunu yapması için erkek arkadaşını saplantı haline getirmesi lazım. benim anlamadığım daha önceki kızda saplantı yapmış sevgilini.
işte bu beni bir kere düşündürüyor. birine yüz vermezsin ,o da vazgeçer ama bu 2 kızda resmen saplantı şeklinde onu taciz etmişler. hadi biri yaptı peki diğeri.
tamam beğenirler belli ederlerde bu kadar da,rahatsızlık vermeleri ilginç...
bana soruyorsan, bende arada kalmış gibiyim...tam emin olamıyorum .. ama kızın dedikleri bana daha bir doğru gibi geliyor sanki....
yinede gerçekten kesin ve net bir şey diyemeyeceğim.
çünkü bunun için kesin bir delil yok anlattıklarında....

kesin bi delil yok elimde, evet.. zaten en kötüsü de bu değil mi, kesin bişey olmadan karar vermek zorunda kalmak.. kanıtlayamadığım biş durumdan dolayı ayrılmayı düşünmek veya yine kanıtlayamadığım bi durumdan dolayı içimde kala kala devam etmek..
kesin bişey olsa yapacağım şey tabi ki tekmeyi basmak olacaktır.. ama bu şekilde gel de çık işin içinden..

böyle net olmayan bi durum karşısında karar verirken ne gibi unsurları göz önüne almak gerekir? artık olayın detayları filan önemsiz kalıyo çünkü karar aşamasında..

kızın bunu yapması için erkek arkadaşını saplantı haline getirmesi lazım. benim anlamadığım daha önceki kızda saplantı yapmış sevgilini.
işte bu beni bir kere düşündürüyor. birine yüz vermezsin ,o da vazgeçer ama bu 2 kızda resmen saplantı şeklinde onu taciz etmişler. hadi biri yaptı peki diğeri. ...

çok yakışıklı da kendisi yerimseniben
dalga geçiyorum.. cidden bilmiyorum ki neden böle..

Eger vaktin varsa, kaLk git sevgiLinin yanına..Kızı da aL kar$ına 2siyLe ßeraßer konu$ ßakaLım...ßöyle uzaktan kim kimee dum dumaaa....Yalanlar havada kaynar.. Sende de ßi rahatLık gördüm ßu oLay uzerine daha cıLgın ßi mesaj ßekliyordum :)

okypete, sen kızın tavrını nasıl yprumluyosun? iyi niyetli olabilir mi? vicdan yapmış ve bana anlatmış gibi mi duruyo?

vicdan yapmış olsa size ulaşıp bunları anlatmaz huzurunuzu kaçırmazdı..
kesin yargılara varamayız ama sevgiliniz bana pek masum görünmedi..

X